Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

CormaCu, jak pogrywa Ci się w Rocksmith? Chciałbym spytać przede wszystkim o kwestie techniczne - brzmienie, latencja itd. gdyż sam chciałbym się grą zainteresować.

Nie grałem dużo, ale podobało mi się. Gra jest dobrze przemyślana. Latencja na PS3 nie przeszkadza w grze, a brzmienie zależy od utworu. Myślę, że warto się zainteresować.

Grałeś już w najnowszego BioShocka? Jakie wrażenia?

Nie grałem i nie ciągnie mnie. Grałem w pierwszą część, ale jej nie skończyłem - w jakichś 2/3 gry musiałem na parę dni wyjechać, a po powrocie już mi się nie chciało do tej gry wracać.

Hej Cormac, byłeś na Testamencie? Jak wrażenia? Jak dla mnie bomba, co prawda to całe Bleed from Within to nie moja bajka, a drugi support był ok, ale nie było to nic nowego, to Testament dał czadu. Billy to bardzo charyzmatyczny gość :D

Byłem na Testamencie i bardzo mi się podobało, choć wydaje mi się, że można było lepiej to nagłośnić (może to kwestia punktu, w którym stałem, ale uważam, że stopa zagłuszała resztę). Pierwszego supportu nie widziałem w ogóle, bo przyszliśmy jakieś 3-4 kawałki przed końcem występu drugiego.

A dzień wcześniej byłem w Studio na Gamma Ray i Helloween. Helloween trochę mnie zmęczył, ale Gamma Ray było znakomite. Długo czekałem, żeby zobaczyć Hansena na żywo i w końcu mi się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja w ogóle nie mam w zwyczaju wydawać pieniędzy impulsywnie. Ale bywało tak, że okładka zachęcała mnie do zainteresowania się jakąś kapelą. Nie wiem, czy nie było tak z Iced Earth. Pierwszym ich albumem, jaki kupiłem była koncertówka "Alive in Athens" (wydana na dwóch kasetach magnetofonowych, bo to były jeszcze te czasy) i nadal uważam, że jej grafika okładkowa jest świetna. Potem zresztą kupiłem wersję CD, a w końcu i DVD. Przy okazji - nie mogę doczekać się nowego koncertowego Blu-raya Iced Earth, który wychodzi 15 kwietnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncertówki na płytkach cd raczej nie kupujesz?

Mam kilka, ale jeśli mam wydać pieniądze na płytę, zdecydowanie wolę kupić studyjną.

a co myślisz o winylach czy to bardziej taka zabawa dla kolekcjonerów

Zdecydowanie. Fajnie wyglądają i nie wątpię, że są ludzie, którym słuchanie muzyki z winyli sprawia większą przyjemność niż z innych nośników, ale według mnie to zawracanie głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paru moich znajomych uważa, że praktycznie każdy gitarzysta prowadzący jest lepszy technicznie od rytmicznego. Zgadzasz się z nimi czy nie?

Nie. Trudno się zgadzać z takim uogólnianiem.

Co sądzisz o serii Halo?

Nie interesuje mnie w ogóle. Nigdy nie miałem Xboksa ani X360, a wersji pecetowych nie ruszałem, bo osłabiają mnie te śmieszne stworki, które nie pasują mi kompletnie do podobno poważnego shootera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była odpowiedź na twoje pytanie. Kompletnie nie jara mnie seria Halo - trudno to zrozumieć? Kiedy następnym razem nie będziesz chciał znać odpowiedzi na pytanie, bo może ona urazić twoją delikatną dup... przepraszam, dumę fana, to nie marnuj mojego czasu i po prostu go nie zadawaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest pracować w bardzo popularnym piśmie o grach?

Strasznie. Dlatego 11,5 roku po opublikowaniu w CDA moich pierwszych tekstów wciąż tu jestem. :)

Lubisz horrory?

Nie bardzo.

Co sądzisz o wchodzącym dziś do kin filmie Martwe Zło?

Nie wiedziałem nawet, że powstał remake.

Oglądałeś oryginał?

Nie jestem pewien. Jeśli tak, to bardzo dawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...