Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

nie sądzisz że trochę przesadziłeś w swoim ostatnim mini felietonie? o kupcach?

Nie - powiem, ze nawet spuscilem z tonu nieco.

1.Czy masz zamiar zrecenzować w Modulatorze Third Age Total War...

2.Czy można do Modulatora nadesłać swój tekst, jeśli tak to jakie są kryteria...

1. Jak pogram w podstawke na tyle by ocenic mod.

2. Mozna. Kryteria: struktura tekstu (lead, srodtytuly, stopka z informacjami, dolaczone osobno w mailu screeny) jak w CDA, ok 2 tys. znakow, oryginalny temat :).

Który film ze starej dziesiątki filmów Star Trek podobał Ci się najbardziej?

Na to pytanie odpowiem Ci jak obejrze wszystkie (wiem, wstyd - ale jakos tak wyszlo ;))

Lubisz GTA? I powiedz którą część najpardziej a która jest wedłóg ciebie najgorsza. I jeszcze lubisz gwiezdne wojny?

:starwars:

Najlepsze wspomnienia mam zwiazane z jedynka i masakrowaniem krysznowcow w okolicach stacji kolejowych. W ostatnia czesc gralem nieduzo, zas San Andreas mnie znudzil gdzies w polowie. Niemniej poki co chyba San Andreas jest moim topem.

Co sądzisz o TEJ STRONIEHę????? [...]

Gdzie byłeś jak Cię nie było :tongue: I co to za sprawy ( oczywiście jeśli można się dowiedzieć)

Czemu jedna z moich wiadomości do Ciebie ma status " Nieodczytanej"?

Kolejno:

1. A co mam sadzic? Mam do niej taki stosunek, jak do zalotnych pohukiwan jezozwierzy - czyli zaden.

2. Daleko i jeszcze dalej. :)

3. Bo przeczytalem balonik, a ze pytales o rzeczy oczywiste i walkowane dziesiatki razy - sam rozumiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim tekstem najczęściej (wraz z redakcją) polewacie się z Allora ? :icon_idea:

Ostatnio? Nie, nie screeny ;).

siema Gregorius

ej mam pytanie w najnowszym numerze recenzowałeś Wolfenstein i pytanie brzmi :czy opłaca się kupować ta grę tylko dla Multiplayera !??!?!

czy lepiej zostać przy CoD 4 ewentualnie dalej zbierać kasę i kupić CoD MW 2

Moim zdaniem nie. CoD lepszy, i to duzo.

Czy w tym roku czytalnicy uświadczą dużego tekstu (2 strony!) o Gmod? To najoryginalniejszy mod!

Mam go na liscie oczekujacych :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak należy interpretować Twojego NEWSA o ustawieniach graficznych Dragon Rising ?

Według Ciebie to dobrze że gra wygląda ładnie na najniższych detalach (i nie zarzyna sprzętu) czy to źle że nie widać między nimi różnicy i posiadacze mocnych PC są niedoceniani ? A może to wina ograniczonych konsol ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie na stronie dodany Konfigurator Live do gry Borderlands?

Jeśli nie, to czy mógłbyś proszę wypowiedzieć się trochę o wymaganiach tej gry (na jakim sprzęcie ją testowałeś i w jakich ustawieniach graficznych gra pozwalała na komfortową grę)?

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie na stronie dodany Konfigurator Live do gry Borderlands?

Tabela z testami - nie. Porównanie detali - być może.

Jeśli chodzi o wymagania gry, to grałem na GTX 280 i czterech rdzeniach podkręconych do 3 GHz. Chodziło na maksa w natywnej rozdzielczości monitora. Na innym zestawie nie grałem, ciężko mi cokolwiek powiedzieć o wymaganiach w takiej sytuacji...

Czy nie obawiasz się zemsty ze strony pseudo- gangsta po eleganckim zjechaniu ich w recenzji kaszanki? :P

Nie :). I wyjaśnijmy sobie od razu jedną rzecz - wiem, że istniej coś takiego jak ambitny hip-hop i doceniam. Niemniej z bumcyków gangsterskich będę się nabijał, szczególnie w tak beznadziejnych grach, jak District Wars.

Jak należy interpretować Twojego NEWSA o ustawieniach graficznych Dragon Rising ?

Każda interpretacja jest dobra. Gra jednak wygląda w porządku nawet na niskich detalach i chodzi nieźle. Moim zdaniem nie ma co jej zarzucać.

W jaką grę na tę chwilę ci się najprzyjemniej grało w tym roku?

Gra się - w Batmana. Jeszcze nie skończyłem.

Czy to prawda, że w MW2 nie będzie serwerów dedykowanych? Na temacie z CoDa podają wiele informacji na temat kompletnie zepsutego multiplayera? To prawda, czy tylko plotki?

Już chyba wiesz ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy model jazdy w Borderlands potrafi bardzo napsuc krwi? Pytam, bo strasznie sie gra zajaralem, a po Twojej recenzji(btw swietnie napisanej, dawno nie czytalem tak dobrej recki w CDA) juz nie moge sie doczekac jej zakupu, z drugiej strony obawiajac sie, czy przez zly model jazdy, nie rzuce plyty z gra do szafki po godzinie grania.

Edytowano przez Thi3f
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy model jazdy w Borderlands potrafi bardzo napsuc krwi? Pytam, bo strasznie sie gra zajaralem, a po Twojej recenzji(btw swietnie napisanej, dawno nie czytalem tak dobrej recki w CDA) juz nie moge sie doczekac jej zakupu, z drugiej strony obawiajac sie, czy przez zly model jazdy, nie rzuce plyty z gra do szafki po godzinie grania.

Jest irytujący, ale obiektywnie patrząc nie o jazdę samochodami tutaj chodzi - przez większość czasu i tak biegasz ze spluwą. Moim zdaniem da się przyzwyczaić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej prośba niż pytanie. Zanim zaczniesz jechać po rapie(sam głównie słucham Rock/Metal, ale ten gatunek tez ma kilka dobrych utworów) i porównywać 50 cent do 2paca zorientuj się trochę w temacie. 2pac, tworzył świetne piosenki z przesłaniem, z których można było dużo wynieść. To że 50cent śpiewa o robieniu loda(via. Candy Shop) nie znaczy że cały rap jest poryty, przesłuchaj i obejrzyj sobie ten teledysk 2Paca KLIK. Wszystko ładnie z tłumaczeniem. Tak samo jakbyś powiedział że pop to g**no bo skoro Doda robi z tego kicz(nie wiem na 100% czy to jest pop i czy to w ogóle jest muzyka) to taki Jackson też jest do d. Więc zanim zaczniesz jechać wszystkim raperom zorientuj się trochę w temacie....

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło wiedzieć, że jednym z redaktorów Cd-Action jest osoba z mojego miasta :happy:

Mam pytanie: jakie szkoły ukończyłeś, że dostałeś się do Cd-Action ? Z tego co wiem jesteś po szkole Ekonomicznej, a studia robisz w kierunku dziennikarstwa i czegoś tam jeszcze ( nie pamiętam :sleep: ). Ukończyłeś jeszcze jakąś szkołę kształcącą w kierunku informatyki ? Jak tak, to mógłbyś napisać jaką ? :smile:

Pozdro dla wszystkich z Przemyśla ! \n/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej prośba niż pytanie. Zanim zaczniesz jechać po rapie(sam głównie słucham Rock/Metal, ale ten gatunek tez ma kilka dobrych gatunków) i porównywać 50 cent do 2paca zorientuj się trochę w temacie. 2pac, tworzył świetne piosenki z przesłaniem, z których można było dużo wynieść. To że 50cent śpiewa o robieniu loda(via. Candy Shop) nie znaczy że cały rap jest poryty, przesłuchaj i obejrzyj sobie ten teledysk 2Paca KLIK. Wszystko ładnie z tłumaczeniem. Tak samo jakbyś powiedział że pop to g**no bo skoro Doda robi z tego kicz(nie wiem na 100% czy to jest pop i czy to w ogóle jest muzyka) to taki Jackson też jest do d. Więc zanim zaczniesz jechać wszystkim raperom zorientuj się trochę w temacie....

Dodam do tego, że naśmiewanie się (bo komentarz o 'za każdym rogiem czai się tyle wrogów, ile jest kul w ciele wyżej wymienionych panów*' trudno inaczej nazwać) z cudzej śmierci i krzywdy jest strasznie daremne. Gdybyś to ty został postrzelony lub zabity, ludzi puszczających tego typu komentarze uważałbyś za wrednych lekko mówiąc drani, więc nie wiem po co to było... już nie wspominam o 'przesiąknietej hip-hopem egzystencją', 'za dużych spodniach' itd. Ciekaw jestem, jak by było, gdyby np. Hut** pojechał w swojej recenzji słuchających rocka/metalu od 'brudasów', 'szatanistów' i tym podobnych przyjemności, rastamanów od ćpunów itd.. jakby ktoś tak pojechał po twojej muzyce to pewnie byłbyś pierwszy do 'niech każdy ma swoją opinię, po co bluzgasz', więc trochę to było kiepskie

*z pamięci pisane

**wybacz Tymonie ale jesteś jedynym słuchaczem hip-hopu w redakcji chyba

Edytowano przez vaq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej z bumcyków gangsterskich będę się nabijał

W tym tekście nazwałeś 2Paca dwupakiem... no kaman, można nie lubić rapu, można nie lubić Paca. Ale wyśmiewać zmarłych, szczególnie w recenzji jakiejś marnej gry?

Z góry mówię - nie jest to atak, jak to określił szanowny Brylant "pseudo gangsta".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nekrosoft13

Nie przesadzaj, że żałosny artykuł, co najwyżej tytuł nie do końca trafiony, ale przykuwa wzrok- czyli robi to co powinien. Może troszkę zalatuje tabloidami, ale da się przeżyć :)

Edytowano przez PeQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąwszy parę numerow archiwalnych CD-A, a konkretnie lutowy '09 zauważyłem, że oczekiwałeś Dragon Age'a, a więc

1. co sądzisz o tej grze?

2. spełniła Twe oczekiwania?

3. coś byś zmienił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie Stalkera i teraz dylemat : ktora czesc? Jaka Ty polecasz? Cien czarnobyla, Czyste niebo czy moze nowy Zew Prypeci?:) Jezeli mozesz to pomoz mi wybrac i krotko uzasadnij dlaczego akurat wzialbys ta :)

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ankietę dla Gregoriusa, bez urazy. ;)

Jaka według ciebie, jest najbardziej wyczekiwana modyfikacja do serii gier "Gothic". ?

1: Czas zapłaty.

2: Dzieje khorinis.

3: Złote wrota.

4: Mroczne tajemnice, nowa edycja.

5: Wielka wojna.

6: Gerranheart.

7: Gniew beliara.

Możesz opisać swoje zdanie jak chcesz, ;) chciałbym poznać tylko twoje zdanie. :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...