Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Masz xf? Taki PROgramik do komunikacji, łatwy w obsłudze. Enki też ma ten program.

Nie, nie mam.

Czy lubisz psy?

Lubie, w domu mam cos w rodzaju bernardyna.

I czy posiadasz jakieś zwierzątko domowe?

We Wroclawiu nie, nie liczac kurczakow w zamrazarce. Kiedys mialem rybke, ale wziela i zdechla mi na zlosc wredna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gatunku rybkę miałeś?

W domowym akwarium miałem różne - od mieczyków po molinezje, rozstrzał był dość duży. We Wrocławiu miałem z kolei bojownika, ale mu się zdechło niestety.

Czy gdy przejdziesz grę to ją sprzedajesz i kupujesz następną? Czy może zostawiasz ją sobie,bo wiesz że kiedyś do niej wrócisz lub poprostu można powiedzieć że je kolekcjonujesz czy cos w tym stylu ? ;)

Zalezy od gry - jak jest dobra, to zostawiam. Nie sprzedaje tez, jesli przypuszczam, ze bedzie mi potrzebna do Modulatora. Cala reszte rozdaje znajomym lub sprzedaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zgladzcie ich, lub nasza krew zrosi oltarz Seta!" - to zdanie chyba ci sie sni po nocach i jakos dziwnie zmieniles glos, na taki bardziej "maniakalno - chrypkowaty" :D

A tak na serio, to szacun, bo niełatwa to zbitka :]

I tak przy okazji, braliscie udzial w "polonizowaniu Conana" tak po znajomosci, nie? :) No przyznaj sie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadasz poczciwego PSX i jak tak to w jakie gry na nim grasz ? Pytam, gdzyż sam go posiadam i nie raz się łezka w oku kręciła gdy odpalało sie kultowe produkcje... przy niektórych zarywam noce i jestem bardziej wciągnięty niż w dzisiejsze produkcje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ej wysłałem dane żebym znalazł się na mapie w AM ale mnie nie dodaliście.Wysłałem na g-mail dobrze?Z góry dzięki.Pzdr. wink.gif

Odpowiem za Grega. Do ukazania się na mapie możesz czekać dłużej- nie po miesiącu, lecz po dwóch, jak to było u mnie. A po za tym, z tego co wiem, mapą w AM zajmuje sie Donald. Jak źle napisałem to Greg mnie poprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Szanownego Gregoriusa pytanie. Po przeczytaniu artykułu o sprzęcie 2008/9 w numerze 2/09 jestem mile zaskoczony jego treścią, artykuł bardzo profesjonalny, i napisany prostym językiem, dla prostych graczy, tak jak ja. A więc pytanie brzmi, skąd czerpiesz tak obszerną wiedzę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z tego co wiem czeka Pan na Arcania a Gothic Tale - czwarta część z serii Gothic dla niewtajemniczonych. Może przeglądał Pan wszelkie serwisy i czytał przeróżne artykuły, newsy i wywiady. O tak wywiady. Ja prowadzę serwis o Arcania a Gothic Tale.

I mam do Pana prośbę, Czy zgodził by się Pan udzielić wywiadu dla serwisu Arcania Center ?

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam małe pytanie? W piśmie zajmuje się pan ocenianiem modulatorów, tak? Czy sam zajmuje się pan tworzeniem takowych? Czy możliwe jest stworzenie modulatora dla gry w której wyłącznie był tryb single tak, aby stworzyć z niej sieciówkę (ups, już słyszę te śmiechy ale jestem ciekaw) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam małe pytanie? W piśmie zajmuje się pan ocenianiem modulatorów, tak? Czy sam zajmuje się pan tworzeniem takowych? Czy możliwe jest stworzenie modulatora dla gry w której wyłącznie był tryb single tak, aby stworzyć z niej sieciówkę (ups, już słyszę te śmiechy ale jestem ciekaw) :)

Chyba Greg nie będzie mi miał za złe jeśli za niego odpowiem :rolleyes: Po pierwsze nie ocenia modulatory tylko mody - Modulator to dział w CDA, który prowadzi. Po drugie, to na początku musi powstać program, który będzie obsługiwał daną grę, a dopiero później robione są mody/tryb multi.

Mnie również ciekawi pytanie, czy kiedyś zrobiłeś jakiegoś moda ;) Oraz dlaczego w nr 01/2009 nie pojawił się Modulator, na którego czekałem :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dawno mnie tu nie było, więc bez zbędnego narzekania - lecimy! ;)

Chyba Greg nie będzie mi miał za złe jeśli za niego odpowiem :rolleyes: Po pierwsze nie ocenia modulatory tylko mody - Modulator to dział w CDA, który prowadzi. Po drugie, to na początku musi powstać program, który będzie obsługiwał daną grę, a dopiero później robione są mody/tryb multi.

Co prawda drugiej części zdania nie rozumiem, ale z pierwszą zgadzam się w 100%, ;)

Mnie również ciekawi pytanie, czy kiedyś zrobiłeś jakiegoś moda ;) Oraz dlaczego w nr 01/2009 nie pojawił się Modulator, na którego czekałem :unsure:

Nie, ale swego czasu robilem mapki pod Quake'a II. Raczej nic slawnego - ot, kilka raczej mniejszych do grania po lanie.

A modulatora nie było bo tak wyszło w rozpisce numeru.

Może przeglądał Pan wszelkie serwisy i czytał przeróżne artykuły, newsy i wywiady. O tak wywiady. Ja prowadzę serwis o Arcania a Gothic Tale. I mam do Pana prośbę, Czy zgodził by się Pan udzielić wywiadu dla serwisu Arcania Center ?

Przegladałem, ale niezbyt dużo. Od Gothica u nas jest CormaC - jego ścigaj o wywiad. ;)

Witam. Mam do Szanownego Gregoriusa pytanie. Po przeczytaniu artykułu o sprzęcie 2008/9 w numerze 2/09 jestem mile zaskoczony jego treścią, artykuł bardzo profesjonalny, i napisany prostym językiem, dla prostych graczy, tak jak ja. A więc pytanie brzmi, skąd czerpiesz tak obszerną wiedzę? :)

Dzieki za mile slowa. Co do wiedzy - siedze w redakcji naprzeciw Allora ;). A powaznie - stosunkowo duzo czytam o sprzecie, reszta to zwyczajne kojarzenie faktow.

Odpowiem za Grega. Do ukazania się na mapie możesz czekać dłużej- nie po miesiącu, lecz po dwóch, jak to było u mnie. A po za tym, z tego co wiem, mapą w AM zajmuje sie Donald. Jak źle napisałem to Greg mnie poprawi.

Dobra odpowiedz. Od siebie dodam, ze jesli ktos nie widzi siebie na mapie, niech przesle dane raz jeszcze - jestesmy tylko ludzmi, pomylki sie zdarzaja.

Czy posiadasz poczciwego PSX i jak tak to w jakie gry na nim grasz?

Nie, nie mam i raczej nie zamierzam takowego kupic.

WarCraft3 czy Gothic 1 ???

StarCraft czy WarCraft 3

Gothic 1 czy Dungeon Siege 2

WarCraft 3 czy Star Craft ?

WarCraft 3 czy Gothic ?

Gothic czy Dungeon Siege 2 ?

Szczerze? Seria Fallout. Ale jeśli musze wybierać, to StarCraft (miłe wspomnienia).

Siema ;) Jak ci sie podoba Grand Theft Auto IV ? :P

Nie mialem jeszcze czasu pograc dluzej, ale z tych kilku godzin - bardzo dobra gra. Szkoda tylko, ze ma takie wymagania sprzetowe.

A tak na serio, to szacun, bo niełatwa to zbitka.

I tak przy okazji, braliscie udzial w "polonizowaniu Conana" tak po znajomosci, nie? No przyznaj sie

Chcielismy zobaczyc, jak to wyglada od srodka, ot. Zabawa byla przednia, ale musze przyznac - praca to wymagajaca i nie taka latwa, jak mozna przypuszczac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem lektorem w kościele i to nie jest takie łatwe uczą nas np:"Wyindywidualizował się z rozentuzjomowanego tłumu"nie

Więc odnośnie tego nie przejmujcie się tym że za pierwszym razem nie wychodzi to musicie ćwiczyć aż do updałego*

(*)no troche przesadziłem ale wiadomo o co chodzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1: Które miasto najbardziej Ci się podobało w Falloucie 2?

Pytanie 2: Jeśli grałeś już w Fallout 3 to: co Cię w nim zaskoczyło pozytywnie a co negatywnie?

Pytanie 3: Co sądzisz o reakcji niektórych fanów Fallouta - "to już nie to bo nie 2D, bo nie w turach"?

I jeszcze jedno pytanie: która z wcześniejszych części była lepsza; Fallout 1 czy 2? Sam zastanawiam się nad zakupem Fallouta 3, gdyż jestem ciekaw czy jest równie dobra jak poprzednie części czy tez może ciut gorsza. Mam nadzieje, że się nie rozczaruje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj możesz mi zdradzić te tajemnicę co to za postać z Gry z Filmu czy Komiksu która widnieje jako twój Avator bo zachodzę w głowę i nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...

W zasadzie to próbowałem znaleźć jakieś info o tym, ale mi się nie udało, a możne za mało skutecznie szukałem. Nie ważne...

Ale wracając do pytania: Jak zrobić kolorowe tło, czy coś takiego i jak przesyłać teksty do AM? Tzn jako załącznik, czy moze jako tekst?

Bo chciałbym napisać tekst, aczkolwiek nie wiem jak zrobić np. beżowe tło (na przykład....).

Z góry dziękuję.

PS. Albo jeśli wie ktoś kto pisuje do AM'a to prosiłbym o odpowiedz.

shelion@interia.eu - jakby co:)

Edytowano przez Shelion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...