Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Nie wiem czy to ty opisałeś bete moda do AoE III Napoleonic Era ale jeśli tak to mam pytanie - czy u ciebie po usunieęciu moda z dysku nie mogłeś grać w potyczce ani na eso niektórymi rasami? Ja np. mogłem tylko angolami, aztekami i japońcami reszty si nie dało - u mojego kupla też. No nie mówie co mówiłem jak gre wywaliłem przez kopiuj do kosza a potem nie chciało się odinstalować i trzeba było robić reinstall windy bo nawet kasacja z rejestru nic nei dała - było u Ciebie tak czy tylko ja i kumpel mamy takiego pecha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ty opisałeś bete moda do AoE III Napoleonic Era ale jeśli tak to mam pytanie - czy u ciebie po usunieęciu moda z dysku nie mogłeś grać w potyczce ani na eso niektórymi rasami?

Hej! O ile dobrze pamietam, mod ten instaluje sie w bebechy gry i zeby go usunac na dobre trzeba przeinstalowac gre. U mnie to pomoglo i nie musialem sie uciekac do tak drastycznych srodkow jak grzebanie w rejestrze.

Jakiej muzyki słuchasz (jeżeli pytanie było to przepraszam)!! :blush:

Kiedys glownie bardziej ciezkich brzmien, ale przyszla starosc i mnie rozmemlala Pink Floydami ;).

Gregorius - na jaką grę i film czekasz najbardziej w tym roku?

Dragon Age: Origins bez watpienia. Im wiecej o tej grze czytam tym bardziej jestem podjarany :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro mowa o Pink Floydach. Który ich utwór ci się najbardziej podoba?

Ostatnia plyta jako calosc. Podpadne tutaj ortodoksom i z calym szacunkiem dla niesamowitego The Wall - The Division Bell moge sluchac godzinami. Nie wiem, moze rozmieklem na starosc, ale ta plyta po prostu rzadzi, tak muzycznie, jak tekstowo. Wearing the Inside Out, High Hopes - warto znac!

to ty piszesz wszystkie recenzje modow?(chodzi mi o najnowszy numer

Jesli nie sa podpisane ponizej inna ksywka - tak. (Choc i byly wyjatki od tej reguly - zdaje sie, ze kiedys przywlaszczylem sobie tekst Qn'ika ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa byla dosc dziwna, bo pierwsze CDA dostalem razem z pierwszym komputerem, ze sklepu. A co do recki - mam sentyment do recenzji Unreala. Pewnie dlatego, ze gra mi wyjatkowo przypadla do gustu - choc napisana byla fajnie, musze przyznac :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie do ciebie dotyczy gry Painkiller.Otóż nie wiem kompletnie dlaczego ta gra ma tak wysokie oceny na różnych portalach internetowych opiewające wokół 8+ czasem nawet 9.Ani ładna grafika,fabuły żadnej,gra tam wygląda na tym że na zamkniętym terenie np.cmentarz wychodzą ci zombiaki rozwalasz ich zbierasz ich życia i przechodzi do kolejnego poziomu w którym jest to samo do znudzenia.I co najgorsz grając w Painkillera wogóle nie odczuwałem ani szczególnych emocji ani strachu.Dla mnie ta gra jest kompletnie bezpłciowa.Jakie jest twoje zdanie na temat tej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z avatara wnioskuję, iż jesteś fanem Star Trek-a, więc czy w nowym CDA można liczyć na twoją reckę nowego filmu?

Jeszcze go nie widzialem niestety :).

[...]Otóż nie wiem kompletnie dlaczego ta gra ma tak wysokie oceny na różnych portalach internetowych opiewające wokół 8+ czasem nawet 9.[...]

Nie wiem, moze dlatego ze jest miodna w swej prostocie? Taki oldschool troche. Podobne odczucia mialem jak kilka dni temu wskoczylem na Quake'a Live. A co do Painkillera - dawno w niego gralem, ale kojarzy mi sie calkiem pozytywnie, musze przyznac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ST będzie w kinach 8 maja, (w końcu macie jego reklamę na tylniej okładce :D) ale nie wiem czy takie teksty o muzyce, książkach i filmach dajecie kilka dni przed dead-linem, czy wcześniej już ktoś pisze tekst, bo Wrestler był raczej nowy, gdy ukazała się recenzja w piśmie, no i Watchmen także. Czy po prostu ciągniecie losy czyja kolej? :P

Dla mnie jakoś tak dziwnie wygląda koleś grająca Sylara w Heroes jako Spock. Ale może będzie dobrze (nadzieja matką głupich, ale każdą matkę trzeba szanować, nie?! :))

Czytałem recenzję filmu na fileplanet i obejrzałem nowy trailer i muszę powiedzieć, że ogólny wniosek jest taki, że nowy Star Trek to nowe Star Wars (nawet patent podobny do Gwiazdy Śmierci :/), tyle że bohaterem jest Han Solo (bitki barowe itp.). Po serialu, który może się poszczycić największym chyba zapleczem naukowym spodziewałbym się nieco więcej, ale cóż, chociaż jest dużo akcji podobno, no i otwarte zakończenie. A za sam widok implodującej planety muszę mieć to na blue-ray! :D

Mam też inne pytanie, mianowicie:

Dlaczego nie piszesz minifelietonów (brak czasu?)?

No i kolejne: Co najbardziej uwzględniasz wyszukując mody do Modulatora? (ilość zmian, nowa historia?)

Uff.. Już 3 edycja :D Przejrzałem w końcu wszystkie posty w tym temacie i mam kolejne pytanie:

Czy udało ci się w końcu obejrzeć Death Note oraz jakie anime teraz oglądasz i ew. możesz polecić?

Edytowano przez ButcherBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) pamiętasz mnie?? dałeś mi linka do twojej tapety pulpitu ^^ hehe, ok, zauważyłem, że ten temat jest mało popularny, więc mam kilka pytań:

1) jaką grę ostatnio recenzowałeś?

2) Jaka gra strategiczna najbardziej Ci przypadła do gustu?

3) Jaką pijesz kawe lub piwo

4) Czy długo zamierzasz jeszcze pracować w CDA? (nie żebym miał coś przeciwko :P )

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkałeś zanim zacząłeś prace w CDA? I dlaczego Rzeszów(względnie studiowanie w Rzeszowie) ci się drogi Gregoriusie nie podoba?:D Wiem pisałeś to daaaaawno temu, ale jakoś odświeżałem ostatnio CDA-teke i mi się to przypomniało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkałeś zanim zacząłeś prace w CDA? I dlaczego Rzeszów(względnie studiowanie w Rzeszowie) ci się drogi Gregoriusie nie podoba?:D Wiem pisałeś to daaaaawno temu, ale jakoś odświeżałem ostatnio CDA-teke i mi się to przypomniało.

W Przemyślu - moim rodzinnym miescie. A Rzeszów wbrew pozorom i paradoksalnie wspominam bardzo miło - jako okres nieskrepowanego hedonizmu i leniuchowania w moim zyciu. Studiowalem tam rok, mieszkalem w akademiku-molochu (Filon sie zwal bodaj) i pod tym wzgledem bylo super. W zasadzie to studia mi sie tak obrzydzily i przez nie postanowilem uciekac. Co do samego miasta - gdyby uczelnia byla w porzadku to miasto jakos przebolalbym, choc w porownaniu z Wrocławiem jest nudne jak diabli. No i co to za miasto, jeśli można z buta przejść w niecałą godzinę z jednego końca na drugi? ;)

1) jaką grę ostatnio recenzowałeś?

2) Jaka gra strategiczna najbardziej Ci przypadła do gustu?

3) Jaką pijesz kawe lub piwo

4) Czy długo zamierzasz jeszcze pracować w CDA? (nie żebym miał coś przeciwko :P )

Kolejno: Demigod, Stars! (kilka ich bylo, ale w te kiedys gralem w to jak glupi), kawy od jakiegos czasu nie pije, piwo - Zubr, Tyskie, Lech (ten tylko z butelki) - jak mam okazje to eksperymentuje z roznymi niepasteryzowanymi i z zagranicznych browarow (ciemne piwa rulez! ;)), nie wiem - poki mi nie podziekuja za wspolprace?

Wiem, że ST będzie w kinach 8 maja, (w końcu macie jego reklamę na tylniej okładce :D) ale nie wiem czy takie teksty o muzyce, książkach i filmach dajecie kilka dni przed dead-linem, czy wcześniej już ktoś pisze tekst, bo Wrestler był raczej nowy, gdy ukazała się recenzja w piśmie, no i Watchmen także. Czy po prostu ciągniecie losy czyja kolej? :P

Kto napisze, ten oddaje do korekty i tyle chyba. A co do premiery - jak bede mial okazje to oczwiscie pojde. Avatar zobowiazuje! ;)

Dlaczego nie piszesz minifelietonów (brak czasu?)?

Zapominam zawsze. Ale masz racje - trzeba bedzie zaczac sie lansowac ;).

Co najbardziej uwzględniasz wyszukując mody do Modulatora? (ilość zmian, nowa historia?)

Przede wszystkim roznorodnosc - nie chce pisac w kolko o tych samych grach. Z tym jest roznie - wiadomo, ze do takiego H-L2 modow wychodzi od groma i sila rzeczy trzeba to uwzglednic. Poza tym patrze na to, czy mod jest w jakis sposob interesujacy. Jesli mam do czynienia z kolejna, w zasadzie nic nie wnoszącą konwersją dajmy na to broni - odpuszczam.

Czy udało ci się w końcu obejrzeć Death Note oraz jakie anime teraz oglądasz i ew. możesz polecić?

Skonczylem i... jestem zawiedziony. Pierwsza czesc byla duzo lepsza moim zdaniem. Rowniez patrzac na techniczne szczegoly - druga czolowka niezbyt mi przypadla do gustu, choc final serii ogolnie dal rade.

A co teraz ogladam? W zasadzie to nic - pisze drugi licencjat ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem i... jestem zawiedziony. Pierwsza czesc byla duzo lepsza moim zdaniem. Rowniez patrzac na techniczne szczegoly - druga czolowka niezbyt mi przypadla do gustu, choc final serii ogolnie dal rade.

A co teraz ogladam? W zasadzie to nic - pisze drugi licencjat ;).

Też tak uważam, że 1 cz. jest dużo lepsza i miłym zaskoczeniem był dla mnie film "Death Note" z prawdziwymi aktorami. Nie dość, że zachowano większość wątków z pierwszej serii to właśnie na niej kończy się historia. Osobiście nie lubię japońskich filmów innych jak horrory, ale ten film/y (2 części po 1,5 godz.) wymiata! No, chyba że poczekasz bo ma powstać hollywoodzki remake.

A co do licencjatu to życzę z góry 5 z pracy i przy obronie!

No i pytanko oczywiście: Najgorsza gra w jaką grałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Jaka była twoja reakcja chodzi mi o pierwsze odczucie na temat upadku wstrzymania pisma Click bo ja poczułem w sobie taki dziwny smutek może dlatego ze szybko sie przywiązuje do rzeczy martwych wiem ze to dziwne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była twoja reakcja chodzi mi o pierwsze odczucie na temat upadku wstrzymania pisma Click bo ja poczułem w sobie taki dziwny smutek może dlatego ze szybko sie przywiązuje do rzeczy martwych wiem ze to dziwne

A jak miala wygladac? Szkoda pisma i chlopakow z jego redakcji.

Też tak uważam, że 1 cz. jest dużo lepsza i miłym zaskoczeniem był dla mnie film "Death Note" z prawdziwymi aktorami. [...]

A co do licencjatu to życzę z góry 5 z pracy i przy obronie! No i pytanko oczywiście: Najgorsza gra w jaką grałeś?

Dobry ten film w ogole? Jakos mnie nie przekonuja ekranizacje anime. Najgorsza? Bo ja wiem, jakoś nie rozpamietuje takich gier. :) Kojarze gielde, ale to jeszcze z czasow DOS-a, przeniesienie karcianej wojny na komputer, jakies wyscigi skuterow - kaszanka w cda zreszta :).

Witam:)

Czy udało sie juz moze Tobie uruchomic AVP2 na netbooku? ( kiedys rozmawialismy na ten temat w topicu o netbookach, ale dialog sie urwal, a wciaz jestem ciekawy :)

Pozdrawiam

Nie probowalem - gdzies mi gre wcielo niestety. Poki co rzezbie Wormsy na nudnych wykladach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu to powiem tak: mi się podobał, bo większość scen wyjęta z anime i naprawdę ma klimat (do tego żadnych hektolitrów juchy). Nie wiem jak twoje gusta, ale możesz najpierw obejrzeć 1 cz. i ocenić (Tylko nie oglądaj "L save the worLd" - kicha i z kryminału zrobili gore :( ) TU masz trailer 1 części i pewnie niektóre sceny wydadzą ci się znajome :)

Pytanie: Jest wiele dobrych gier, ale która najbardziej siedzi ci w głowie, i do której z sentymentem wracasz lub wrócisz jak uporasz się już z nauką?

Edytowano przez ButcherBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Jest wiele dobrych gier, ale która najbardziej siedzi ci w głowie, i do której z sentymentem wracasz lub wrócisz jak uporasz się już z nauką?

Dosc czesto wracam do Unreali roznych, Quake'a 2, Carmageddona, do niedawna regulanie wracalem do Diablo 2, ale w WoW-ie znalazlem to samo podniesione kilka razy :). No i Fallouty oraz naprawde odprezajaca giera The Punisher (naprawde bomba, polecam!). Poza tym Stars! :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg w związku z tym że nadal się uczysz mam takie pytanie. W tym roku kończe gimnazjum i idę wyżej. Bardziej ze mnie humanista niż matematyk więc wybrałem takie szkoły:

Technikum Budowlane

LO: klasa humanistyczna (rozszerzone przedmioty- polski, rosyjski, historia)

klasa językowa (roz. polski, angielski, niemiecki, wos)

I w innej szkole także profil humanistyczny (roz. j ang, niemiecki)

W przypadku jeśli dostałbym się do wszystkich szkół, którą radziłbyś wybrać?

Może i źle zrobiłem że wybrałem takie a nie inne szkoły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz UT i Carmageddona, to czy czekasz na 4 część i jednej i drugiej gry ? Bo ja jestem ich wielkim fanem, pogranie w pierwszego Tournamenta odpręża, a Carmageddon to jest nieporównywalny z niczym innym :)

I jeszcze jedno : Czy TDR 2000 działa ci na XP SP2 ? Bo mi w hollywood 1 misja i zawsze podczas loadingu directX error :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Fallouty oraz naprawde odprezajaca giera The Punisher (naprawde bomba, polecam!). Poza tym Stars! :>.

A w Punishera grasz normalnego czy z patchami usuwającymi cenzurę?

Macie też może zaklepane kto jedzie na E3? I czy można liczyć na stosunkowo długą wideorelację?

Jak wrażenia po filmie ST?

Gdyby mogło się spełnić 1 twoje życzenie odnośnie branży gier, to czego byś sobie życzył?

I gdybyście mogli zamieścić jakąś starszą grę EA to jaką byś wybrał?

Obejrzałeś może Death Note the Movie obie części, o których wspominałem?

Można przesyłać Ci screeny do Action Maga/Plusa na PW? Bo mam kilka ciekawych.

Edytowano przez ButcherBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...