Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Chodzi mi o to że "tu usunę chmurkę a tu dam ptaszka" :P

Kumam :)

Przy tzw. fotkach streetowych i reportazu obrobka jest "kosmetyczna" (poprawienie kontrastu, takei tam) bez ingerencji w samo zdjecie (tresc). Ale jak np. robie pejzaz i gdzies tam w tle np. bez sensu stoi ciagnik czy jakis slup - to poprawiam (usuwam), mowa jednak o detalach, a nie glownej tresci fotki.

Czasem tez bawie sie w TOTALNA przerobke jakiejs fotki - ostatnio panne w fontannie przerobilem na Alme w ogniu, ale to juz nie fotografia, tylko zabawa PS. :)

f_DSC0149511m_bcb63dd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Ciebie 2 pytania dot. recenzji polonizacji gry Mass Effect.

1. Dlaczego nie napisałeś nic o elementarnych błędach interpunkcyjnych w polskich napisach? (podczas 2 godzin grania znalazłem kilkanaście "byków").

>>>Bo gralem glownie w wersje dubbingowana. A poza tym przecinki jestem w stanie wybaczyc.

2. Pominąłeś informację, że gra wymaga dostępu do Internetu, a na pudełku nie ma takiej informacji.

<<<No to ciekawe, bo gralem w chalupce, a tam nijak Netu nie mam. Chyba ze mi podlaczyli, a ja nic nie wiem?!

Moim zdaniem, lepiej w Schwytane w Sieci prezentowali się antyfani niż takie obecne pogaduszki. Znajdzie się dla nich miejsce po wakacjach, czy nie ?

Ile mozna w kolko sluchac tego samego belkotu "a oni do dopy som, bo dajaom kiepskie recenzje i gry, jakie som w sklepie po 2 zl, takie guwna to ja do reki wezme" etc. Jak wymysla cos ciekawego, to ewentualnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, szkoda .ze nie odpowiedziałeś na mój post na stronie 23, bo liczyłem na wyczerpującą wypowiedź, ale cóż, mówi się trudno. A mam takie pytanie co do Mr. Jedi-ego, mówicie że już szmat czasu u was nie pracuje, a jednak często widać jego wypowiedzi, a więc jak to jest, pracuje czy nie pracuje? :] Ale on i tak ma chyba z 6 nicków których używa to wiem :] Sami potwierdziliście w nr. 100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, czy usprawiedliwiasz spiracenie Limbo of The Lost z internetu, jeśli tej gry nie da się zdobyć ze sklepu , a chcę zobaczyć jaka jest żałosna ? :unsure:

Nie.

Panie Smuggler lub Wasza Ekscelencjo :D Ostatnio w kiosku zauważyłem komiks Garfield (jakaś nowa seria). Warto kupić?

:rolleyes:

Nie wiem, jeszcze nie widzialem. Ale zwykle warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chcęcia zadałbym Ci jakieś pytanie ale naprawde nie jestem w stanie przeczytac całego FAQ.... :P Pisze licząc ze nikt Ci go nie zadał.... JEsli jednak odp. na to głupie pytanie... olej to co pisze...

CZY JESTES ZALOGOWANY NA NASZEJ-KLASIE ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

powiedz mi chlopie jaki mam wybrac aparat cyfrowy do max. 180 ?.

Moj Canon PowerShot A95 (5MP) wyzionol po 3 latach ducha ( Moj synek zrzucil tez pare razy na podloge...)

Wtedy kosztowal 300?, i niechce juz w takiej cenie kupowac aparatu.

Niezalezy mi na pierdolach typu "zdjecie na sniegu" itp. w aparacie

Z gory dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

powiedz mi chlopie jaki mam wybrac aparat cyfrowy do max. 180 ?.

Moj Canon PowerShot A95 (5MP) wyzionol po 3 latach ducha ( Moj synek zrzucil tez pare razy na podloge...)

Wtedy kosztowal 300?, i niechce juz w takiej cenie kupowac aparatu.

Niezalezy mi na pierdolach typu "zdjecie na sniegu" itp. w aparacie

Z gory dzieki za pomoc.

Prywatnie polecam Canona A610 (teraz juz tylko uzywane ale warte sa tego) albo ogolnie cos z serii Canon A6xx, im mniejsza liczba zamiast xx tym lepiej. :)

Smug chciałem cię o coś zapytać ,mianowicie w ostatnim CDA recenzowałeś polonizację Mass Effect i jakie są twoje wrażenia związane odnośnie z samą grą.Jej fabułą ,rozgrywką itd.

cos jak KOTOR tylko ciut slabsze IMO.

Jak wspominasz swój pierwszy deadline?

Pierwze deadline'y to byla fajna sprawa, bo ich po prostu nie bylo. Prawdziwe deadline zaczely sie tak mniej wiecej w 1999 roku, z tendencja "im dalej, tym gorzej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie odnośnie ostatniego AR, a dokładnie listu przysłanego przez "[dane i tak fałszywe...]": Czy ludzie są naprawdę tak ciemni, że dla nich im nowsza gra tym lepsza? Niech spojrzą na takie gry jak HoMM III, czy Diablo II, przecież to są 100x lepsze gry od tych, które teraz wychodzą, nie od wszystkich, ale od większości. Już to wspominałeś, że takim ludziom to zależy tylko na grafice i się z tym zgadzam. A dla mnie osobiście najważniejsza jest fabuła i dobra zabawa czyt. grywalność - a niestety te nowe "hity" tego nie dają, nie wszystkie na przykład Assassin's Cread jest bardzo ciekawy, tudzież nasz rodzimy Wiedźmin jest wyśmienity. Ponieważ gram praktycznie tylko w cRPG dla mnie te dwie powyższe rzeczy, które wymieniłem są najważniejsze, ALE zauważyłem, i to jest plus, że gry, które przeważnie nie mają fabuły, albo są tylko ważne w małym stopniu - zaczynają poprostu w takich grach pojawiać się takie rzeczy jak fabuła, inteligencja, a nawet historia świata. Przechodząc do sedna: "Nie szata zdobi grę, lecz jej wnętrze".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są na necie programy do tworzenia gier, które można legalnie ściągnąć? Jak tak to jakie?

To raczej nie pytanie do tego wątku, ale skoro już...

Tak są, ale jeśli nie znasz jakiegoś języku programowania (C++, Pascal, etc.) zapomnij o tym. Obecnie każdy program do tworzenia gier ma licencję demo. Game Maker, Microsoft Game Studio, wymagają olbrzymiego pokładu czasu i cierpliwości. Jeśli jednak znasz ktoryś z tych językow możesz się pokusić o stworzenie jakiejś mini-gry, tylko nie licz na cuda. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...