Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Greg czemu tak naprawde służy Kącik Odreagowań :P co ty na tym filmiku w którym Qnik oprowadzał po redakcji odreagowywałeś ? :)

Tak naprawde sluzy do gnebienia redaktorow i praktykantow. Jak naczelny ma slabszy dzien, to kaze nam z zamknietymi oczami przechodzic GTA nucac jednoczesnie melodie z Czarodziejki z Ksiezyca. Komu sie nie uda - musi wypic kawe parzona ze skarpetkami Smugglera. Do tego sluzy. A nie odreagowywalem niczego - po prostu nie mialem jakos ochoty na wspomniana kawe.

Jakim bohaterem z jakiej gry chciałbyś zostać ;)?

Mina z sapera :).

a jak tam na studiach? jak ci idzie??

A dobrze - obronilem licencjat z dziennikarstwa i komunikacji spolecznej i tym samym w roznych ankietach reklamowych moge sobie wpisywac wyksztalcenie wyzsze :P.

oglądałęś możę gwiezdne wojny?

a jak ta to wolisz starą czy nową trylogię?

Ogladalem i lubie. W zasadzie to chyba stara - choc zajezdza amatorka (szczegolnie pierwsza jej czesc). Nowa znow doprowadza do bolu zebow przez nadmiar efektow. GW lubie jako calosc, jako pewne uniwersum :).

Mam pytanie-czy ten twój felieton z ostatniego CDA jest w 100% prawdziwy. Bo jak go czytam to nie chce mi sie wieżyc że dorośli ludzie mogą być aż tak głupi :blink:

Tak, jest prawdziwy. Sytuacja w ZOO miala miejsce pod koniec maja bodaj, jak bylem tam z dziewczyna. A komentarz pani na wroclawskim rynku uslyszalem gdy wyszedlem z redakcji i zatrzymalem sie by poczytac sobie o rotmistrzu, gdzies na wakacjach juz.

A teraz właściwe pytanie: Ile średnio zajmuje ci napisanie recenzji? I czy masz wystarczajace, ze tak to ujmę, poważanie w redakcji, żeby samemu móc wybierać gierki do recenzji albo choć mieć na to pewien wpływ (nie mówię tu o sugestiach dawanych Mac Abrze:P).

Co do wyboru recek - nie wybrzydzam i biore co jest :). A ile... Na samym poczatku to byla masakra... Neczylem sie czasem po kilka dni, ale teraz juz krocej. Dzien, czasem dwa, czasem krocej - zalezy od wielkosci tekstu i samej gry.

Siemcia Greg.A ja mam pytanie z innej beczki:Co sadzisz o simsach i sporach?

Nie mam nic przeciwko jak ktos gra, ale sam nie zagram ;). Strata czasu - przynajmniej jesli chodzi o simsy, w spory zagram :).

Co sądzisz o "Pikniku na skraju drogi" Strugackich?.Jeśli oczywiście czytałeś tę książkę.

Nie, jeszcze nie czytalem - czeka na lepsze czasy. Przeczytalem za to Ziemie Obiecana (w koncu... 800 stron bestia miala) i Moja wielka przygode T. Halika. Pierwsza polecam, druga tez, choc nieco mniej.

Timbaland to zespól... ;p

Nie wiem co to, i chyba wole nie wnikac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką grę zabrał byś na bezludną wyspę?

2. Wolisz PC czy konsole?

3. Znasz zespół Lustmord?

4. Co sądzisz o kręceniu kolejnych części Terminatora? ;p

5. Najgłupsza gra w jaką grałeś?

6. Wolisz rap, metal, rock czy industrial?

1. Taką, która nie wymaga komputera i prądu.

2. PC, z prostego względu - nie mam żadnej konsoli.

3. Nie.

4. Jeśli będize tam Pudzian - czemu nie? A poważnie: niech kręcą - laska-terminator mi się nawet podobała. Taka zimna s... ;).

5. Bo ja wiem, chyba karciana gra "wojna" przeniesiona na komputer - bylo takie cos, ale juz dawno.

6. Rock i metal na równi, potem industrial, a potem - daleko potem - rap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timbaland to zespól... ;p

Khem khem, popu i dance słucham tylko w pracy (musze bo non stop Viva i Mtv leci) ale nawet ja wiem, że Timbaland to producent hip-hopowy a nie żaden zespół. Ot, jaka muzyka tacy i fani i ich wiadomości...

Obaj mylicie się z prawdą. Jako zagorzały fan Timbalanda muszę coś sprostować. Jest przede wszystkim wielkim piosenkarzem (POP, Dance, i ostatecznie Hip-hop). Za to prawdą jest, że jest producentem, ale nie tylko hip-hopowym. Otworzył bardzo dużej ilości ludzi drzwi do show-biznesu, a teraz Ci ludzie wykreowani przez niego są teraz najbardziej rozpoznawalnymi ludźmi w świecie współczesnej muzyki. Przykład: Keri Hilson.

Timbaland kiedyś był raperem, ale to mu nie wyszło i zajął się Popem i teraz jest tak sławny jak Madonna i tak myślę, że jego piosenki też będą wiecznie żywe, jak Madonny.

[Dobra, Panowie - konczymy dyskusje Timbalandach, Timberlake'ach i innch lumbejackach. Jak kogos interesuje, kim ten pan jest, to sobie sprawdzi na Wikipedii. - G.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mam pytanie byłeś już w jakieś scenie moderskiej to znaczy, że robiłeś już jakieś mody do jakiejś gry??

2. co sądzisz o telewizji niekomercyjnej (przypominam że tvp to już telewizja komercyjna :P )

1. Nie, ale swego czasu robilem levele multi do Quake'a 2 - glownie male, na potrzeby kafejki internetowej, w ktorej gralismy na wagarach z kumplami.

2. Nie liczac jakichs meczy po drodze, to telewizje ostatni raz ogladalem gdzies w okolicach swiat wielkanocnych, tak ze nie jestem w stanie odpowiedziec. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wierz co się dzieje na świecie?

Jak byś skomentował wojnę Rosyjsko-Gruzińską?

Nie no - bez przesady. Prase czytam regularnie, poza tym, pozostaja serwisy informacyjne. Polecam Informacyjna Agencje Radiowa i w sumie Onet oraz Gazete. Czytajcie tez Polityke. A co do Gruzji - nie czuje sie kompetentny w tej materii. Z drugiej strony - wojna jest wojna, niezaleznie kto ja rozpoczyna i z jakich powodow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z przeciekiem na różnych stronach szukałem informacji o Combat Mission: Shock Force. No i dotarłem do zapowiedzi tej gry. Okazało się, że autorem tekstu jest Gregorius, tak więc czy to prawda, że piszesz nie tylko do CDA, jeśli tak, to do jakich stron/czasopism jeszcze piszesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie gralem jeszcze w Fallouta 3 :). Ale juz niedlugo, zamowienie poszlo ;).

A sam Mass Efect na poczatku mi sie tak sobie podobal, ale gdy uswiadomilem sobie, ze to FPS i ostatecznie porzucilem przyzwyczajenia z KotOR-a, to gralo sie (i gra dalej) swietnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie zaczac gdzies w pazdzierniku WoW-a na powaznie ;).

Kolejny Infected.... uważaj bo jakaś banshee cię opęta i uroku już nie zdejmiesz ;p

Nie wiem, nie gralem jeszcze w Fallouta 3

I tu moje pytanie co będzie dla ciebie ważniejsze, świat przedstawiony w grze czy sposób rozgrywki który ma dosyć mocno odbiegać od pierwowzorów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co będzie dla ciebie ważniejsze, świat przedstawiony w grze czy sposób rozgrywki który ma dosyć mocno odbiegać od pierwowzorów?

Swiat gry - jezeli wytrzyma porownanie pod wzgledem klimatu z poprzednimi czesciam, to utone, jestem pewien. A co do sposobu rozgrywki - tego mozna bylo oczekiwac. Technika idzie do przodu i tylko naiwni marzyciele mogli liczyc, ze tu sie nic nie zmieni. Tak czy inaczej - w kwestii Fallouta 3 wprost promieniuje optymizmem. Zreszta, gdyby tak nie bylo, nie zlozylbym preordera w sklepie Cenegi ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim grasz w mass effecie ? masz juz wiekszosc odznak ?

Kobieta - jestem raczej blizej poczatku niz konca. Poki o zrobilem sobie przerwe na Stalkera Czyste Niebo - niesamowicie mnie ta gra wciagnela, co prawda troche bledow ma, ale na patchu juz mozna grac. Dobra i dobrze wyglada, ot :).

z racjii ze jestes nowy dla mnie w redakcji zrób swoja autoprezentacje.Imię zainteresowania czym sie zaujmesz w cda itp.Oczywscie nie musisz podawac wszystkiego ale jednak bym wolał.

A ja nie :). Co mialem podac - podalem. Studiuje etnologie i dziennikarstwo - z tego drugiego obronilem licencjat niedawno i wybieram sie na magisterke. A co poza tym? Pochodze ze wschodu :).

W CDA robie kilka rzeczy - Konfigurator Live, Modulatora, ogolnie wspomagam Aleksa w sprzecie, recenzje tez mi sie zdarzaja, zapowiedzi, jakas pomoc w korekcie pisma - ogolnie robie co musze i to, co zrobic moge i chce :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...