Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Ja mam dwa ARCYWAŻNE pytania

1) Czy to "jedyne zdjęcie smugglera", które ukazało się w jednym z tipsomaniaków, to naprawdę Ty? Jeżeli tak, to wiesz, że łysiejesz?

Na szczescie to nie ja. :)

2) Czy Ty masz jakąś rodzinę? Jeżeli tak, to jak to możliwe, że nikt cię jeszcze nie wydał? Jakbym był Twoim siedmioletnim siostrzeńcem/wnuczkiem to bym piał na prawo i lewo, że mój wujek/dziadek to Smuggler

Liczę na odpowiedzi :)

A myslisz, ze ja to wszystkim znajomym malolatom rozpowiadam? :)

ja zadam trzecie

3) Nie korci cię czasem żeby rzucić to całe CDA ?

Czasem tak, kazdy ma chwile zalamania ,zwatpienia, czy po prostu gorszy dzien. Ale szybko mi przechodzi.

A i jeszcze jedno...:P Czy "Myśli Miesiąca" są wybierane do AR losowo, czy też odpowiadają motywowi przewodniemu AR w danym numerze? Na przykład, gdy w AR prawie wszystkie listy będą o piractwie, to czy "Myśl Miesiąca" będzie wtedy brzmieć mniej więcej "Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe"? Tak na marginesie: kto jest odpowiedzialny za dobór "Myśli"? Pan?:P

Sa dobierane przeze mnie zupelnie losowo.

Jak często (i czy w ogóle) przychodzą do AR listy/mejle których treść to tylko i wyłącznie proszenie ciebie o podanie nadawcy twoich danych osobowych? NP. "cześć smugg, jak sie nazywasz?"

Bywaja ale nie licze jak czesto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, "są dobierane przeze mnie losowo", nie wiem, czy to żart, czy ciekawy paradoks :) Wszak to, co człowiek wybiera nigdy nie jest losowe, chyba że karteczki z myślami miesiąca odwracasz do góry nogami... :)

Co do tego zdjęcia: jak mogliście tak oszukać czytelnikow? :D Widziałem wielu pyrdków w wieku 10 lat którzy krzyczeli na chodnikach, że wiedzą jak wygląda smuggler i pokazywali innym tego tipsomaniaka... :P

Co do rodziny to racja, ale chyba nie bronisz przed nimi informacji o swojej pracy? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, "są dobierane przeze mnie losowo", nie wiem, czy to żart, czy ciekawy paradoks :) Wszak to, co człowiek wybiera nigdy nie jest losowe, chyba że karteczki z myślami miesiąca odwracasz do góry nogami... :)

Losowo w tym znaczeniu, ze nie mysle czy to ma jakis zwiazek z trescia AR, tylko wrzucam cos, co mi sie akurat spodobalo.

Co do tego zdjęcia: jak mogliście tak oszukać czytelnikow? :D Widziałem wielu pyrdków w wieku 10 lat którzy krzyczeli na chodnikach, że wiedzą jak wygląda smuggler i pokazywali innym tego tipsomaniaka... :P

Co do rodziny to racja, ale chyba nie bronisz przed nimi informacji o swojej pracy? :)

To byl nr kwietniowy, aka prima-aprilis. Co do rodziny, to wiedza ze pracuje w CDA. :) Niektorzy wiedza ciut wiecej ale niewiele...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz muzykę/utwory Franka Sinatry?

Jaki jest Twój ulubiony aktor filmowy i teatralny?

Czy chodzisz do teatru, opery, filharmonii?

Czy preferujesz kino, które tworzone było przez takich gigantów jak Marlona Brando, Jamesa Deana, Jacka Nicholsona czy też wolisz współczesne kino... ?

Edytowano przez Ratatui
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była według Ciebie najlepsza gra na Cover CD/DVD i dlaczego ??

Fallout - bo w tym czasie, gdy go dalismy, byl to tak OGROMNY szok dla kazdego (lacznie z konkurencja), ze dzis trzeba by chyba dac zestaw: Crysis + Wiedz,min + Diablo 2 by ludziom podobnie opadla kopara. No i przy okazji jest to znakomita gra.

Czy lubisz muzykę/utwory Franka Sinatry?

Znam mniej wiecej jego tworczosc, najwieksze przeboje, ale zebym byl wielkim fanem, to nie powiem...

Jaki jest Twój ulubiony aktor filmowy i teatralny?

Nie mam. Kiedys lubilem Rutgera Hauera (dla mnie idealny do odtworzenia wiedzmina, naturalnie gdy byl mlodszy...)

Czy chodzisz do teatru, opery, filharmonii?

Zdarza sie, choc nie bede sciemnial, ze robie to czesto i namietnie.

Czy preferujesz kino, które tworzone było przez takich gigantów jak Marlona Brando, Jamesa Deana, Jacka Nicholsona czy też wolisz współczesne kino... ?

Preferuje DOBRE kino, niezaleznie od tego kto i kiedy je stworzyl. A dobre kino to takie, ktore wbija mnie w fotel. :)

czy nie jest ci czasami żal piratów antyfanów??.

Czasem, z rzadka, bo rozumiem, ze maja mizerne szare zycie, bez przyjaciol, dziewczyn itd. i nienawisc do czegs to jest jedyne, co im owe zycie czyni barwniejszym.

czy płacisz za podróże do np. ubisfotu(jeśli tam sie wybierasz)

Ja nie place. Bauer placi.

Jakim autem jezdzisz

Jest duze, czerwone, ma silnik o pojemnosci ok. 5 litrow ale mizerne przyspieszenie, spala okropnie duzo, za to w srodku jest naprawde duzo miejsca.

Ale czego wymagac od autobusu komunikacji miejskiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd u ciebie taka nienawiść do anime/mangi? Jasne, w internecie (jezeli nie szukasz, a przypadkiem znajdujesz) manga kojarzy się tylko z cuute kawaii laskami z dużymi oczami ale, że ciebie nie biorę na osobę durną, myślę, że nie uogólniasz całego gatunku ale coś weszło ci w pięte. ;)

BTW. Kiedyś mówiłeś, że strasznie lubisz serial 24 godziny. Polecam ci w takim razie mangę Death Note. Klimat, intryga etc nie są podobne wogóle, ale za to oba dzieła mają jedną zalete. Gdy już oglądniesz, nie będziesz chciał przestać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki i o poradę prosić Cię chciałem :D. Jako, że bawisz się fotografią, pewnie jakąś wiedze w tym temacie masz. Moja luba wierci mi dziurę w brzuchy bo chcę nowy aparat (przyznam obecny robi między innymi świetne efekty w nocy (kiedy widać rozmazane światła robiące fajne smugi :D). Podoba jej się ten KODAK ja zaś znalazłem dość ciekawego CANONA . I teraz mam pytanie czy miałeś doczynienie (ewentualnie słyszałeś coś) o tych aparatach, bo na necie z recenzjami skąpo. I który z nich byś polecił (ewentualnie czy ten Kodak jest dobry). A aparat chce do okazjonalnego robienia zdjęć, no i żeby jednak robił dobre zdjęcia też w nocy). Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam!

Edytowano przez zbajszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, jak to się zaczeło, ze akurat tylko Ty się ukrywasz? Tożto raczej nie chwyt marketingowy (jak sam pisałeś w cda). A może było losowanie? Masz z tego tytułu wyższą pensje(;p) ?

A kumple z redakcji mówią Ci "Omg, no powiedz im wreszcie, niech się odwalą, komu to zaszkodzi?" ?

Czy fragmenty pytań pisanych w tym temacie wrzucasz do CDA?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd u ciebie taka nienawiść do anime/mangi? Jasne, w internecie (jezeli nie szukasz, a przypadkiem znajdujesz) manga kojarzy się tylko z cuute kawaii laskami z dużymi oczami ale, że ciebie nie biorę na osobę durną, myślę, że nie uogólniasz całego gatunku ale coś weszło ci w pięte. ;)

Czy to nie oczywiste? Głupio się pytasz. Wiesz, czym zajmuje się Mr Jedi? Przeciwności się przyciągają xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy fotki które wykonujesz obrabiasz na kompie?

Nie, w wiadrze w oborze................................ no litosci, a niby jak mam obrabiac fotki cyfrowe - wrzcac karte pamieci do wywolywacza, w ciemni?

Skąd u ciebie taka nienawiść do anime/mangi?

A skad takie dziwaczne przeswiadczenie? Po prostu NIE LUBIE anime. Probowalem ogladac (w tym "Ghost in the shell") ale nie wzbudzilo to mego entuzjazmu i dalem sobie spokoj. Ale odkad to NIELUBIENIE = NIENAWISC? Nie ogladam tez np. filmow "bollywoodzkich" ale czy to znaczy, ze nienawidze kinematografii indyjskiej? Jedyne filmy, ktorych szczerze nienawidze to polskie telenowele.

A co do mangi, to nawet lubie ten komiks z kotem "Michael" (czy jakos tak), choc maniakiem nie jestem

Jasne, w internecie (jezeli nie szukasz, a przypadkiem znajdujesz) manga kojarzy się tylko z cuute kawaii laskami z dużymi oczami ale, że ciebie nie biorę na osobę durną, myślę, że nie uogólniasz całego gatunku ale coś weszło ci w pięte. ;)

Manga kojarzy mi sie po prostu z maniera rysunkowa, ktorej niespecjalnie trawie, ale mam chyba prawo czegos nie lubic i nie bic przed tym czolem?

BTW. Kiedyś mówiłeś, że strasznie lubisz serial 24 godziny. Polecam ci w takim razie mangę Death Note. Klimat, intryga etc nie są podobne wogóle, ale za to oba dzieła mają jedną zalete. Gdy już oglądniesz, nie będziesz chciał przestać.

Wole klasyczny film, choc jesli wpadnie mi toto w rece, to dam mu szanse. Ale musisz zyc z ta mysla, ze sa ludzie, ktorych anime nie kreci i juz. :)

A to, ze sie nabijam z lasek z duzymi oczyma o piskliwych glosach, to coz z tego? Ja sie nabijam z mnostwa rzeczy ale to raczej dowod specyficznej sympatii, bo jak czegos NAPRAWDE nie lubie, to to gnoje albo olewam i nie mowie w ogole o tym czyms.

Czy napiszesz w najbliższym czasie recenzję jakiejś gry (nie polonizacji) ??

Watpie. Moglem opisac "Lost" ale wzial to ktos inny. Jakos niespecjalnie widze w najblizszej przyszlosci gry, ktore moglbym opisac (bo nawet jak sie trafi fajny tytul to jest na niego wiecej chetnych, a ja mam tyle innej roboty, ze bez specjalnego bolu oddaje innym taki tytul).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad takie dziwaczne przeswiadczenie? Po prostu NIE LUBIE anime.

Ten post w sumie miał być pierwotnie zaadresowany do Elda, ale boję się podsuwać mu takie tamaty... ^^

Probowalem ogladac (w tym "Ghost in the shell") ale nie wzbudzilo to mego entuzjazmu i dalem sobie spokoj.

A Ghost in the Shell wcale nie było bardzo dobre, o! :P

Ale musisz zyc z ta mysla, ze sa ludzie, ktorych anime nie kreci i juz. smile.gif

I zyje. I co noc za to pokutuje jako anime-crusader. :D

A to, ze sie nabijam z lasek z duzymi oczyma o piskliwych glosach, to coz z tego?

Nic, bo ja też się z nich nabijam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Ciebie 2 pytania dot. recenzji polonizacji gry Mass Effect.

1. Dlaczego nie napisałeś nic o elementarnych błędach interpunkcyjnych w polskich napisach? (podczas 2 godzin grania znalazłem kilkanaście "byków").

2. Pominąłeś informację, że gra wymaga dostępu do Internetu, a na pudełku nie ma takiej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, jakieś 2 godzinki temu kupiłem nowy nr. CD-A, i muszę się nie zgodzić z twoją rozmową z gościem, który napisał, że stronki z torrentami istnieją, i ściąganie oryginalnych gierek niby jest piractwem, ale takie strony istnieją i są bardzo popularne, więc gdyby to było jak zawsze CD-A tego broni ściąganie z tych stron gier jest kradzieżą i przestępstwem, to dla czego policja nic z tego nie robi? Firmy produkujące te gry nie wnoszą spraw do prokuratury (a jak wniosą, to i tak nici z tego bo strony nadal istnieją), i teraz pojawia się twój tekst, w mniej więcej tym samym znaczeniu : Dilerzy sprzedający narkotyki też są i łatwo ich spotkać. No tak, ale jak policja się dowiaduje o nich to ich łapie i zamyka a strony i tak istnieją. Ja oczywiście jestem fanem CD-A i zgadzam się z twoim zdaniem co do Piractwa, ale musiałem poruszyć ten temat, po prostu musiałem :]. Acha, skoro tak się rozpisałem (wiem że to nie jest odpowiedni temat) ale przy okazji poruszę to tutaj, a mianowicie :) ZAŁAMUJĄ mnie wasze pytania konkursowe :/ :/ :/ ludzie, według mnie to jest BIG naciąganie, nobo pytania stylu: ile gier Hitmana wyszło? 4 czy 44? o matko......mógłbym jeszcze wymieniać i wymieniać :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...