Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Które albumy Ironów najbardziej ci się podobają/najbardziej zapadły ci w pamięć? Do mnie najbardziej przemawiają 'Piece of Mind', 'Somwhere in Time' i 'Powerslave'. Ba, nawet 'A Matter of Live and Death' całkiem mi pasuje, 'Different World' pięknie go otwiera... Nie rozumiem czemu ten ostatni zwykłeś tak gnoić.

Edytowano przez tvan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które płytki amonów lubisz?

Najbardziej "Twilight of the Thunder God".

Jakby okazało się że ktoś z redakcji ściąga gry z torrentów to czy zostałby zwolniony?

Tak, a następnie rozstrzelany za budynkiem i pochowany w nieoznaczonym grobie.

A tak poważnie - gdyby ktoś wpadł na pomysł ściągania jakichś lewych rzeczy w pracy, oczywiście mógłby mieć problem. Ale co kto robi w domu, to jego sprawa. Nie myślisz chyba, że wydawnictwo organizuje nam jakieś naloty i sprawdza, co mamy na prywatnych komputerach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, oceniając z perspektywy czasu, twoim zdaniem przyjęcie Gersa do IM było dobrym pomysłem? Czy raczej anglikom zaszkodziło?

A dlaczego miało zaszkodzić? Gers nie jest wybitnym gitarzystą, ale robi niezłe show, podczas gdy Murray i Smith niespecjalnie się ruszają na koncertach.

Z tego co się już dowiedziałem to nie trawisz japońskich produkcji, czyli mam rozumieć, że nie przypadła ci również do gustu seria Metal Gear Solid ?

Nie grałem w żadną część MGS. I nie że "nie trawię japońskich produkcji", tylko po prostu zazwyczaj nie po drodze mi z ich stylem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za mailową odpowiedź w sprawie tekstu i poświęcenie swojego czasu na jego przeczytanie. Po poprawkach i zaznaczonych błędach, przeczytałem go jeszcze raz i muszę stwierdzić, że są to strasznie głupie błędy (zwłaszcza powtórzenia). Mówi się trudno i pisze dalej do szuflady ;)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CDACTION jest możliwość oceniania gier ,która swoją drogą jest fajnym urozmaiceniem ale na Boga,czemu redakcja nie zablokuje oceny gier przed premierą ? Przecież może wejść jakiekolwiek dziecko i ocenić grę ,która nie miała swojej premiery i dać jej ocenę 10/10 ,gdzie tu sens ? A jeżeli się nie da zablokować tej możliwości to wybaczcie że się narzucam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CDACTION jest możliwość oceniania gier ,która swoją drogą jest fajnym urozmaiceniem ale na Boga,czemu redakcja nie zablokuje oceny gier przed premierą ? Przecież może wejść jakiekolwiek dziecko i ocenić grę ,która nie miała swojej premiery i dać jej ocenę 10/10 ,gdzie tu sens ? A jeżeli się nie da zablokować tej możliwości to wybaczcie że się narzucam ;)

Masz poniekąd rację, ale ja akurat nie mam już za wiele wspólnego ze stroną. Zajmuje się nią Hut.

Jak tam nowy GoW? Zadowolony?

I tak, i nie. Po szczegóły zapraszam do najbliższego numeru CDA, gdzie będzie moja spora recenzja Wstąpienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...