Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Lubisz anime, że nawet tapetę taka masz?? :)

Pisalem juz o tym. Teraz ogladam Death Note.

Mówiąc o tych 'eogulfach' miałem na myśli te robaki czy larwy które w Star Gate są głównym przeciwnikiem (chyba).

Miales na mysli Goa'uldów. Robale jak robale - ale wplyw na ludzi mialy niezly ;). A odcinkow bylo w sumie kilka w porzadku - choc na poczatku serial byl raczej marny. Nie mieli funduszy i dosc dlugo sie rozkrecali.

Czy masz CoD4? Jeśli tak to czy zagrasz ze mną w multi dla 4fun? :)

Mam, moze kiedys zagramy - musze tylko troche potrenowac ;).

no chyba że express do kawy nawali i deadline sie zbliża xD

Kawy od jakiegos czasu nie pijam :).

1.A czy jesteś zadowolony z życia?

2.Grałeś może w ostatnio w Polsce popularne MMORPG Metin2?

3.Cieszyłeś się zadając fatality w jakiejkolwiek części MK?

4.A i jeszcze jedno pozdro i miłego weekendu :P

1. Nie, nie jestem. Czekam tylko, az mnie wsadza do debowej skrzynki by wyruszyc na radosne i dosc osobiste spotkanie z robalami. Glupie pytanie - glupia odpowiedz :).

2. Nie, i chyba nie zamierzam, tak szczerze mowiac.

3. Pewnie :). Cyrax bodaj mials swietnego animalita, ktoras z babek zamieniala sie w kotka - tez byl niezly. Quan Chi z "czworki" mial chyba jednak najlepszego fatalita. Jakiego? Ci, co grali wiedza ;).

4. Znaczy - milego grania? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są twoje wrażenia z gry FIFA, 09 co Ci się w niej podoba a co ciebie irytuje lub doprowadza do szału i jako ocenę byś dał dla najnowszej jej odsłony?.

Nie gralem, wstrzymam sie wiec z ocenianiem. Patrzylem tylko przez ramie na wersje konsolowa i PC - roznia sie diametralnie, z korzyscia dla konsolowej rzecz jasna...

Dobra teraz pytanie dot. twojej ostatniej wypowiedzi i tez ostatniego zdania, ja ci zycze milego grania, a w co będziesz grać??

Stalker Czyste Niebo, Crysis Warhead i Mount&Blade :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorius, potrenowałeś już w CoD4? Masz xfire? Może zagramy dzisiaj?

Nie bede mial czasu raczej w najblizszym okresie, szczegolnie w ten weekend. Ale spoko, przypomnij sie kiedys to moze zagramy ;). Inna sprawa, ze mam dosc kiepski net i opoznienia duze...

I co zamierzasz przejsc te gry w jeden weekend? niemożliwe :P

W przypadku Crysis Warhead mozliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ) Naprawdę powiedziałeś pewnej lasce ze studiów kim jest Smuggler, bo jej brat pytał? ; p

b ) Słyszałem, że studiujesz na dziennikarstwie we Wrocławiu, jak oceniasz uczelnię? Bo zastanawiałem się nad nauką we Wrocku.

A: Nie przypominam sobie, zeby miala miejsce taka sytuacja - zreszta, nawet jak ktos mnie pyta o takie rzeczy to i tak z zalozenia nie mowie prawdy ;). A w ogole, to skad to pytanie?

B: Uczelnia w porzadku, kierunek co prawda ciekawy, ale szczerze mowiac perspektywy po nim zadne. Trzeba jednak przyznac, na dziennikarstwie nie przeszkadzaja, jak sie robi cos poza tym; studiuje, pracuje itd.

A i 1 pytanie-czy popierasz tworenie gier w profesjonalnym języku C++?

Co do gry - teraz nie mam czasu, jutro popatrze; zas jesli chodzi o pytanie - nie znam sie na tym i szczerze mowiac totalnie mi to wisi. Gra ma byc po prostu dobra - to, w czym jest robiona, jest nieistotne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A: Nie przypominam sobie, zeby miala miejsce taka sytuacja - zreszta, nawet jak ktos mnie pyta o takie rzeczy to i tak z zalozenia nie mowie prawdy wink.gif. A w ogole, to skad to pytanie?

Tak słyszałem, od pewnego kolesia. Wydaje się mało prawdopodobne, ale zapytać nie zaszkodzi.

B: Uczelnia w porzadku, kierunek co prawda ciekawy, ale szczerze mowiac perspektywy po nim zadne. Trzeba jednak przyznac, na dziennikarstwie nie przeszkadzaja, jak sie robi cos poza tym; studiuje, pracuje itd.

Perspektywy żadne, mówisz? Nie pomaga to jakoś w zdobyciu pracy z tego kierunku?

A druga część zdania (że nie przeszkadzają, etc.) bardzo mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywy żadne, mówisz? Nie pomaga to jakoś w zdobyciu pracy z tego kierunku?

Nie wiem, szczerze mowiac - daje ci to jakies podstawy, ale calosciowo patrzac, w CDA nauczylem sie duzo wiecej i duzo szybciej, niz na studiach :).

A druga część zdania (że nie przeszkadzają, etc.) bardzo mi się podoba.

Z drugiej jednak strony, trzeba sobie takie luzy poniekad zalatwic z prowadzacymi w niektorych przypadkach. No i trzeba troche szczescia - ja juz trzeci rok ciagne dwa kierunki dzienne i staram sie laczyc to z praca. Poki co - odpukac - udaje sie bez wiekszych problemow ;).

Czy czytałeś CDA przed tym jak wstąpiłeś w szeregi redakcji?

Pewnie, prenumerate nawet mialem przez dwa lata. A w czasach mej szczeniecej mlodosci Smuggler to mnie nawet wykopal z owczesnego kanalu IRC-a bodaj za glupie pytania ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a tak z głupiej ciekawości jakie to były pytania (jeśli pamiętasz)?

Nie pamietam, przypajacowalem pewnie :).

Czyli CDA -> studia > studia -> CDA? ; p Interesujące.

Czasem jest to bardziej skomplikowane. Ale w tamtym tygodniu bylo caly czas CDA. Studia musialy poczekac ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że języki, umiejętność pisania i (nie)poukładane we łbie trza mieć, ale wykształcenie... w ogóle się nie przydaje przy rozpatrywaniu wniosku o przyjęcie?

Zawsze dobrze jakies miec przeciez. A w przypadku CDA - nei wiem, przeciez na etacie tu nie jestem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś pisać przekleństw (nawet wykropkowanych na cenzure). To też mówi o twoim szacunku do innych. Było takie powiedzenie 'Nie tykaj [beeep] bo będzie śmierdzieć'.

Teraz pytanko do redaktorka :)

-> Czy rodzice mówili ci żebyś wziął się wreszcie do nauki i nie grał w ogłupiające gry? A może byłeś porządnym uczniem? (nie musisz odpowiadać jeśli to zbyt osobiste pytanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Czy rodzice mówili ci żebyś wziął się wreszcie do nauki i nie grał w ogłupiające gry? A może byłeś porządnym uczniem? (nie musisz odpowiadać jeśli to zbyt osobiste pytanie)

Heh, to bylo dosc zabawne - swego czasu byla promocja w Optimusie, ktora polegala na tym, ze za swiadectwo z podstawowki z czerwonym paskiem byla dosc znaczna obnizka cen sprzetu. Wykorzystalem to i naciagnalem rodzicow na komputer. A potem? Coz, dosc szybko sie dowiedzialem, ze informatyk ze mnie bedzie jak z Beduina lowca fok i dalem sobie spokoj ze scislymi przedmiotami kladac nacisk na humanistyke. Rodzicie cos tam czasem narzekali, ze przez kompa itd. mam slabe oceny z matmy, ale pokazalem im, ze uzywam go nie tylko do zabawy. Mialem spokoj w zasadzie bo z polskiego wymiatalem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...