Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Bardzo duzo, a odkad mam czytnil ebookow to niemal bez przerwy. Powiedzmy minimum 2-3 ksiazki tygodniowo leca.

Krola Szczurow oczywiscie znam, tego samego autora polecam Tai-Pana (on tez napisal "Shoguna", ktorego potem zekranizowano - jesli kojarzysz ten glosny kiedys film z Chamberleinem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadłeś sztukę szybkiego czytania (wiesz - 1 strona na setną sekundy z pełnym zrozumieniem)? Czy trudno jest się tego nauczyć?

Umiem bardzo szybko czygtac (strona na 3-5 sekund) i sam wypracowalem metode - ale staram sie tego nie robic, gdy nie musze, zadna przyjemnosc w sumie.

Czy to wybierasz żarty do "Na Luzie"?

tak

Czy znany jest ci serial Wojny Klonów? Chodzi mi tu o wersję mającą początek w 2008 roku. Jeśli tak, co sądzisz?

Ogladalem pare odcinkow ale bez entuzjazmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś złe doświadczenie związane z kimś z ekipy CDA? Nie chodzi mi o coś w stylu brutalnego pobicia ,ale np. wyzwisk?

Jestesmy dorosli. Bluzgi jesli leca to ogolne, wywoalne np. awaria sprzetu, a nie w czyims kierunku.

Ulubiony smak lodów?

Truskawkowy?

Smuggler, ty zdaje się rzadko kiedy okazujesz entuzjazm. Czyżby oznaka starości?

Byc moze. Im czlowiek dluzej zyje, tym mniej rzeczy go potrafi na plus zaskoczyc - a nawe jak, to "eee... to przeciez juz bylo/mialem...". Kiedy pierwszy raz lecialem samolotem - oooo, to byla przygoda. A teraz? Rutyna... Niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewne pytanie.

Jakiś czas temu pod komentarzami do najnowszego numeru zwróciłem uwagę na brak recenzji symulatora Railworks 3, odpisałeś wtedy że gra jakoś was ominęła i postaracie, się ją zdobyć.

Czyli jeśli dostaniecie wersję testową to można spodziewać się recenzji w następnym numerze tak?

Myślę że warto poświęcić stronę na jej przetestowanie, bo gra tworzona jest przez zespół odpowiedzialny dawniej za MSTS, co prawda recenzja była by trochę spóźniona bo gra jest u nas już od lutego (za granicą od września 2011), a przed świętami ma ukazać, się nowa wersja.

Edytowano przez nano360
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie zadałem ci pytanie czemu nie posiadasz bloga?

Przecież napisał, że nie chce mu się takiego prowadzić, bo i nie miałby na nim co publikować, żeby był ciekawy, poszukaj na poprzednich stronach tej odpowiedzi.

Oj tam, wiadomo przeciez o co chodzi. Jakbym sie mial czepiac kazdego takiego sformulowania...

To tylko takie spostrzeżenie było. Tak swoją drogą to co sądzisz o dziwnej manierze pisania "cha, cha", "che, che" itp.? W CD-Actionach gdzieś tak do 2002 było to nagminne. Nie, że to jakieś niepoprawne (chociaż językoznawcy chyba jednak stwierdzili, że onomatopeje przez samo h lepiej oddają to, co mają oddać), ale dziwnie to wygląda i mnie np. razi, bo zawsze to więcej literek :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   1 użytkownik

×
×
  • Utwórz nowe...