Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

1) Jakie jest Twoje TOP5 ulubionych gier?

2) Jakie gry najbardziej lubisz?(chodzi o gatunek)

3) Czemu wybrałeś sobie taki nick?

myślę ze to będzie coś stylu

REEEEAAAAAD FAAAAAAAAQQQQQQ

QQQQQQQQQQQQQQQQQQQ

QQQQQQQQQQQ

(Smugg nie mówię co powiesz lecz co możesz powiedzieć... :P to tylko domysły... )

Mac... "No ale.. no ale.. no dobra tongue.gif" - kolego to zalicza sie do offtopu... masz pytanie to zadaj jak nie to nie bij postów bo bułki za to nie dostaniesz... (chyba.. :D)

Kolejne pytanie...

jaką kuchnie preferujesz... tzn :

chińszczyznę

Włoszczyznę?

a może coś innego po prostu to co gotujecie/gotujesz z żoną/ gotuje Twoja żona ?(niepotrzebne : spalić/zjeść/zdeptać/wykarczować (to samo) :D)

pytanie w pełni poważne ^^''

( a właśnie... masz czasem ochotę na jakieś słodycze albo coś takiego? )

@Edit...

cholercia... nie wiedziałem że to sie aż tak rozciąga XD

już sprawny edit :P

Edytowano przez Shika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do Panicza Smugglera :P lubie czytac Twoje recenzje komenty itp... :P i tak sie zastanawiam czy nie Masz czasem dość ?? :P Coś w stylu |wczesna emerytka| i poszaleć , poodkrywac popodrozowac :P

PS. Nie Masz juz klopotow ze wzrokiem ??:P ogolnie chodzi o to czy są takie sytuacje w redakcji ze masz ochote zeby CDA

na jakis czas zniknelo :)

Edytowano przez bezio94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odpowiem za Smugglera, ale już w CDA tłumaczył, że ma ochotę zniknąć w każdy Deadline. :)

A emeryturka? Jeśli Smg jest tak stary jak opowiada to już gorzej widzieć nie można... :P

A teraz pytanko ode mnie:

Mianowicie: Czy naprawdę nie chcesz być tak popularny? Przecież ukrywając się jesteś jeszcze bardziej popularny. :P

(Nie żebym chciał żebyś się ujawnił..., siedź, siedź i nie wychodź! :))

A tak z innej beczki:

Czy jest chociaż 000,1 % szans, że Mr Jedi wróci do AR? Niedawno wpadły mi w łapy starsze egzemplarze i stwierdzam, że gdyby teraz połączyć siły Smugglera i Jediego, AR podbiłoby kilka galaktyk... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że (nie mam pewnosci) Smuggler nie ma potrzeby ujawniania się . mysle ze liczy sie to ze fani lubia Go za to co pisze i za jego umiejetnosci a nie za to kim jest :) Nawet gdyby sie ujawnil bylby dalej tym zafejanym Smugglerem z CDA więc chyba nic to nie zmieni :P

Sorki że tak za Smg'a napisalem :P ale mnie tchnelo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że (nie mam pewnosci) Smuggler nie ma potrzeby ujawniania się . mysle ze liczy sie to ze fani lubia Go za to co pisze i za jego umiejetnosci a nie za to kim jest :) Nawet gdyby sie ujawnil bylby dalej tym zafejanym Smugglerem z CDA więc chyba nic to nie zmieni :P

To by zmieniło bardzo wiele, zostala by ujawniona tajemnica ktora przez tak wiele lat wzbudza w czytelnikach emocje. No i juz nie moglibysmy sie domyslac jak wyglada Smuggler ;)))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Pana A. Sapkowskiego, czy dzieło 'Ostatnie Życzenie' nawiązuje do Wiedźmina?

No jasne jest to jego pierwsza ksiazki opowiada miedzy innymi o strzydze (intro gry WIEDZMIN) polecam jak dla mnie teraz gdyby dodac djinni i aktualizacje to w CDA byloby 10 a nie 9+ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czytałeś książkowe wersje Gwiezdnych Wojen?

Nie, nudza mnie, sa zwykle napisane fatalnym jezykiem i kiepsko tlumaczone, albo przynajmniej ja tylko na takowe trafialem.

Smugg lubisz utwory Queen ale jeszcze gdy żył Freddie?

Owszem, owszem...

Kiedyś mówiłeś na łamach Cdaction że po pracy lubisz obejrzeć jakiś program na Discovery.Który z tych co oglądasz lubisz najbardziej?

Nie mam ulubionego, po prostu lubie ogladac Discovery.

masz żonę i dzieci

Czytales jakies ksiazkii Sapkowskiego? Jak tak to jakie, i ktora wedlug ciebie byla najlepsza?

No ja pierdziu, 1000x zachwycalem sie wiedzminem, 305067 polecalem ksiazki Sapkowskiego itd. a ten mi sie pyta............... to teraz idz np. do Erica Claptona i zapytaj czy gra rocka i umie grac na gitarze :P

Nie wiem jaka ksiazka Sapkowskiego jest najlepsza, ja je lubie jako calosc. Gdtybym musial wybrac ktorys tom z piekcioksiagu, to 4, najlepszy literacko. Z opowiadan to mi ciezko wybrac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierdziu, 1000x zachwycalem sie wiedzminem, 305067 polecalem ksiazki Sapkowskiego itd. a ten mi sie pyta............... to teraz idz np. do Erica Claptona i zapytaj czy gra rocka i umie grac na gitarze :P

Nie wiem jaka ksiazka Sapkowskiego jest najlepsza, ja je lubie jako calosc. Gdtybym musial wybrac ktorys tom z piekcioksiagu, to 4, najlepszy literacko. Z opowiadan to mi ciezko wybrac.

Masz na mysli Wieżę Jaskółki?? Jak dla mnie to byla najgorsza a najbardziej spodobal mi sie Chrzest Ognia :D

Emm a tak pozatym grales kiedys w gierke Spellforce :Zakon świtu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie książkowe wersję ci się nie podobały? Bo ja czytałem m.in. Jednoczącą moc (james luceno), dartha bana: droga zagłady (drew karpshyna) i komandosów republiki (karen travis). Bardzo dobry jest też cykl Dziedzictwo mocy. Te tytuły dobrze się czyta. Są też niezłym uzupełnieniem filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tutaj nie piszesz tak jak w czasopiśmie? Dokładniej chodzi mi o to, że w piśmie wszytko musi być ok, każda kreseczka jak ś,ć,ą,ę jest na swoim miejscu i w każdym miejscu gdzie trzeba przecinek a tutaj tego nie używasz, mogę wiedzieć czemu ? :D Poprostu tutaj Ci się nie chcę ?Skoro zdarzają Ci sie nawet literówki ? :P Ja też nie piszę doskonale ale chciałbym poprostu wiedzieć czy tutaj Ci się nie chce , a może i poprostu nie musisz wszystkiego tutaj sprawdzać jak np. w AR. PS. Napisałem do Ciebie swój pierwszy list :P i raczej pochwalny ;)

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tutaj nie piszesz tak jak w czasopiśmie? Dokładniej chodzi mi o to, że w piśmie wszytko musi być ok, każda kreseczka jak ś,ć,ą,ę jest na swoim miejscu i w każdym miejscu gdzie trzeba przecinek a tutaj tego nie używasz, mogę wiedzieć czemu ? :D Poprostu tutaj Ci się nie chcę ?Skoro zdarzają Ci sie nawet literówki ? :P Ja też nie piszę doskonale ale chciałbym poprostu wiedzieć czy tutaj Ci się nie chce , a może i poprostu nie musisz wszystkiego tutaj sprawdzać jak np. w AR. PS. Napisałem do Ciebie swój pierwszy list :P i raczej pochwalny ;)

RTF FAQ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...