Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

sory smugg, ale nie znalazelm w faq odpowiedzi ;) moglbys ja przytoczyc? i mam jeszcze takie pytanie a raczej ciekawostke : jakbym tak stał całą dobe w ukryciu przed redakcją CDA i obserwował wszytkich redaktorow i pracujacych oraz osoby spedzajace tam wiekszosc czasu to w koncu wydedukowalbym ktory to ty :P

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory smugg, ale nie znalazelm w faq odpowiedzi ;) moglbys ja przytoczyc? i mam jeszcze takie pytanie a raczej ciekawostke : jakbym tak stał całą dobe w ukryciu przed redakcją CDA i obserwował wszytkich redaktorow i pracujacych oraz osoby spedzajace tam wiekszosc czasu to w koncu wydedukowalbym ktory to ty :P

A znasz wszystkie osoby pracujące w cda żeby wiedzieć, która to Smuggler? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie które powinno być kierowane raczej do Mac Abry ale że nie ma odpowiedniego tematu to z tym pytaniem muszę się zwrócić do ciebie O Wielki Smugglerze :P A mianowicie dlaczego "Mac Abra zaś nigdy nie zapomni papierosa którym Yasiu poczęstował go podczas słynnej imprezy z okazji 4 lecia CDA" Cóż było takiego niezwykłego w tym papierosie ? :huh:

Acha i tak poza tym witam wszystkich użytkowników forum

Edytowano przez Yosemite
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli sie łudzisz, ze przyjdziesz do redakcji i zobaczysz Smugglera, to sie rozczarujesz.

Kiedyś tak CormaC powiedział.

O co chodzi? Bo nie wierzę że jak ktoś przyjeżdża to się chowasz :P Pewnie i tak mi nie odpowiesz, bo to złamałoby teorię, że możesz być Jerzym Poprawa/Poprawą (nazwiska się odmienia?) czy kimśtam :) ale jak możesz to odpowiedz.

Edytowano przez gejm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , kiedyś trzeba się zapytać i Smugglera :D .Z któregoś GameWalkera wywnioskowałem ,że jesteś fanem serialu "Gotowe na wszystko".Który sezon jest wg Ciebie najciekawszy?.Oraz jeśli możesz odpowiedzieć :D , która z Desperatek podoba ci się najbardziej <_< ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... :):) Panie Smugglerze (to nie żart ani kpina, po prostu szacun:P), Pan jest niesamowity:):):) wiem, że dostawałeś już masę listów itp. o tej tematyce, ale... każdy ma swoje zdanie, nieprawdaż?:P Pański styl odpowiedzi jest rozbrajający:):) Ta kpina i ironia podane w taki... profesjonalny sposób:) Jak Pan to robi??:o :blink: Jak dla mnie jest Pan mistrzem w tej kategorii:):) pozdrawiam Pana i całą Szanowną Redakcję CD-A:):)

Panowie - trzymajcie tak dalej!!!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie które powinno być kierowane raczej do Mac Abry ale że nie ma odpowiedniego tematu to z tym pytaniem muszę się zwrócić do ciebie O Wielki Smugglerze :P A mianowicie dlaczego "Mac Abra zaś nigdy nie zapomni papierosa którym Yasiu poczęstował go podczas słynnej imprezy z okazji 4 lecia CDA" Cóż było takiego niezwykłego w tym papierosie ? :huh:

Acha i tak poza tym witam wszystkich użytkowników forum

mac abra chciak zapalic, a ze mu sie fajki skonczyly, to mowi do Yasia "daj fajke". To Yasiu dal. Mac sztachnal sie... i odlecial. Jak wrocil, z ryjem do Yasia "cos ty mi dal, ja chcialem PAPIEROSA!!!". A TYasiu zdziwiony "jak chciales papierosa, to trza bylo powiedziec DAJ PAPIEROSA".

Ale to bylo dawno temu, Mac Abra juz nie pali w ogole, a Yasiu tylko PAPIEROSY. :)

Dobra , kiedyś trzeba się zapytać i Smugglera :D .Z któregoś GameWalkera wywnioskowałem ,że jesteś fanem serialu "Gotowe na wszystko".Który sezon jest wg Ciebie najciekawszy?.Oraz jeśli możesz odpowiedzieć :D , która z Desperatek podoba ci się najbardziej <_< ?

Ogolnie podoba mi sie klimat calosci, a w moim wieku nie patrze juz na kazda panne jako "obiekt seksualny". Eva Longoria jest ladna ale nie w moim typie, chyba gdyby juz to Suzan. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może. Ale w stopce chyba figuruje xD Dobra, nie ważne. Myślę, że znajdę wszystko w google. Ze zdjęciem włącznie, i nie dostanę obiecanych wrzodów na żołądku itp.

EDIT:

I już. Gładko poszło: http://antycda.mojeforum.net/viewtopic.php?t=285 nie dziękujcie ^^

Edytowano przez Slawomir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może. Ale w stopce chyba figuruje xD Dobra, nie ważne. Myślę, że znajdę wszystko w google. Ze zdjęciem włącznie, i nie dostanę obiecanych wrzodów na żołądku itp.

1http://www.myspace.com/ndspr

już wiesz? I co cujesz sie lepszy, madrzejszy że to wiesz?

Dla mnie to jest 100% bez znaczenia czy wiem jak CormaC ma na imie czy nie.(!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Smugglerze zwracam się do pana z powodu... właśnie co ja chciałem? A tak... Proszę o odpowiedzienie na moje pytania.

-Jaka jest twoja ulubiona konsola? Uwzględnij czemu taka, a nie inna.

-Jaką diete preferuje Pan? Innymi słowy jakie posiłki lubisz.

I ostatie.

-Co sądzisz o tych którzy mają komputer tylko dla rozrywki, a uważają że dojdą do kariery swiatnego programisty lub animatora itd., itp.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema smuggi, znowu ja. Powiedz po prostu bez owijania w bawełnę. Czy mając "X-Fi Gamera" warto podpinać głośniki made in w tajwańskim garażu? Gdzie tu sens? Przedstaw to w formie wzoru matematycznego. Pozdro

A czy ja jestem sprzetowiec? A czy ja widzialem te glosniki? W kazdym razie lepszy marny glosnik jak jego brak, bo w pierwszym wypoadku cos tam zawsze slychac...

Szanowny Panie Smugglerze zwracam się do pana z powodu... właśnie co ja chciałem? A tak... Proszę o odpowiedzienie na moje pytania.

-Jaka jest twoja ulubiona konsola? Uwzględnij czemu taka, a nie inna.

>>>Zadna.

-Jaką diete preferuje Pan? Innymi słowy jakie posiłki lubisz.

>>>Obfite. Ale ogolnie chinszczyzne i japonszczyzne (sushi!!!!!!!!!).

I ostatie.

-Co sądzisz o tych którzy mają komputer tylko dla rozrywki, a uważają że dojdą do kariery swiatnego programisty lub animatora itd., itp.?

>>>Nic nie sadze, ich komp, ich marzenia, ich problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...