Skocz do zawartości

Polecane posty

Ghost, czemu jesteś mniej zauważany w CD-Action niż np. Cormac i Smuggler, mimo że udzielasz się w czasopiśmie tak samo jak oni? Pozdrawiam. :rolleyes:

Nie udzielam się tak jak oni i pewnie dlatego jestem mniej zauważalny. Jeden co miesiąc odpowiada na listy, a drugi jest redaktorem. I dzięki temu widać ich co miesiąc. Ja na co dzień jestem adminem, a tylko z doskoku redaktorem. Mam inne obowiązki i czasem zajmują mi na tyle dużo czasu, że nie mam już potem możliwości poudzielania się jako redaktor. A nawet gdy mam czas, to zerknij ile jest recenzji. Z gierkami jest obecnie taka posucha, że sami redaktorzy sobie wyrywają tytuły, a co dopiero ma powiedzieć współpracownik, który jest dalej w kolejce do recenzowania.

Ale tu nie chodzi tylko o recenzje, a "Magazyn Prawie Kulturalny", którego bardzo cenie? Tam jest dużo Ghosta - i dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie "Magazynowe".Czy można by było go(Magazyn) powiększyć?Mnie i pewnie nie tylko mnie,szalenie interesują twoje opinie nt. książek,filmów itp. Jakieś 3 strony przynajmniej :) .Wiem,ze przedłużeniem Magazynu jest poniekąd Strefa Redakcyjna i różnorakie działy,ale wolałbym czytać niektóre opinie na papierze:) .No i tutaj inni redaktorzy sie nie udzielają(chodzi subfora).

PS.Czytałeś "Po drugiej stronie maski"?(książka z uniwersum o znanym wegetarianinie ,H.Lecterze:) )

Edytowano przez Odrin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie. Może dlatego Sir Ghost nie jest tak zauważany bo... To jest "Ghost" :) . A zapytanko : Słyszałeś już, że planują zrobić serial Star Wars ? Jaka jest Twoja opinia na ten temat ? Jeśli to stworzą, będzie według Cię podtrzymywało klimacik 3,4,5,6 ?

Edytowano przez Vorador84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o dwóch serialach. O tym komputerowo animowanym to mówi się już od dawna. Pierwszy jego trailer widziałem rok temu w Londynie, jak byłem na Star Wars Celebration Europe. Z tego co mi wiadomo, trzy pierwsze odcinki połączono i będą spuszczane w kinie. Film kinowy premierę będzie miał za miesiąc, dokładnie 15 sierpnia, a w Polsce 26 września. Tu masz oficjalną stronę:

http://www.starwars.com/clonewars/site/index.html

Sam serial ma być emitowany w telewziji w USA od 3 października, a 18 listopada, ta wersja kinowa ma się ukazać na DVD, choć te informacje na razie jeszcze nie są pewne. Kiedy będzie w Polsce emitowany i przez jaką stację - nie wiem.

Słyszałem też o drugim projekcie, a mianowicie o serialu aktorskim, ale o nim jak na razie niezbyt wiele wiadomo. Pojawi się dopiero w 2009 a może nawet w 2010 roku.

Co do klimatu. Nie podobają mi się te kanciaste postacie w tym serialu animowanym, ale może nie będzie taki zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial/film animowany również mnie nie kręci. Ja czekam właśnie na ten "aktorski". Może będzie tak fajny (jako serial) jak Star Trek :) Z tego co pamiętam, była również bajeczka ;)

Edytowano przez Vorador84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szwedzki talerz" - znam. Aczkolwiek w podanym przepisie brakło mi jednego ważnego składnika :) Czosnek - o ile lubisz dorzuć 1-2 ząbki rozgniecione do sosu... u mnie żona daje ze 4 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, choć mam komplet tomów w domciu. Podejrzewam, że przeczytam po obejrzeniu ekranizacji wszystkich części. Myślę, że ktoś pewnie czytał, ale ponieważ nie rozmawialiśmy o tej książce to nie wiem kto.

Podobają Ci się jako filmy, czy wkręcają, czy są dobrze zrobione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to pytanie juz padlo, ale zaryzykuje: jaka - z punktu widzenia fana komiksowych X-menow - jest Panska opinia na temat filmowych adaptacji ich przygod? Polecilby je Pan do obejrzenia, czy bylaby to raczej strata czasu ?

Jakie watki/postacie chcialby Pan zobaczyc w ew. czwartej czesci serii ?

Last but not least - czy w ktorejs z powstalych do tej pory czesci pojawily sie Sentinele ? :huh:

Edytowano przez opoz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z punktu widzenia fana komiksowych X-menow

Ooo, widzę, że nie tylko ja lubię komiksy Marvela! :>

1. Jaka jest twoja ulubiona seria Marvela?

2. Ulubiony bohater?

3. Które ekranizacje były według ciebie najlepsze?

4. Podobał ci się troszkę odstający od Marvelowskiego klimatu Punisher?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma range czarnego smoka?? albo chociaz smoka?

Zdaje się jeszcze nie, ale są tacy, którym już niewiele zostało aby ją uzyskać.

Nie jestem pewien, czy to pytanie juz padlo, ale zaryzykuje: jaka - z punktu widzenia fana komiksowych X-menow - jest Panska opinia na temat filmowych adaptacji ich przygod? Polecilby je Pan do obejrzenia, czy bylaby to raczej strata czasu ?

Jakie watki/postacie chcialby Pan zobaczyc w ew. czwartej czesci serii ?

Last but not least - czy w ktorejs z powstalych do tej pory czesci pojawily sie Sentinele ? :huh:

Nie Pan. Można pisać per "ty". Nie obrażę się. :)

Jeśli chodzi o filmowe adaptacje - podobają mi się. Z każdą kolejną częścią są coraz bardziej dramatyczne i coraz ciekawsze fabularnie. Myślę, że warto je obejrzeć zwłaszcza, że są też nieźle zrealizowane. Bardzo lubię Patricka Stewarta, a Hugh Jackman jako Wolverine okazał się po prostu świetny.

W czwartej części chciałbym zobaczyć ponownie Nightcrawlera, chciałbym też aby wrócił Profesor Xavier i cały czas czekam na pojawienie się Gambita (jedna z moich ulubionych postaci).

Sentinele w pełnej krasie nie pojawili się jeszcze, choć zdaje się w 3 części coś tam mignęło na ekranie (muszę ją sobie w końcu powtórzyć na DVD, bo z kinowej wersji już nie za wiele pamiętam). :)

Panie Ghost po ponownym przeczytaniu AR ze 150 numeru stwierdziłem, że powinien Pan częściej gościć w AR. Pana komentarze były bardzo dobre.

Nie zawsze mam na to czas, nie zawsze mam odpowiedni nastrój do tego i nie wszystkim się to podoba. Więc co ja jakiś czas pewnie się pojawię w AR, ale nie regularnie.

Ooo, widzę, że nie tylko ja lubię komiksy Marvela! :>

1. Jaka jest twoja ulubiona seria Marvela?

2. Ulubiony bohater?

3. Które ekranizacje były według ciebie najlepsze?

4. Podobał ci się troszkę odstający od Marvelowskiego klimatu Punisher?

Komiksy lubię generalnie (może tylko mangę trochę mniej). Mam w domu grubo ponad 1500 tytułów komiksowych. Prawdę mówiąc już mi się trochę myli co jest z Marvela, co DHC, a co innych wydawców.

1. Chyba najbardziej lubię Spidermana, X-menów i Ghost Ridera, choć i inne serie też są niezłe.

2. Bardzo lubię Gambita. Bo to taka mocno nie jednoznaczna postać. Łotrzyk, ale sympatyczny. Podoba mi się też Nightcrawler, Rouge i Wolverine.

3. X-men (seria), Spiderman (seria), Ghost Rider. Reszta niestety mniej.

4. Który, ten z Dolphem Lundgrenem, czy ten nowszy? :) Niestety obie nie przypadły mi jakoś do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzi pan o karcie graficznej Gigabyte Geforce 9600GT (512MB) wiem nie jest to może najlepsza karta, ale dla mnie jest w porządku ma całkiem bdb. osiągi jak na nią?

Interesuje mnie pańska opina?..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie pytanie, ale właśnie przeczytałem, że dziś Dzień Administratora (ostatni piątek lipca) zatem:

Najlepszego Ghost i niech Ci serwer dobrze działa ;)

Edytowano przez ketsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie brzmi

Jakiego odtwarzacza filmów i jakich kodeków używacie do oglądania filmów/trailerów które wrzucacie na płytkę bo trailer Miror's Edge i Warhammer 40K - Dawn of War II mi się chaczą ?

reszta działa dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows Media Classic rozprowadzanego razem z pakietem kodeków

K-Lite Mega Codec Pack. I ten zestaw polecam. Używając tego pakietu z zasadzie nie powinno być problemów z żadnymi trailerami i filmikami z naszych płyt.

Jaka mangowa seria najbardziej przypadła ci do gustu? :>

Generalnie za mangą nie przepadam. Lubie od czasu do czasu obejrzeć jakieś anime, ale na mangowe komiksy nie mam już zbyt dużo czasu. Choć Akirę mam cały komplet jaki wyszedł w naszym kraju.

Czy jest na tym forum opcja anulowania tematu (chodzi o to żeby mi się nie pokazywały nieprzeczytane posty).Jeśli tak to napisz instrukcję :P . Z góry dzięki za odp.

Konkretnych tematów to nie, ale możesz na głównej stronie forum wybrać wątki jakie cię nie interesują i jak klikniesz na ikonę danego wątku to wtedy wszystkie tematy w nim zawarte zostają oznaczone jako przeczytane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...