Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

@Will5on No nieeee, to ja tu wymyśliłem riposty na 4 wiadomości naprzód w nadziei, że uda mi się odbudować ego strzaskane przez niezwykłą eksplozję elokwencji w twoim pierwszym poście, a ty wycierasz pianę z pyska i przechodzisz w tryb pasywno-agresywny. confused_prosty.gif Nie gadam z tobą. Zabawopsuj.

Oglądałeś wczoraj Gran Derbi?

Tak, ale jednym okiem. Drugie oddelegowałem do innych zadań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Chiny nie wychodzą mi chwyty na moim akustyku. Ćwiczę sobie głównie na prostych utworach, gdzie liczba wymaganych akordów nie przyprawia o zawrót głowy, ale i tak przeskakiwanie między najprostszymi chwytami stanowi dla mnie wyzwanie nie z tego świata. Dla zachowania resztek swojej godności, wolałbym nie zdradzać, ile się już tak spinam. Czy jako osoba niewątpliwie bardziej rozgarnięta muzycznie niż ja, uważasz, że mam się nie przejmować i praktyka czyni mistrza, czy może jest to coś, czego przeskoczyć już nie będę w stanie? Byłem świadkiem paru klęsk, w których osoby o naprawdę niezłym słuchu i wyczuciu rytmu darować musiały sobie dalszą naukę, bo śmiganie po gryfie czy robienie istnych szpagatów palcami nie bardzo im wychodziło. Myślisz, że grać może nauczyć się każdy i to w dowolnym wieku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jako osoba niewątpliwie bardziej rozgarnięta muzycznie niż ja, uważasz, że mam się nie przejmować i praktyka czyni mistrza, czy może jest to coś, czego przeskoczyć już nie będę w stanie?

Jeśli nie jesteś jakimś wybitnym antytalentem z problemami koordynacji ruchowej, to praktyka czyni mistrza.

Myślisz, że grać może nauczyć się każdy i to w dowolnym wieku?

Nie. Jeśli ktoś ma 71 lat i artretyzm, to się nie nauczy, bo palce już nie te. Ale to skrajny przypadek. Myślę, że w normalnej sytuacji każdy przy odpowiedniej dozie uporu jest w stanie nauczyć się grać na poziomie ogniskowym. A to, ile tego uporu potrzeba, zależy już od indywidualnych predyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cormac :) Słychaj, nasunęła mi się myśl i chciałbym zapytać o to czy jezdzisz może na takie wydarzenia muzyczne jak woodstock ? Chodzi o to, czy będąc na takiej imprezie nie bałbyś się, że Cie okradną ?

Moi znajomi dwa lata temu byli i po koncercie wracając na pole nie znaleźli swojego NAMIOTU.

Ktoś ukradł cały namiot wraz z zawartością trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim tekście odnośnie podsumowań 2012 roku było to czego zabrakło w recenzji FM-a. Był to solidnie napisany tekst przez Huta, ale nie dość że na jedną stronę to bez elementów które zawsze były charakterystyczne dla tych recenzji(konkretnie chodzi mi o "wspominki" własnego prowadzonego zespołu). Dlatego po pierwsze życzę ci żebyś to ty recenzował następnego FM-a, a po drugie:

jak to jest że z zapowiedziami gry od SI zawsze tak krucho w CDA? Nie wierze że Sports Interactive jest tak pazerne na wydawanie nowych informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po pierwsze życzę ci żebyś to ty recenzował następnego FM-a

A skąd wiesz, że tego chcę? chytry.gif

jak to jest że z zapowiedziami gry od SI zawsze tak krucho w CDA? Nie wierze że Sports Interactive jest tak pazerne na wydawanie nowych informacji.

Kurde, nie wiem. Jakoś tak zawsze wychodzi, że do czasu premiery FM przechodzi nam pod radarem. Jako że dział zapowiedzi to w CDA moje poletko, postaram się dopilnować, żeby zapowiedź FM 2014 się pojawiła.

Grasz w sezony pojedynków w FIFIE? A jeśli tak to w której lidze jesteś aktualnie?

Póki grałem w Fifę 13 (a udało mi się uwolnić od nałogu na początku listopada), to grałem tylko w trybie sezonów online. Z tego, co pamiętam, to przestałem grać zaraz po awansie do 6. ligi.

Miałeś okazje ograć exclusivy na X360? Jeśli tak to jaki najbardziej przypadł ci do gustu?

Miałem plan, żeby pożyczyć kiedyś X360 i zaliczyć Gearsy 2 i 3 oraz Alana Wake'a, ale w końcu nigdy tego nie zrobiłem.

Cormacku co myslisz o zespole motorhead podoba ci się czy nie jakieś ulubione albumy/kawałki?

Nie podoba mi się. Albo inaczej - jeśli w TV leci akurat jakiś ich teledysk, to nie czuję przymusu przełączenia, ale nie trafia do mnie ich muzyka i nie bardzo rozumiem, dlaczego ludzie się nimi zachwycają.

Czy lubisz takie zespoły jak Sabaton i Vader?

Nie. Death metalu nie słucham (z drobnymi wyjątkami, np. Amon Amarth, których bardzo lubię), natomiast w muzyce Sabatonu nie podoba mi się nadęcie. Ale widziałem Sabaton na żywo dwa razy i przyznam, że dają świetne koncerty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormacku czy do tych wyjątków słuchania death metalu można zaliczyć zespół Death ?

Nie można.

Która bohaterka gier najbardziej Ci się spodobała, tzn. którą najbardziej polubiłeś? biggrin_prosty.gif

Nie zakochuję się w laskach z gier. :)

CormaC, pytanko w sprawie wspólnego koncertu w zmierzchu 9 marca. Wiecie już, w jakiej kolejności będziecie grać razem z Panzerhundem i Pussy Busters?

Wiemy - Panzerhund (zapewne ok. 30 minut), InDespair (ok. godziny) i na końcu Pusiaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która bohaterka gier najbardziej Ci się spodobała, tzn. którą najbardziej polubiłeś? biggrin_prosty.gif

Nie zakochuję się w laskach z gier. smile_prosty.gif

Nie o to mi chodziło, chciałem zapytać którą bohaterkę najbardziej polubiłeś, nie w sensie, czy się Ci spodobała, czy zakochałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o twórczości Bucketheada i piosenkach takich jak np. Soothsayer?

Czy byłeś już na jakimś koncercie Megadeth?

Jak zapatrujesz się na 14 album MegaDave'a?

Który album uważasz za najgorszy w ich dorobku (moim zdaniem CW jest strasznie niedoceniany)?

Oraz pytanie bonus:

Z tego co pisałeś to po gitarę w domu nie sięgasz praktycznie w ogóle. Nie odczuwasz przez to jakichś trudności w graniu na koncertach czy próbach (w sensie zastygnięte place)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...