Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Słyszałeś może zespół Saxon? Co o nich sądzisz?

Warto wydać pieniądze na UEFA EURO 2012 czy może sobie odpuścić?

Czy InDespair ma swój fanpage na Facebooku?

Poleciłbyś jakieś ciekawe RPG (poza Gothicami, które przerobiłem 156823567356271 razy - dwójka i Noc Kruka są najlepszymi częściami serii IMO) i strategię

P.S - Przesłuchałem waszą płytkę na SoundCloud - spodobało mi się. Linkacza wstawiłem na GG i Fejsie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może zespół Saxon? Co o nich sądzisz?

Tak, znam Saxon, widziałem ich też na żywo, kiedy grali z Iced Earth w Warszawie. Generalnie kapela mi się podoba (i byłem bardzo zaskoczony znakomitą formą Byforda na wspomnianym koncercie), ale wybiórczo, tzn. nie słucham ich albumów w całości.

Warto wydać pieniądze na UEFA EURO 2012 czy może sobie odpuścić?

Ja nie uważam, żeby to DLC było warte swojej ceny.

Czy InDespair ma swój fanpage na Facebooku?

https://www.facebook.com/pages/InDespair/403076466370096 (profil jest stosunkowo świeży, bo niedawno musieliśmy zlikwidować poprzedni i założyć nowy).

Poleciłbyś jakieś ciekawe RPG (poza Gothicami, które przerobiłem 156823567356271 razy - dwójka i Noc Kruka są najlepszymi częściami serii IMO) i strategię

W strategie nie grywam w ogóle. Jeśli chodzi o erpegi, to obadaj Legend of Grimrock, o ile lubisz dungeon crawle.

P.S - Przesłuchałem waszą płytkę na SoundCloud - spodobało mi się. Linkacza wstawiłem na GG i Fejsie

Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kormacze, co z EP-ką? Byli wszak chętni do jej zakupu, w tym ja, więc byłbym bardzo wdzięczny, gdyby również pojawiła się na Allergro. Kiedy tylko tak się stanie, kupię album razem z nią, bo niechciałbym płacić dwa razy za przesyłkę. :)

Edytowano przez Pinkel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (Tak z 4-5 lat temu konkretnie), z tego, co pamiętam, wydaliście inną płytę, albo to ja mam zaburzenia pamięci. Przy założeniu, że nie mam - czy jest jakaś szansa, żeby tą poprzednią płytę jeszcze gdzieś dostać? Byłaby bardzo mile widziana w mojej tyciej na razie kolekcji.

Z innych pytań - to prawdopodobnie już było, ale trudno - trzy ulubione zespoły, poza Iron Maiden?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Twoim zdaniem najgorsze i najlepsze ekranizacje Stephena Kinga to...?

2. Oglądałeś serial Szpital Królestwo?

3. Co sądzisz o książkach " Ostatni bastion Barta Dawesa", "Ręka Mistrza" i " Wielki Marsz" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że płytka jest już na allegro. Wspominiałeś, że byc może bedziedziecie dodawać demo do płyty, czy jest to nadal aktualne? Z chęcią kupiłbym taki zestaw + autografy od kapeli.

Dema to my nigdy nie upubliczniliśmy. Mowa była o EP-ce, którą właśnie wrzuciliśmy na Allegro.

Jeśli chodzi o podpisy to można o nich napisać w "wiadomości do sprzedającego" na Allegro?

Oczywiście.

Czym powodowane jest, że nie chcecie publikować tabów do swoich utworów? : )

Głównie lenistwem. :) Ktoś musiałby te taby przygotować. Kiedyś może o tym pomyślimy.

Brałeś dzisiaj udział w biciu gitarowego rekordu?

Nie. Nie było mnie wtedy we Wrocławiu. Zresztą gdybym był, to i tak nie brałbym udziału.

Planujecie wznowić aukcję na allegro zaraz po jej zakończeniu, czy odczekacie trochę, żeby "podochocić" chętnych? : )

A jaki sens miałoby uniemożliwienie ludziom kupienie płyty? Aukcja zostanie wznowiona zaraz po zakończeniu.

Kormacze, co z EP-ką? Byli wszak chętni do jej zakupu, w tym ja, więc byłbym bardzo wdzięczny, gdyby również pojawiła się na Allergro. Kiedy tylko tak się stanie, kupię album razem z nią, bo niechciałbym płacić dwa razy za przesyłkę. :)

Zapraszam na Allegro - EP-ka jest już dostępna.

Czytając twoją zapowiedz gry I'm Alive zapowiadała się ona na tytuł wyśmienity. Lecz po premierze wielu ludzi się zawiodło. Ty też ?

Nie, bo mnie ta gra nie obchodzi. :)

Jakiś czas temu (Tak z 4-5 lat temu konkretnie), z tego, co pamiętam, wydaliście inną płytę, albo to ja mam zaburzenia pamięci. Przy założeniu, że nie mam - czy jest jakaś szansa, żeby tą poprzednią płytę jeszcze gdzieś dostać? Byłaby bardzo mile widziana w mojej tyciej na razie kolekcji.

Patrz wyżej. :)

Z innych pytań - to prawdopodobnie już było, ale trudno - trzy ulubione zespoły, poza Iron Maiden?

Megadeth, Iced Earth, a na trzecim miejscu wiele różnych kapel ex aequo. :)

1. Twoim zdaniem najgorsze i najlepsze ekranizacje Stephena Kinga to...?

Za mało ich oglądałem, żeby się wypowiadać.

2. Oglądałeś serial Szpital Królestwo?

Nie.

3. Co sądzisz o książkach " Ostatni bastion Barta Dawesa", "Ręka Mistrza" i " Wielki Marsz" ?

Z tych trzech czytałem tylko "Rękę mistrza" - była bardzo dobra do momentu, kiedy pojawiły się wątki paranormalne, które według mnie zepsuły całość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślask bedzie Mistrzem Polski?

Na pewno będzie, jeśli wygra z Wisłą. Jeśli nie wygra, to wszystko zależy od tego, jak ułożą się pozostałe mecze. Wierzę, że Śląsk stać na wyrwanie mistrzostwa.

Jak oceniasz gre Ślaska i Ruchu Chorzów?

Śląsk gra w tej rundzie nędznie. Cud, że sytuacja ułożyła się tak, jak się ułożyła i że chłopaki obudzili się w ostatniej chwili (zapewne dzięki temu, że klub dostał pieniądze), kiedy jeszcze można było powalczyć. Wielka szkoda, że Mila zaliczył trzy asysty tuż po ogłoszeniu kadry na Euro, bo uważam, że w reprezentacji brakuje takiego pomocnika jak on. A Ruch mnie nie interesuje, więc nawet nie wiem, jak grają.

Kto wygra finał LM?

To pytanie do Chińczyków, którzy ustawiają mecze. ;) A tak poważnie, to nie mam pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w żadne Age of Empires, nie lubię strategii ani sieciówek, a na dodatek prywatnie nie grywam już na PC, więc AoE Online - jako wielka kumulacja rzeczy, które mnie w grach nie obchodzą - zupełnie mnie nie interesuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokładnie tych samych powodów, które wymieniałem już tu kilka razy. W skrócie: bo mam starego kompa (i nie widzę żadnego powodu, by w niego inwestować), a na sofie przed telewizorem jest mi wygodniej, zwłaszcza że przy kompie siedzę 8 godzin dziennie w redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...