Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

totalne g*wno, ktorego sluchanie jest dla mnie autentyczna męką. :)

Jak dobrze, że są na świecie różne zdania :)

Tu bym sie zupelnie nie przyczepil. Swoja droga myslalem kiedys nad tym, zeby zawodowo wrzucic nasze kawalki do Frets on Fire - mamy sciezki ze studia, wiec mozna byloby to zrobic fajnie (tak, zeby gitara byla zupelnie na osobnej sciezce i byla calkowicie nieslyszalna, jak nie grasz/walisz babole). Tyle ze to wymagaloby przygotowania specjalnych miksow w studiu i nie wiem, czy jest sens ponosic koszty.

hoho fajnie by było.

Ale cóż life is brutal nie zawsze jest tak jakbym chciał.

A teraz z innej beczki.

Co skłoniło cię do grania akurat na gitarze elektrycznej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SOADu. Akurat się składa, że dzięki temu zespołowi polubiłem ostre brzmienie :).

Więc mam do tego zespołu ogromny sentyment. Ale o gustach się nie rozmawia.

Moje pytanie brzmi: czy kojarzysz takie zespoły jak Enternal Legacy, Dragonforce, Falconer i Icewind? (nie mylić z Icewind Dalem :D). Jeśli tak, to co sądzisz o tych kapelach?

I w ogóle jakie odmiany metalu najczęściej słuchasz?

No i może jeszcze jedno: czy zdarza ci się czasem posłuchać reggae? Czy raczej nic co nie ma ostrego brzmienia nie wchodzi w grę?

To by było (na razie) na tyle ;).

Edytowano przez BroVaR87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi: czy kojarzysz takie zespoły jak Enternal Legacy, Dragonforce, Falconer i Icewind? (nie mylić z Icewind Dalem :D). Jeśli tak, to co sądzisz o tych kapelach?

Falconera znam bardzo slabo - nie ruszyl mnie. Dragonforce to dla mnie straszna slabizna - zupelnie nie rozumiem, skad wziela sie ich popularnosc. Pozostalych dwoch kapel nie kojarze nawet z nazwy.

I w ogóle jakie odmiany metalu najczęściej słuchasz?

Tradycyjnego heavy, thrashu, troche power metalu. Przy czym jesli chodzi o europejski power metal, to ograniczam sie juz wlasciwie tylko do tego, w czym macal palce Kai Hansen. Imitatorzy juz mi sie dawno przejedli.

No i może jeszcze jedno: czy zdarza ci się czasem posłuchać reggae?

Nigdy w zyciu. Zupelnie do mnie ta stylistyka nie trafia.

Czy raczej nic co nie ma ostrego brzmienia nie wchodzi w grę?

Raczej nie. Ja musze miec w muzyce moc - plumkanie nie wchodzi w rachube (poza okazjonalnymi balladami kapel metalowych i hardrockowych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi CormaCu, czy przewidujecie dodać do np. bunusa w następnym numerze jakieś utwory do FoF'a? Ta gra jest tak za*ebista, a tak mało piosenek jest w standardzie, można je oczywiście ściągnąc z netu jednak wiesz, nie wszystkie są dobrze zrobione or sth. Myślę, że wiele osób byłoby zadowolonych z takiego bonusa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falconera znam bardzo slabo - nie ruszyl mnie. Dragonforce to dla mnie straszna slabizna - zupelnie nie rozumiem, skad wziela sie ich popularnosc. Pozostalych dwoch kapel nie kojarze nawet z nazwy.

Oba zespoły łączy jedno - pochodzą z Kanady i oba grają power-metal (przynajmniej tak można stwierdzić). Z tym że Icewind gra bardziej majestatycznie (coś jak Nightwish, ale z męskim głosem, no i w moim odczuciu brzmi o wiele lepiej niż Night, mimo że zespół ten wydał jak na razie jeden, debiutancki album - All Is Dust), a EL - tradycyjnie, ostrzej, z wyraźniejszymi riffami (mimo że bardziej przesłuchuję się perce, bo ze mnie raczej bębniarz, mimo że własnej jeszcze nie mam). Mógłbym wkleić linki do głównych stron tych zespołów (Icewind ma stronę na MySpace, tak jak twój In Despair), to byś przesłuchał kilka utworów i sam ocenił możliwości tych kapel. Ale nie wiem, czy czasem nie naruszę przez to któregoś punktu z regulaminu forum. Lepiej chuchać na zimne, niż później być niemile zaskoczonym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC mam pytanie dotyczące sprzętu:

w nowym numerze CDA twój gamepad to chillstream, napisałeś tam że można go kupić w internecie za 69zł,a ja szukałem i najtaniej znalazłem za ok 80 zł(chodzi mi o wersję X360 podobną) :( , czy mógłbyś podać mi link do sklepu gdzie można go kupić taniej? Czy mam zapytać się w innym temacie o to?

Edytowano przez Adammiloszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC mam pytanie dotyczące sprzętu:

w nowym numerze CDA twój gamepad to chillstream, napisałeś tam że można go kupić w internecie za 69zł,a ja szukałem i najtaniej znalazłem za ok 80 zł(chodzi mi o wersję X360 podobną) :( , czy mógłbyś podać mi link do sklepu gdzie można go kupić taniej? Czy mam zapytać się w innym temacie o to?

Zle szukales. Na Ceneo.pl jest jakas oferta za 69 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...