Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Cze greg.Mam pytanie czy moge użyć kawałki tipsomaniaka 08 "o graczach" itp? I podać jako swoje ale nie wszystko tykko wycinki bo piszę taki tekst i to bardzo by mi się przydało. Odp :biggrin: Pozdro Marq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie Modulatora - czy już nigdy więcej go nie ujrzymy na łamach CD-Action i zawsze będzie dodawany do Action Plusa?

Zawsze będzie w Action Plusie, a na łamach - jak tylko będzie miejsce.

Cze greg.Mam pytanie czy moge użyć kawałki tipsomaniaka 08 "o graczach" itp? I podać jako swoje ale nie wszystko tykko wycinki bo piszę taki tekst i to bardzo by mi się przydało. Odp :biggrin: Pozdro Marq

Troche nie rozumiem pytania. Tekstu lub jego fragmentow podpisujac sie jako jego autor - w zadnym razie. Pojednycze mysli czy sformulowania - owszem.

A w Punishera grasz normalnego czy z patchami usuwającymi cenzurę?

Macie też może zaklepane kto jedzie na E3? I czy można liczyć na stosunkowo długą wideorelację?

Jak wrażenia po filmie ST?

Kolejno:

1. Nie, gralem w zwykla wersje - i tak jest wystarczajaco miesna.

2. Przymiarki sa, a co do wideorelacji - jak bedzie mozliwosc, to bedzie. Odkrywcze, nie? :)

3. Jak dla mnie: świetny. Nie jestem zmiszany, ani urazony. Star Trek na miare nowego wieku. Bawilem sie swietnie, teraz tylko czekam na kolejne czesci.

Gdyby mogło się spełnić 1 twoje życzenie odnośnie branży gier, to czego byś sobie życzył?

I gdybyście mogli zamieścić jakąś starszą grę EA to jaką byś wybrał?

Obejrzałeś może Death Note the Movie obie części, o których wspominałem?

Można przesyłać Ci screeny do Action Maga/Plusa na PW? Bo mam kilka ciekawych.

Kolejno:

1. Zeby gry spelnialy oczekiwania? :)

2. Trudno powiedziec, troche tego bylo.

3. Nie, jeszcze nie widzialem.

4. Slij na maila, mnie lub enkiemu, ktory sklada Action Plusa.

Skoro lubisz UT i Carmageddona, to czy czekasz na 4 część i jednej i drugiej gry ? Bo ja jestem ich wielkim fanem, pogranie w pierwszego Tournamenta odpręża, a Carmageddon to jest nieporównywalny z niczym innym :)

I jeszcze jedno : Czy TDR 2000 działa ci na XP SP2 ? Bo mi w hollywood 1 misja i zawsze podczas loadingu directX error :(

Co do UT - lubie cala serie, co do Carmageddona - tylko dwie pierwsze gry, te maja klimat.

TDR 2000 dziala na pewno, wyglada na to ze masz cos skopane w sterownikach.

Greg w związku z tym że nadal się uczysz mam takie pytanie. W tym roku kończe gimnazjum i idę wyżej. Bardziej ze mnie humanista niż matematyk więc wybrałem takie szkoły:

Technikum Budowlane

LO: klasa humanistyczna (rozszerzone przedmioty- polski, rosyjski, historia)

klasa językowa (roz. polski, angielski, niemiecki, wos)

I w innej szkole także profil humanistyczny (roz. j ang, niemiecki)

W przypadku jeśli dostałbym się do wszystkich szkół, którą radziłbyś wybrać?

Może i źle zrobiłem że wybrałem takie a nie inne szkoły?

Z perspektywy czasu wybralbym jezykowa. Jak sie nie dostaniesz, to jakis ogolniak z klasa humanistyczna - przy odrobinie szczescia bedziesz duzo czytal, co ci na zdrowie tylko wyjdzie ;).

Jaki jest twój ulubiony kabaret? (jeśli takowy masz)

Kiedys Ani Mru Mru, ale zobaczylem ich na zywo i mi przeszlo. Teraz to chyba nie mam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem gdzieś że słuchasz Nazareth a czy takie zespoły znasz. The Sweet,Slade,Uriah Heep,Thin Lizzy,Led Zeppelin.

Spoko gość z ciebie skoro słuchasz Nazareth mi się podobają najbardziej te utwory, http://www.youtube.com/watch?v=QAQ795NkQTQ i http://www.youtube.com/watch?v=CbGX4vpdE_I. Może posłuchaj The Doors.

A kto cię nakierował na tego typu muzykę mi tata kazał puścić parę kawałków z jego czasów młodości i teraz jestem wielkim fanem tej muzy. Nie wiem dlaczego ale teraz katuję The Sweet.

A czy podoba ci się utwór nazareth Expect No Mercy dla mnie super.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, kiedys troche ich sluchalem - przypomniales mi, ze dawno ich nie slyszalem. Zeppy i Doorsi to raczej wczesniejsze lata studiow i koniec sredniej. Teraz sie zakopalem w rocku progresywnym typu Rare Bird, Floydzi - te klimaty :).

Z podawanych przez ciebie slyszlalem kiedys Thin Lizzy bodaj, reszty nie. Co do nakierowania - sam znalazlem, jak metalowe darcie mi sie znudzilo (w duzym skrocie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rare Bird nie słyszałem posłucham. Pink Floyd też słuchałem najbardziej z ich utworów lubię utwór Time dla mnie bomba. Tak a co darcia się zespołów zgadzam się z tobą, miło słyszeć że słuchasz takiej muzy jak ja.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka poszła (1,5 MB) na maila.

Oglądałeś może: http://www.youtube.com/watch?v=FRqL28XGhHs

I czy zdarzyło Ci się może oglądać serial Family Guy (swego czasu na TV4 i Comedy Central ostatnio)? Jeżeli tak, to co o nim sądzisz?

Thx, przejrze w wolnej chwili. Family Guy jest calkiem niezly - poczatkowo nie moglem sie do niego przekonac, ale po jakims czasei sie rozkrecil. Choc w porownaniu do SP slabszy moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że chciałbym wykorzystać kawałki z tego tipsomaniaka 08 o graczach ale oczywiście na końcu napisałbym że wziełem to z tego właśnie tekstu i napisałbym kto jest pierwszym autorem.To tak mogę?Bo nie chciałbym łamać prawa.Pzdr :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że chciałbym wykorzystać kawałki z tego tipsomaniaka 08 o graczach ale oczywiście na końcu napisałbym że wziełem to z tego właśnie tekstu i napisałbym kto jest pierwszym autorem.To tak mogę?Bo nie chciałbym łamać prawa.Pzdr :biggrin:

Niestety - bez pisemnej zgody redakcji nie mozesz robic zadnych przedrukow. Fragmenty cytowac mozesz - ale zeby ci nie przyszlo do glowy np. zacytowac caly tekst...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg... Merchants of brooklyn zawiodłem się totalna amatorka całkowite olanie tematu. Opisując bronie napisałeś "Odpowiednik Quake'owego BFG". Big F****n Gun był w DOOM'ie. Absolutny brak wiedzy o grach :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg... Merchants of brooklyn zawiodłem się totalna amatorka całkowite olanie tematu. Opisując bronie napisałeś "Odpowiednik Quake'owego BFG". Big F****n Gun był w DOOM'ie. Absolutny brak wiedzy o grach :confused:

Hmmm? Quake 2 - ostatnia, ultymatywna bron: BFG10K o ile mnie pamiec nie myli (a nie myli, bo na q2 to zeby zjadlem). Q3 - rowniez BFG, ale cyferki nie pamietam. To, ze odwolalem sie akurat do Q a nie do Dooma, to juz sprawa zupelnie inna i kwestia tego, ze serie Q wole od pierwszego Dooma i kolejnych. Cos jeszcze? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz jakie seriale oglądasz? :) Te polskie oczywiście.

Jakos raz obejrzalem sobie cala Ekipe (calkiem niezly i niespotykany w polskiej telewizji klimat) oraz Pitbulla (zatrwazajaco dobre, szczegolnie pierwszy sezon, czym sie nielicho zaskoczylem) - polecam!

Obecnie to telewizji w sumie nie ogladam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, przejrze w wolnej chwili. Family Guy jest calkiem niezly - poczatkowo nie moglem sie do niego przekonac, ale po jakims czasei sie rozkrecil. Choc w porownaniu do SP slabszy moim zdaniem.

Oczywiście co kto lubi. Mi osobiście podobał się SP tak do 6 sezonu, a potem poziom spadał. Chociaż szkoda, że w Comedy Central tak przy 2-4 sezonie strasznie bluzgi lecą. :( Obejrzałem tyle odcinków i muszę powiedzieć, że Cartman i Butters wymiatają! Cartman to wiadomo, ale Butters zawsze mnie rozśmiesza. A właśnie, a Twoja ulubiona postać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście co kto lubi. Mi osobiście podobał się SP tak do 6 sezonu, a potem poziom spadał. Chociaż szkoda, że w Comedy Central tak przy 2-4 sezonie strasznie bluzgi lecą. :( Obejrzałem tyle odcinków i muszę powiedzieć, że Cartman i Butters wymiatają! Cartman to wiadomo, ale Butters zawsze mnie rozśmiesza. A właśnie, a Twoja ulubiona postać?

Ja tam lubie Kyle'a. No i rzecz jasna man-bear-pig. Jak dla mnie - kultowa postac! ;)

A ode mnie jeszcze jedno pytanko odnoście Carmageddona 2 : Czy da się wycisnąć coś więcej rozdzielczości niż 640x480 ??

Szczerze mowiac nie pamietam - nie probowalem w kazdym razie chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonujesz gry czy np. po przejsciu sprzedajesz?

Roznie. Mam zelazna kolekcje dobrych gier, ktore uzywam do robienia modulatora. Z pozostalymi roznie bywa, choc najczesciej rozdaje znajomym i rodzinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie Kyle'a. No i rzecz jasna man-bear-pig. Jak dla mnie - kultowa postac! ;)

Padłem! :D Zapomniałem o tej postaci. A najlepiej mi kojarzy się 1 odcinek z sondą analną Cartmana, bo od niego ten serial mi się spodobał. Ale Family Guy jednak wg mnie jest lepszy, a te niektóre teksty z retrospekcji (ale nie tylko) rozśmieszały mnie do łez. (Jak masz czas zerknij na filmiki z mojej sygnatury. Przez Zidane brzuch mnie bolał ze śmiechu :D)

Pytanka:

Można wiedzieć jaką grę obecnie recenzujesz?

I oprócz DA:Origins na jaką grę czekasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jaką grę obecnie recenzujesz?

I oprócz DA:Origins na jaką grę czekasz?

A żużel nowy rodem z Techlandu mi sie dostal. Procz DA: Origins? Hmmm... Prototype, Ghostbusters. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Czy chciałbyś jeszcze mieć jakiś dział oprócz Modulatora (bardzo fajnego) ?

Czemu nie, choc czas jest najwiekszym ograniczeniem Uwierz - nielatwo studiowac dziennie dwa kierunki i do tego jeszcze pracowac :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...