Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Maluśki spoilerek, który zachęca do przeczytania książki.

Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie. No chyba, że już od pierwszych stron wiadomo, jak książka się skończy...

Gdybym miał osobiście teraz powiedzieć, czy książka jest warta przeczytania pomimo znanego zakończenia (chociaż i tak nie do końca, bo .. zresztą, kto chce ten przeczyta) to i tak poleciłbym ją każdemu, kto lubi realistyczny, smutny i ciężki klimat książek sensacyjnych i thrillerów. To, że napisałem o zakończeniu bez happy-endu, nie przekreśla w żaden sposób przyjemności z czytania przez kogokolwiek, przynajmniej jeśli chodzi o tę książkę.

W sumie, to co ja napisałem w wypowiedzi na temat książki, to można na okładce przeczytać, więc czuje się usprawiedliwiony :P

Edytowano przez blejdziuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cię odrzuciło w MGR: Revengeance?

Odpaliłem Revengeance po dwukrotnym zaliczeniu nowego God of Wara i uderzyło mnie to, jak płytki w kwestii rozgrywki i głupawy jest Metal Gear Rising. No i nie jestem fanem japońszczyzny przejawiającej się np. w "twardzielach" paradujących na szpilkach i różniących się od lasek głównie brakiem biustu.

Nadal nie akceptujesz zaproszeń na PSN?

Nie akceptuję, bo nie są mi potrzebni na liście obcy ludzie. Grać z nimi w nic i tak nie będę, a po co mi wyskakujące co chwilę powiadomienia, że maciek_warrior_95 przylazł albo jasiek_x1989x sobie poszedł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadną z tych gier już nie gram. od Fify 13 uwolniłem się na początku listopada (zaraz po awansie do 4. ligi, jak mi się wydaje), pamiętając, ile czasu zeżarła mi "dwunastka" (w której zagrałem w sieci 165 meczów). Football Managera odłożyłem po kilku sezonach, kiedy zdobyłem Śląskiem potrójną koronę - wygrałem mistrzostwo polski, Puchar Polski i Ligę Mistrzów. Mój wirtualny Zygmunt Solorz dawał na klub masę kasy, więc zbudowałem dosyć potężną drużynę, bo mogłem pozwolić sobie na sprowadzanie piłkarzy kosztujących kilkadziesiąt milionów złotych (że nie wspomnę o wschodzących polskich gwiazdach typu Milik i Teodorczyk).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiesz może, kto (i czy w ogóle) będzie supportował Iron Maiden w Łodzi?

Voodoo Six. Czyli jak zwykle Maideni zabierają ze sobą kapelę wyciągniętą nie wiadomo skąd.

2. Grałeś już w Might & Magic: Duels of Champions?

Nie i nie planuję grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakieś konkretne oczekiwania odnośnie GTA V?

Nie. Wystarczy mi, jeśli gra nie będzie gorsza od poprzedniej. Przydałoby się oczywiście unowocześnić mechanizmy rozgrywki, ale akurat dla mnie w GTA zawsze najważniejsze były kwestie fabularne - dialogi, reżyseria przerywników.

Jak myślisz? Czy po historii z GTA IV, twórcy pomyślą "3 razy" i spróbują przyzwoicie zoptymalizować tę grę? Czy po prostu zepchną to na drugi plan?

Myślę, że gra będzie działać dobrze na konsolach. A jeśli chodzi o wersję PC, to niech ją najpierw w ogóle potwierdzą.

Mógłbyś polecić jakiś dobry album, o którym tutaj jeszcze nie pisałeś?

Zdaje się, że nie wspominałem tu jeszcze o płycie "Plague of Conscience" zespołu Savage Messiah. Można ją legalnie ściągnąć z netu: http://www.earache.com/misc/downloads/savagemessiah/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnęło cię kiedykolwiek do tworzenia, grania muzyki innej niż heavy metal?

Nie.

Planujesz w przyszłości spróbować czegoś nowego czy raczej odstręcza cię wyjście poza ramy tego, co podoba ci się najbardziej?

Można powiedzieć, że z InDespair gram taką muzykę, jakiej sam chciałbym słuchać. Pewnie dobrze bym się bawił, grając rozrywkowego hard/glam rocka a'la Hardcore Superstar, ale nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek miał czas na drugi zespół. I żebym znalazł wokalistę do takiego projektu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...