Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A w jaki sposób poradziłeś sobie z kontynuacją swojej wersji wydarzeń w ME3? Bo widzę, że nie masz dwójki w profilu.

"Dwójkę" zaliczyłem na pececie. A jak sobie poradziłem? Normalnie - stworzyłem postać i grałem. Co innego miałem zrobić, skoro nie da się zaimportować na PS3 pecetowego sejwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo w Skyrima do tej pory nie grałem i chyba już nie zagram. Nie mam czasu ani ochoty zagłębiać się w ogromną grę, a mam jeszcze na półce zafoliowane AC: Revelations, na którym zależy mi o wiele bardziej i za które w końcu mogę się teraz zabrać, bo skończyłem wczoraj ME3 (po ok. 30 godzinach, wliczając w to DLC "From Ashes").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzisz o finale ME3?

Zależy, o której jego wersji. :) Nie chciałbym wchodzić w szczegóły, żeby nie spoilować, ale ogólnie rzecz biorąc, nie byłem nim podjarany tak bardzo jak Smuggler (ME2 ogólnie bardziej mnie sponiewierał emocjonalnie), który recenzował tę grę w CDA. Ale znam go już kawał czasu i wiem, że to zakończenie, które akurat on miał, mogło mu bardzo "zatrybić". Ja sam zaliczyłem dwa zakończenia, resztę obejrzałem na YT i z kolei ta końcówka, którą ja miałem (czy raczej 2 końcówki), mi podpasowała.

Kogo bardziej lubisz : Barca-Real Madryt?

Oba te kluby mam gdzieś. Miło zobaczyć, jak grają w LM, ale emocjonalnie oba są mi obojętne.

Messi vs Ronaldo?

Patrz wyżej.

Kupiłes ME3??

Nie, bo nie musiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a nie wydaje Ci się, że te zakończenia są tak naprawdę bardzo do siebie podobne? Jasne,

w jednym musimy zniszczyć gethy, w innym łączy się DNA maszyn i ludzi, w trzecim Żniwiarze po prostu odchodzą... Ale co z tego? Różnica to tylko fragment cut-scenki i kolor wybuchu. Nie przeszkadzał ci bezsens tego wszystkiego? Dlaczego nie dostaliśmy opcji: "Hej, panie Kreatorze, po prostu - skoro widzisz, że "czystka" się nie udaje i jest już nieaktualnym sposobem - odeślij Żniwiarzy tam, skąd przyszli i zostaw nas w spokoju, nie ma żadnego chaosu, a nawet w końcu zapanował pokój między odwiecznymi wrogami!".

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a nie wydaje Ci się, że te zakończenia są tak naprawdę bardzo do siebie podobne?

Wydaje mi się. Ale - jak wspomniałem - nie będę tu rozmawiał o szczegółach. Z różnych powodów, m.in. dlatego, że po prostu nie chce mi się wdawać w dyskusje na temat zakończenia gry, bo mam ich już powyżej uszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści na temat premiery płyty? Kupiłbym :)

Płyta jest już w tłoczni. Czekamy na wykonanie zlecenia. Kiedy będziemy mieli w rękach gotowy produkt, udostępnimy też w kilku serwisach płatne mp3.

Lubisz trudne gry?

Tak, pod warunkiem, że gra jest trudna, a nie złośliwa i niesprawiedliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planujemy. Nie bardzo wiem, z jakiej okazji okazji mielibyśmy wrzucić swoją muzykę na płytę CDA. Kiedyś był kącik, w którym promowaliśmy nieznane kapele, ale już go nie ma.

W tej chwili kawałki z nowej płyty są dostępne w całości na naszym kanale na YouTubie, a jeden z nich można ściągnąć w całości z naszej strony (dział Media).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...