Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy więcej siebie objawiasz pod postacią Smugglera, czy pod innymi postaciami (w tym pod prawdziwą). Chodzi mi o oddanie własnego charakteru, osobowości. Gdzie bardziej trzymasz formę, a gdzie popuszczasz.

Smuggler to czesc mnie, ta jasniejsza (ale i wredniejsza), optymistyczniejsza itd. Przynajmniej w pismie, bo na forum bywa mcodziennie, w lepszej i gorszej formie (dzis np. jestem podtruty :().

Czy można ciebie porównać do Chucka Norrisa ?

Nie, ja preferuje front-kicki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Chucka. Wydaje mi się , że podejrzenia co do Ciebie nie są nieuzasadnione. Inaczej jaki sens byłby w tym ciągłym ukrywaniu swojej tożsamości? Założę się o parę kapci i zombie Mr. Jediego , że masz na biurku odznakę strażnika z Teksasu , a pod biurkiem spoczywa obok tej słynnej pleśni shotgun z nieskończoną ilością amunicji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niechcesz odpowiedzieć na moją PW? Jeśli coś obiecałem, to znaczy, że tego dotrzymam.

Jeżeli pytasz się go o to kim jest i przysięgasz, że "nikomu nie powiesz" i myślisz, że Smg ci odpowie... powiem tak, bardziej już jest prawdopodobne to, że Rydzyk sprzeda Maybacha i rozda biednym kasę. :)

Żeby nie było offtopu to pytanie, trochę osobiste: Czy Twoja żona też gra (chociaż sporadycznie), czy może tylko Ty masz takie Hobby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy więcej siebie objawiasz pod postacią Smugglera, czy pod innymi postaciami (w tym pod prawdziwą). Chodzi mi o oddanie własnego charakteru, osobowości. Gdzie bardziej trzymasz formę, a gdzie popuszczasz.

popuszczam glownie w toalecie a i to rzadko. :)

Smuggler jest czescia mej osobowsci, czasem sie wlacza samoczynnie, czasem zas wylacza sie kiedy cche i wtedy wam tu marudze :). W czesci (sporej) jestem taki w realu jak Smuggler na forum. Oczywiscie potrafie tez byc smiertelnie powazny i po ksiegowemu upierdliwy, ale na szczescie nie za czesto. W duzej czesci Smuggler to ja w realu. Bo ja nie udaje, jestem jaki jestem. :) Choc jak naturalnie ktos do mnie podejdzie w realu i powie "Smuggler, powiedz cos smiesznego" to moze wcale niesmieszny tekst uslyszec... bo ja nie jestem zawodowy klaun czy automat z dowcipami. Robie sobie jaja jak mam chec, a nie jak mi kaza...

Żeby nie było offtopu to pytanie, trochę osobiste: Czy Twoja żona też gra (chociaż sporadycznie), czy może tylko Ty masz takie Hobby?

Szczerze mowiac moja zona na PC (bo na Amige miala pare gierek) to gra w tylko jedna gre - TETRISA. I to TYLKO w wersje spod DoS Navigatora...

Serio.

ah... ja jak zwykle puszczony mimo uszu... eh to ja zajmę się sobą... -.-

Wiesz, zadales pytanie, ktore jest bez sensu....

Life must go on - to raz.

Dwa - do you want live forever? YES! I 'AM! :)

Trzy - zazdroszcze ludziom, ktorzy moga sie martwic takimi problemami, zapewne z braku powazniejszych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler, mam pytanko. Znając i lubiąc Twoje poczucie humoru jestem ciekaw co sądzisz o takim animowanym serialu jak Family Guy. Ja ostatnio bardzo się w niego wczułem i wręcz pokochałem te idiotyczne, nic nie wnoszące do fabuły wstawki (chociaż mające baaardzo dużo wspólnego z amerykańską kulturą i wręcz rozwalające, jak wie się 'o so chosssi';) A druga sprawa to jak myślisz, czy kiedykolwiek będzie możliwe zrobienie takiego serialu w Polsce? I nie mam na myśli tu chociażby czegoś takiego jak Włatcy Móch (nie wiem, jakoś nie leży mi ten serial). Ale serialu animowanego totalnie ośmieszającego polską kulturę, władzę, religię itp. itd. Uważam, że czasem trzeba takiego podejścia aby spojrzeć na sprawy pod trochę innym kątem. I nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że nie niszczy to ani nie podważa w jakiś znaczący sposób tego, z czego się naśmiewa. Czasem wręcz potrzeba takiej odskoczni, bo inaczej idzie zwariować. Czasem takie żartowanie ze spraw poważnych (oczywiście wtedy kiedy jest na to miejsce i czas) może wyjść nawet na dobre. A kto tego nie potrafi jest dla mnie wręcz dziwny. Oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy niemasz ochoty żucić to wszystko

wyjechać gdzieś i myślec (o wreście mam spokuj ,

pomijając zarobki i życie prywatne ). :mellow:

Zwracanie na siebie pisownią, a właściewie specjalnego dyslektyzmu Smugglera nie zachwyci. :P

Smuggie-> Czy Tobie ci antyfani i ci inni debile w głowie już tak namieszali? Nie wierzysz w to, że ktoś jest uczciwy, prawdomówny? Wiem jakie są dzisiaj czasy, ale..trochę wiary w ludzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy niemasz ochoty żucić to wszystko

wyjechać gdzieś i myślec (o wreście mam spokuj ,

pomijając zarobki i życie prywatne ). :mellow:

Zwykle mam taka chec ze 2x dziennie, bo mniej wiecej tyle razy dziennie czlowkek jest zaskakiwany newsem w stylu "deadline o 3 dni wczesniej", "premeira gry X przesunieta o miesiac, wiec nie dostaniemy jej do recenzji w tym numerze, czyli nie mamy okladki", "glowny pelniak sie sypie na Viscie... a na XP nie chodzi wcale... dziwne...", itd. Ale po paru minutach walenia glowa w biurko jakos przechodzi.

Tym niemniej ciesze sie, ze urlop coraz blizej, gdyz glowa juz nie ta, a biurko sfatygowane mocno...

Dlaczego tak bardzo nie lubisz serialu "Świat wg. Kiepskich"?

Bo uwazam go za arcynedzna podrobke "Bundych", szczegolnie pod wzgledem scenariusz i gry aktorskiej, a puszczanie smiechu "z automatu" po kazdym zdaniu, jakie wypowiada tam dowolna postac, nawet jesli mowi "A ktora godzina jest", po prostu budzi moje mdlosci. Szczerze mowiac uwzam ze to serial (glownie) dla nieudacznikow, ktorzy patrzac na Kiepskich moga sie pocieszac, ze sa jeszcze glupsi od nich... No i fajne kompendium zartow z "taaaka" broda oraz nowych ale niesmiesznych. Na szczescie nie mam juz w ogole Polsatu.............

Oglądasz lub oglądałeś "Top Gear"?

Motoryzacja nie jest moja wielka pasja (wiem, jestem DZIWNY...) wiec choc czasem toto ogladam, to nie budzi we mnie nawet 50% tych emocji, co np. "Mythbusters" na Discovery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo uwazam go za arcynedzna podrobke "Bundych", szczegolnie pod wzgledem scenariusz i gry aktorskiej, a puszczanie smiechu "z automatu" po kazdym zdaniu, jakie wypowiada tam dowolna postac, nawet jesli mowi "A ktora godzina jest", po prostu budzi moje mdlosci. Szczerze mowiac uwzam ze to serial (glownie) dla nieudacznikow, ktorzy patrzac na Kiepskich moga sie pocieszac, ze sa jeszcze glupsi od nich... No i fajne kompendium zartow z "taaaka" broda oraz nowych ale niesmiesznych. Na szczescie nie mam juz w ogole Polsatu.............

Rzeczesz, ze nie masz juz Polsatu... Ale czy za czasow posiadania tej stacji obejrzales choc raz "Miodowe Lata"? :) Moim zdaniem, serial kapitalny i slowko "miodowe" w tytule nie znalazlo sie tam przypadkowo. ;) Glowny duet stworzony przez Cezarego Zaka i Artura Barcisia sprawia, ze staje sie on dla mnie najlepszym serialem, jaki stworzono w Polsce. Te przekomiczne klotnie, sytuacje, pomysly nie z tej ziemi, no i oczywiscie genialna gra aktorska przemawiaja jak najbardziej za, by zapoznac sie z ta znakomita produkcja. Nie uswiadczymy tu humoru na sile, a smiechy, jak to ujales "z automatu", slychac tylko wtedy, kiedy sytuacja naprawde ma rozsmieszyc widza (i tak jest ze mna za kazdym razem :)). Jestem ciekaw, co Ty na ten temat sadzisz, o ile miales w ogole stycznosc z "Miodowymi Latami". Jezeli nie, to mam nadzieje, ze choc troche Cie do nich naklonie, choc wiem i rozumiem, jakimi prawami i obowiazkami rzadzi sie praca w redakcji. I tak godny podziwu jest fakt, ze piszac dla CDA, wynajdujesz czas na czytanie setek/tysiecy mejli/listow oraz na udzielanie sie na tylu forach. ;)

PS. "Swiat wedlug Bundych" jakos mnie do tej pory specjalnie nie smieszyl, lecz ostatnio odkrylem ich potencjal i uwazam, ze i ten humor, rodem z Ameryki, jest jak najbardziej godny polecenia. A co do "Kiepskich", to... Nie znam osoby, ktorej by sie juz oni nie przejedli.

Motoryzacja nie jest moja wielka pasja (wiem, jestem DZIWNY...) wiec choc czasem toto ogladam, to nie budzi we mnie nawet 50% tych emocji, co np. "Mythbusters" na Discovery.

Witaj w klubie, takze nie przepadam za parzysta liczba dymiacych kolek. :P

Edytowano przez Owca'
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowny duet stworzony przez Cezarego Zaka i Artura Barcisia sprawia, ze staje sie on dla mnie najlepszym serialem, jaki stworzono w Polsce.

Nie zapominajmy tylko, że Miodowe Lata to tylko Polska wersja The Honeymooners wykorzystująca oryginalne scenariusze stworzone na potrzeby tego amerykańskiego serialu. Jasne, lekko 'podrasowana' i przystosowana trochę lepiej do polskich realiów...co nie zmienia faktu, że Miodowe lata nie zostały stworzone w Polsce.

Ps. wiem Smugg, że macie teraz Deadline, ale jak już się uspokoi to zerknij na moje poprzednie pytanie jak będziesz miał czas bo chyba w tym całym zamieszaniu Ci umknęło...albo też nie było wystarczająco ciekawe;) Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na nowy numer CDA:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy tylko, że Miodowe Lata to tylko Polska wersja The Honeymooners wykorzystująca oryginalne scenariusze stworzone na potrzeby tego amerykańskiego serialu. Jasne, lekko 'podrasowana' i przystosowana trochę lepiej do polskich realiów...co nie zmienia faktu, że Miodowe lata nie zostały stworzone w Polsce.

W zasadzie ciezko wynalezc w Polsce cos (jesli o te sprawy chodzi), co nie zostalo w jakis sposob skopiowane, a nawet jesli, to z reguly te przerozne "oryginalne" pomysly i zamysly nie wypalaly. Wiec uznalem po prostu, ze nie ma nawet po co o tym wspominac. ;] Chodzi mi o sama esencje serialu - mozna go ogladac i ogladac... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoryzacja nie jest moja wielka pasja (wiem, jestem DZIWNY...) wiec choc czasem toto ogladam, to nie budzi we mnie nawet 50% tych emocji, co np. "Mythbusters" na Discovery.

Podzielam Twoje zdanie. Również nie interesuje się tak bardzo motoryzacją, ten program widziałem z dwa razy i jakoś mnie do niego nie ciągnie. To wcale nie znaczy, że ktoś jest dziwny (wiem, wiem to był żart) po prostu nie każdy się tym interesuję.

A tak z innej beczki to chciałbym się zapytać jak to się stało, że zacząłeś pracę w redakcji CD-ACTION ? I dlaczego akurat tutaj?

PS. "Mythbusters" rules!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pytanie nie uratuje czyjegoś życia tak samo jak nie naprawi życia na Ziemi, ale je zadaje...

Smieszy Cię, czy denerwuje to, że ludzie dość często chcą nachalnie dowiedzieć się czegoś na temat twojej tożsamości?

Czy Wrocław daje Ci wystarczająco możliwości do robienia zdjęć (bo zakładam, że tam fotografujesz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...