Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o meczu Polska-Chorwacja i jak oceniasz postawe polakow na EURO 2008?

Zamierzacie mnie pytac o kazdy mecz? :) Polacy grali z Chorwatami slabo, ale nie tragicznie. Natomiast caloksztalt ich gry na EURO oceniam na 2 w szkolnej skali ocen. Beenhakker niestety bedzie musial powaznie zastanowic sie, co zrobic z kadra, bo najwyrazniej nie ma sensu stawiac na tych rzekomo najlepszych, ktorych wybral. Krzynowek byl jednym z najlepszych polskich pilkarzy, poki gral w lidze, teraz natomiast jest strasznie slaby. Smolarek jest cieniem samego siebie, Łobodzinski chyba ani razu w ciagu mistrzostw nie dosrodkowal celnie (co oznacza, ze na skrzydlo sie nie nadaje), Jop to niebezpieczenstwo dla naszego bramkarza, Zurawski powinien wyleciec z kadry dawno temu. Jasne punkty to dla mnie oczywiscie Boruc, Roger (ktorego mi wlasciwie szkoda, bo chyba nie wiedzial, w co sie pakuje) i Saganowski. Wawrzyniak tez gral niezle, o ile dobrze pamietam. Trzeba miec nadzieje, ze Krzynowek i Smolarek zaczna w koncu grac regularnie w lidze. Smolarka ponoc Racing juz nie chce, wiec moze niech idzie gdzies, gdzie bedzie podpora druzyny, a nie lawki rezerwowych. Generalnie kiepsko to wszystko wyglada. :/ Na kazdej pozycji poza bramka mamy powazne braki i nie wiem wlasciwie, kim mozna te dziury latac. Tyle ze ja jestem amatorem, a Beenhakker zawodowcem, wiec wierze, ze jakos posklada te ekipe na eliminacje mistrzostw swiata. O ile nie zrezygnuje z pracy z Polakami, bo mine mial na tych meczach nietęgą. Co to za przyjemnosc prowadzic taka druzyne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką gitarę elektryczną polecasz na początek (czytaj: nigdy w życiu nie grałem na gitarze). Bo na allegro ceny są kosmiczne, przynajmniej dla mnie. Jakie firmy są dobre dla początkujących, w jakiej cenie powinno się nabywać taką gitarę?

Nie ma sensu kupowac taniochy jakichs dziwnych firm (Sounder, Sky Way itp.) - to sa zabawki, a nie gitary. Prawda jest taka, ze jezeli chodzi o nowki (a poczatkujacy zazwyczaj chca brac nowa gitare, co jest nieporozumieniem, bo najczesciej w tej samej cenie mozna kupic lepsza uzywke), to raczej nie da sie kupic niczego sensownego za mniej niz 450 zlotych, od biedy 400 zlotych. Jesli chodzi o marki, to tanie gitary robia m.in. Epiphone, Washburn i Cort. Poszukaj czegos tych firm (przyklady: http://www.allegro.pl/item378031141_gitara...romocyjna_.html i http://www.allegro.pl/item379047093_epipho...ara_krys_.html). Do tego musisz jeszcze doliczyc wzmacniacz (mniej wiecej od 150 zlotych).

Czy pogrywasz sobie w Wiedzmina?

Przeszedlem raz i wystarczy. Wroce do niego, jak ukaze sie Edycja Rozszerzona.

Grasz w jakies MMO?

Nie. Brak czasu i checi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Gre Endera ?

Nie.

Grałeś w tibie ?

Nie.

W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ?

Jakiego rodzaju strzelanke masz na mysli? FPS-a? Jesli tak, to pierwszy byl chyba Wolfenstein 3D, wiec musialem miec jakies 10 lat. A jesli nie chodzi o FPS-a, tylko o strzelanke ogolnie, to pewnie w pierwszą zagrałem w wieku jakichs 8 lat na Atari.

Jaki klub piłkarski lubisz ??????

Nie kibicuje wlasciwie zadnemu. Z czasow dziecinstwa zostala mi sympatia do Manchesteru United - wtedy jeszcze grali tam Schmeichel, Cantona, Pallister, Irwin, Hughes, Robson, McClair, Bruce. :)

Czy jesteś wierzący ?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często padają pytania o muzyke to i ja dorzuce swoje trzy grasze :

Co sądzisz o takich zespołach jak :

- Nightwish

- Korn

- Godsmack

- SOAD (System of a Down)

- Limp Bizkit

Wiem, że to nie jest twój ulubiony gatunek, ale jeżeli możesz coś na ich temat powiedzieć to prosze o odpowiedż <_<

Nie wiem czy pytanie padło:

W jakim wieku zaczełeś grać na gitarze, a w jakim na komputerze bądż sprzęcie komputeropodobnym ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o takich zespołach jak :

- Nightwish

Tandeta.

Korn

Tandeta.

Godsmack

Niezly wokalista, ale ogolnie tandeta.

SOAD (System of a Down)

Megatandeta.

Limp Bizkit

Megatandeta.

W jakim wieku zaczełeś grać na gitarze, a w jakim na komputerze bądż sprzęcie komputeropodobnym ?

Na gitarze zaczalem grac, kiedy mialem 16 lat. Pierwszy komputer dostalem gdzies tak w okolicach 10 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważasz że SOAD to megatandeta. Rozumiem ze każdy ma swój gust ale co Ci się nie podoba w Ich piosenkach?

Nie zdziwiła mnie ta odpowiedż i ciebie James też nie powinna dziwić. A to dlatego że Cormac specjalizuje się w całkiem innym gatunku muzyki niż ja i chyba ty ( dla mnie te zespoly są dobre a nawet bardzo dobre ). To jest właśnie jego zdanie, tak samo dla mnie Madonna jest tandetna ale wśród słuchaczy popu jest gwiazdą i to tylko dla tego, że nie gra takiej muzyki jakiej ja słucham. Dzięki Cormac za szczerą odpowiedż ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważasz że SOAD to megatandeta. Rozumiem ze każdy ma swój gust ale co Ci się nie podoba w Ich piosenkach?

Zupelnie do mnie nie trafia ich styl, szczegolnie denne zawodzenie wokalisty, ktore zwyczajnie dziala mi na nerwy. Slucham metalu, a nie jakiegos nowoczesnego alternatywnego rocka z MTV.

Słuchasz Trivium?

Nosze niesmiertelnik z ich logosem (widac go np. TUTAJ). Jak nie beda mogli zidentyfikowac zwlok, to przynajmniej bedzie wiadomo, ze nie sluchalem metalu, a nie Systemu, Korna i Limp Bizkit. ;) Na zadna plyte tak nie czekam, jak na "Shoguna" Trivium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...