Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

Co do twojej recenzji Wampirzej Historii, a konkretnie wyciskania orzeszków (heh :)) - zaraz, przecież orzeszki zawierają olej i to dość sporo, więc gdzie ten absurd?

I żeby nie było, że same zarzuty - Gdzie dłużej pracujesz? w CDA, czy w Clicku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz oglądać horrory?

Nie jestem fanem tego gatunku, ale czasem jakiś dla zabawy obejrzę.

i co o tym sądzisz? Jak dla mnie to nie jest nic śmiesznego gościowi się coś nudzi.

Nie chciało mi się oglądać do końca. :)

Pytam się Ciebie jako oprowadzającego (filmik), co na tablicy z próbnymi wydrukami robi flaga Tybetu? :o

Wisi. ;)

Co do twojej recenzji Wampirzej Historii, a konkretnie wyciskania orzeszków (heh :)) - zaraz, przecież orzeszki zawierają olej i to dość sporo, więc gdzie ten absurd?

Czy tylko ja mam teraz deja vu?

I żeby nie było, że same zarzuty - Gdzie dłużej pracujesz? w CDA, czy w Clicku?

W CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se kupił se, a jakże.

Za krótko? To pseplasiam, mogę przedłużyć ten post, tylko zastanawiam się, po cush mam to robić, skoro szanowny Q'ń

może to szybko usunąć, więc po co mam przemęczać palce? No właśnie i tak jakoś wyszło, że przedłużyłem post bez mojej wiedzy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj drogi Qn'iku, podobno jesteś fanem gry Diablo 2? Która postać jest twoją ulubioną? Grasz na Battlenecie?

I jeszcze jedna zastanawiająca mnie rzecz: czy jest coś czym wzbudzasz podziw wśród starszych redaktorów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kathlar

Mam do ciebie kilka pytań:

1. Gdzie byłeś na wakacjach

2. Czy lubisz mangę albo anime?

3. Jaka jest według ciebie najlepsza firma tworząca gry?

4. Czy cieszy cię praca w CDA?

5. Spełniasz się?

To na razie tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post miał być do Allora, ale nie ma go na forum. W numerze 157 (10/2008) był krótki tekścik o Puzzle Kingdoms oraz wzmianka o większym tekście w następnym numerze. Nic jednak o PK nie było. Wiadomo coś więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowwszym CDA podczas opisu Necrovision napisałeś że gdy wybierając najniższy poziom trudności częśc funkcji oferowanych przez gre bedzie nideostępna.Jak to rozumieć czyli nie dostaniemy jakiejś umiejetności itp??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz PESa, czy FIFĘ ? :)

Mam przyjemność grać w obie gry, zarówno Pro Evo 2009 na PC , jak i FIFĘ 09 na X360, i powiem szczerze, iż obie mają swoje wady i zalety. PES, jeśli chodzi o grafikę nieco odstaje, za to FIFA ma jak dla mnie troszkę zbyt wolną, choć dużo płynniejszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma działu z pytaniami do Mac Abry i Czarnego Iwana ?

Niełatwo ich zmobilizować.

Witaj drogi Qn'iku, podobno jesteś fanem gry Diablo 2?

To raczej niepotwierdzona informacja. :) Bardzo lubiłem pierwszą część Diablo, drugą przeszedłem tylko raz - w singlu. Na BN grałem niedługo.

a jak Ty znalazłeś się w CDA?? (możliwe - albo inaczej: PEWNE - że wyjaśniałeś to wcześniej ale na serio nie znalazłem!) ;)

Średnio szukałeś. :)

Mam do ciebie kilka pytań:

1. Gdzie byłeś na wakacjach

2. Czy lubisz mangę albo anime?

3. Jaka jest według ciebie najlepsza firma tworząca gry?

1. Nie byłem w Tokio, w Singapurze, w Nowym Jorku... Gdzie to ja nie byłem!

2. Niespecjalnie.

3. Jest kilka najlepszych. M.in. oczywiście Blizzard, który od bardzo długiego czasu nie zawiódł oczekiwań.

W najnowwszym CDA podczas opisu Necrovision napisałeś że gdy wybierając najniższy poziom trudności częśc funkcji oferowanych przez gre bedzie nideostępna.Jak to rozumieć czyli nie dostaniemy jakiejś umiejetności itp??

O ile pamiętam, obcięte są raczej jakieś dodatkowe bonusy, na szczęście niezbyt istotne dla rozgrywki.

Wolisz PESa, czy FIFĘ ? :)

Phi, słaba prowokacja. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wykorzystać nowinki zaczerpnięte z CDA? Chodzi mi o to, że mam bloga o grach i chciałabym zamieścić na nim jakieś wiadomości o, dajmy na to, premierach nowych tytułów. Nie jestem dziennikarką i nie jeżdżę na imprezy typu Igromir, bo mój blog to nie internetowa gazeta o grach, tylko miejsce na pogaduszki graczy. Mimo wszystko jednak wypadałoby tym graczom podawać jakieś tematy do tych dyskusji. Ale oto wpada mi w ręce CDA i widzę taki tekst: Premiera XX przesunięta na 2 lutego! Czy mogę napisać o tym na blogu bez konsekwencji prawnych? Czy może jednak powinnam uzyskać pozwolenie od wydawcy lub redaktora naczelnego? A może wystarczy zaznaczyć, że informacja pochodzi z CD-Action?

PS Nie mam takowego bloga. Pytam z ciekawości. Niecierpliwie czekam na odpowiedź!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wykorzystać nowinki zaczerpnięte z CDA?

"Żywcem" (czyli słowo w słowo) ich kopiować nie możesz, ale oczywiście możesz podawać za nami newsy. Oczywiście miło by było, gdybyś pisała, skąd czerpałaś informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby się dostać na studia dziennikarskie to trzeba mieć b.dobre oceny z j. polskiego?

Kucie gramatyki zupełnie mnie nie interesuje i tak się pytam, czy nie można by tego "obejść"?

Czasem coś tam piszę i podobno nawet przyjemnie się to innym czyta...

Sam jeszcze nie wiem co chciałbym robić i tak się zastanawiam, czy nie być prostym pismakiem :P

Oczywiście mierzę nieco wyżej, ale umiejętności nie pozwalają mi marzyć o CDA, czy innym piśmie z tych "wielkich na rynku".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dostaniu się mogę ci powiedzieć bom akurat rocznik maturalny :P

Na dziennikarstwo liczą się Polski / Angielski i przedmiot dodatkowy m.in Wos i Historia.

Jeżeli chodzi o ortografie liczy się ona tylko przy wypracowaniu i rzutuje ona tylko na 1 z paru kryteriów. Wygląda to więc tak że jeśli napiszesz wypracowanie wyśmienite lecz pełne byków ortograficznych dostanie ci sie tylko coś koło 3 p w plecy

( w sumie możesz zdobyć 50)

Ostrzegam jednak że klucze maturalne są takie że musisz pisać nie dobrze a tak żeby się zgadzało z kluczem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amdarel

Orty to nie problem, bo żadnego z 'dys...' nie posiadam i błędów również się wystrzegam w tekście.

Chodzi mi raczej o szeroko pojętą gramatykę (Wykres zdania złożonego podrzędnie wynikowego, zdanie złożone z podrzędnym okolicznikowym czasu...).

Po jednej z lekcji polskiego nagle coś pstrykło 'a po kiego ci to?' I w duchu postanowiłem sobie, że zaraz po lekcji zapomnę o tych wszystkich koszmarkach, "i pójdę w dal, aleją pełną róż..."

Skoro już wspomniałem - interpretacja poezji też mnie wyprowadza z równowagi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, Qnik mieszkał tak niedaleko ode mnie. ^^/

Kojarzysz może gdzie jest osiedle KSM w Kielcach?

Teraz kilka pytań, nie wiem czy naruszają twoją prywatność, czy nie. :P

Na jakiej pozycji najczęściej grałeś/grasz w kosza?

Chodziłeś kiedykolwiek na jakieś profesjonalne treningi w tej dyscyplinie?

I czy nadal aktywnie grasz?

@up

Mam dokładnie to samo. Imiesłowy, zdania złozone podrzędnie, współrzędnie etc. Na cholere to komu w życiu? Nie lubię gramataki. Nie cierpię. Umiem ją, dostaję dobre oceny ze sprawdzianów, ale jestem daleki od czerpania przyjemności z tego.

Interpretacja pozeji też jest nieco.....dziwna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem w gimnazjum a w liceum nic z tego nie trzeba pamiętać :P Jedyne co to trzeba przy opisywaniu interpretacji wierszy potrafić wskazać jakich środków stylistycznych i literackich i w jakim celu autor używał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już zadawał to pytanie, wybacz...

A konkretnie - miło być zastępcą dwóch redaktorów naczelnych? ;) I w jaki sposób znajdujesz czas na dzielenie dwóch stanowisk?

Jeśli Ci chodzi o to, że Smuggler to Mac Abra to spudłowałeś...

Pytanko: Czy zastępca redaktora naczelnego ma takie same nerwówki jak on, czy trochę mniejsze, tak jak redaktorzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie - miło być zastępcą dwóch redaktorów naczelnych? ;)

Jestem z-ca red. nacz. CDA. Tylko i wyłącznie. :)

Czy dziennikarstwo bardzo ci pomogło w pisaniu ? Jak oceniasz ogólnie ten kierunek ?

Na pewno nie zaszkodziło. Jeśli jednak ktoś myśli, że po takich studiach od razu dostanie pracę w redakcji, jest w wielkim błędzie.

Gdybys mial robic cos innego zamiast pracy w CDA to co bys robil??

Zastanawiam się między pasaniem owiec w Andorze a byciem kacykiem jakiegoś niewielkiego afrykańskiego państewka. A mówiąc serio: pojęcia nie mam.

Kojarzysz może gdzie jest osiedle KSM w Kielcach?

Tak, choć to nie moje rejony. :)

Na jakiej pozycji najczęściej grałeś/grasz w kosza?

Chodziłeś kiedykolwiek na jakieś profesjonalne treningi w tej dyscyplinie?

I czy nadal aktywnie grasz?

Grałem zawsze jako center - najbardziej "profesjonalne" treningi to przy okazji drużyny reprezentacji szkoły. A w kosza ostatni raz grałem niestety ponad rok temu - niemniej jeśli zmobilizuję się i kilku chłopaków z redakcji, to pewnie gdzieś będziemy wyskakiwali, jak zrobi się cieplej.

Pytanko: Czy zastępca redaktora naczelnego ma takie same nerwówki jak on, czy trochę mniejsze, tak jak redaktorzy?

Nieco inne, ale ostatnio w redakcji to głównie ja ścigam ludzi o teksty i screeny, Mac Abra się wycwanił. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...