Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Twoja recenzja Mortal kombat X jest zabójcza . Człowieku na jakim świecie ty żyjesz poczytaj sobie opinie ludzi na steamie a nie piszesz bzdury . Optymalizacja na pc dno , brak stage fatality , brak starych hero , nowe postacie bez wyrazu (takeshi next scorpion ??) Płatne dlc preorder Ta gra zasluguje na max 7 nie na 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe walka z kontami przypisanymi do głównego na PSNie jest bezcelowa. Ja chciałem zgodnie z zasadami takowe swoim pasożytom założyć - po kilku podejściach, zmaganiach z systemem i ich kompletnej bezużyteczności zaleciłem dziatwie założenie zupełnie nowych z podrasowaną datą urodzenia. Teraz możemy się w spokoju bawić - a co grają kontroluję ja a nie durny system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

"Ostatnio wypad na ryby lub na polowanie - choć tu wciąż w roli obserwatora lub nagonki" CDA 03/2020 (305), s. 36.

Serio kręci, tzn. poprawia humor (sic!) Redaktora zabijanie dla przyjemności,  jak na razie - wciąż z nutą ubolewnia - tylko naganianie i oglądanie jak inni zabiją? Latami czytam CDA i pierwszy raz widzę taki tekst, że komuś się poprawia humor dzięki krwawej jatce na zwierzętach?

Tako rzecze,

Zaratustra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie działa strona KODY.CDACTION.PL,

Komunikat: chwilowa niedostepnosc

Szanowni Panstwo, aktualnie moga wystapic chwilowe trudnosci w korzystaniu z portalu KODY.CDACTION.PL, prosimy sprobowac ponownie za chwile..

Nie działa na Google Chrome a działa na Microsoft Edge.

Edytowano przez patols111
Błędny opis.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem wieloletnim czytelnikiem magazynu (od 2004 roku) ale pierwszy raz piszę bezpośrednio do recenzenta z nadzieją by było lepiej w przyszłości. Chodzi o twoją recenzję najnowszego Dooma Eternal. Jest ona po prostu kiepska i nie odzwierciedla tego jak wybitną jest produkcją.

99% to płytkie omówienie gameplay'u. Nie wspomniałeś nawet słowem o niesamowitej muzyce która zasługiwała na oddzielny akapit co jest po prostu skandalem. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. Dlaczego nie napisałeś o nowym ulepszonym silniku gry który sprawia że optymalizacja jak i cała warstwa techniczna to majstersztyk? (np. lokacje wczytujące się w kilka sekund, nieprawdopodobna płynność i szybkość gameplay'u nawet przy dużej ilości przeciwników). Gdzie wzmianka o tym że względem poprzedniej części lokacje zostały stworzone znacznie bardziej kreatywnie a niektóre to małe artystyczne dzieła sztuki? Dlaczego nie napisałeś że doznania w trakcie gry są absolutnie unikatowe i nie znajdziemy takiej adrenaliny w żadnym innym przedstawicielu gatunku? Itd. itp.

Już nie pierwszy raz spotykam się z sytuacją że wybitna gra zostaje omówiona w tak płytki sposób. Proszę na przyszłość bardzie przykładać się do swojej pracy. Jeśli magazyn ma przetrwać tylko dzięki tekstom to potrzebuję znacznie lepszych niż twoja recenzja. Pozdrawiam.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem post, a w nim pytania, rok temu. Żadnej reakcji, żadnej odpowiedzi. Jak osoba, która jest Redaktorem wiodącego w branży czasopisma może tak "olewać" kontakt z czytelnikami i to w istotnym temacie? Wcześniej byłem wręcz bliski prenumeraty CDA (tak jak mam to w zwyczaju robić z kilkoma różnymi czasopismami różnej tematyki), ale imć Krigor wybił mi to z głowy. Smutne, że w taki sposób tracicie czytelników i to w obecnych czasach, w których raczej pan Redaktor ma więcej czasu na odpisywanie na listy, bo nagonki chyba są na razie (dzięki Bogu) zakazane.

Tako rzecze,

Zaratustra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...