Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

[Planszówka] Battlestar Galactica - Lot#1

Polecane posty

Karl "Helo" Agathon przechodzi na pole FTL.

Wysłanie zwiadowcy [1]

minus

Konsolidacja władzy [2]

Badania naukowe [4]

Naprawa [2]

Wynik 1-4-2-2=-7 Porażka

Ilość kart dorzuconych:

Tom Zarek 0

Sharon "Boomer" Valerii 1

Karl "Helo" Agathon 0

Saul Tigh 0

Gaius Baltar 1

Lee "Apollo" Adama 0

Aktywacja basestarów - brak, więc nic się nie dzieje.

Przygotowanie do skoku - przesunięcie o jedną pozycje(brak możliwości skoku)

Dystans 3

Aktualna mapa:

BSG_CDA_21.jpg

TURA 22

Saul Tigh dobiera XXXXX

Od tego momentu Soapsa zastępuje brylant do czasu powrotu z wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się spodziewałem po cichu, P_aul nic nie dorzucił, bo w dalszym ciągu ma szansę na sympatyka, a gdyby dorzucił za dużo nie miałby wielkich szans na obronę przed aresztem. Cóż, tak czy inaczej wiele nie straciliśmy a na normalne przejście testu nie było większych szans. Sefnir, proponuję, żebyś dał mi rozkaz prezydencki albo dobrał karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przynajmniej teraz wsadzicie do aresztu winnego. W sumie, to się zrobiło osobiste po moim bezpodstawnym aresztowaniu.

Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nie jestem specem, lecz sądzę, że w wyniku tego testu wsadzimy go lub pozbawimy części kart, które zaszkodzą nam przy późniejszym kryzysie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poruczniku Agathon, proszę nie mieć nam tego za złe. To była najlepsza decyzja jaką mogliśmy wtedy podjąć. Także dla ciebie. Poza tym aresztowanie wcale nie było takie bezpodstawne. Dowody mówiły swoje.

Dobra panowie, jesteśmy pewni, że wsadzimy P_aula, czy tylko chcemy spróbować, i pozbawić go, oraz siebie przy okazji, kart? Nie będę ukrywał, iż karty mam raczej średnie, więc wielkiego pożytku ze mnie może nie być. Oczywiście poza obniżeniem trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż, to wojna. Nie żywię urazy. Zamknijmy tego drania jak najszybciej.

W ewentualnym zapuszkowaniu P_aula mogę w miarę pomóc, nie wiem jak z innymi. Co do problemu Sefnira to oba rozwiązania mają swoje plusy, choć uważam, że póki jest spokój, to lepiej go zamknąć. Później może być z tym problem, więc sugeruję Sefnirowi pójście do Kajuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Proszę w trybie natychmiastowym aresztować Lee Adamę. W razie oporu użyć siły.

Przechodzę do Kajuty Admirała i ją aktywuję. Do więzienie wysyłam P_aula.

Korzystam ze zdolności Nienawiść do Cylonów aby obniżyć poziom testu.

Teraz cała nadziej w naszych kartach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Złapaliśmy kapitana Adame, znajduje się już w areszcie.

Stan wyjątkowy [3]

Stan wyjątkowy [3]

Strategiczne planowanie [4]

Strategiczne planowanie [4]

Wysłanie zwiadowcy [1]

Wysłanie zwiadowcy [1]

Wysłanie zwiadowcy [1]

Wysłanie zwiadowcy [2]

Wysłanie zwiadowcy [2]

minus

Maksymalna siła ognia [4]

Manewry unikowe [2]

Manewry unikowe [2]

Manewry unikowe [2]

Manewry unikowe [2]

Konsolidacja władzy [1]

Wynik 2+2+1+1+1+4+4+3+3-4-2-2-2-2-1=8 Sukces

Ilość kart dorzuconych:

Tom Zarek 1

Sharon "Boomer" Valerii 2

Karl "Helo" Agathon 2

Saul Tigh 3

Gaius Baltar 0

Lee "Apollo" Adama 5

Lee "Apollo" Adama ląduje w areszcie.

- Otrzymaliśmy właśnie informację z zbrojowni, zniknęły materiały wybuchowe.

- Co dokładnie i ile?

- 6 sztuk G4.

- Natychmiast przesłuchać kapitana Adama, może ma coś z tym wspólnego! Proszę poinformować Admirała i Prezydenta.

Kryzys:

kkr28.jpg

Prosze o karty na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na całe szczęście się udało, głównie dzięki determinacji admirała Tigh i odrobinie szczęścia.

Uff, spodziewałem się, że P_aulowi uda się wybronić, ale wyszło szczęśliwie dla nas. Wątpię, czy będziemy mieli karty na przejście tego kryzysu, ale nie jest znów tak dotkliwy. W razie czego postaram się w swojej turze coś poradzić na tą spadającą żywność, ale to bardzo niepewny i wymagający szczęścia sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul nam raczej nie zaszkodzi, bo powinny mu zostać na ręku karty właśnie do tego typu testu (ponadto może wykorzystać tylko jedną kartę będąc w Areszcie). Niedobór jednego zasobu będzie nam akurat na rękę, a powoli zbliża się moment skoku po którym przekroczymy 50% dystansu dzielącego nas od celu. W razie potrzeby zastołujemy się ludzkim mięsem. Rezerw ludzkich mamy w nadmiarze. Parę zniknięć tu czy tam, parę dodatkowych porcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jeden test udało nam się przejść a potencjalne ujawnienie się oficjalne P_aula w tej turze nie wyrządzi nam zbyt poważnych szkód... Tak czy inaczej wtedy zrzuciłem wszystko co akurat mogłem dorzucić i tutaj nie pomogę niczym. Nie mam zwyczajnie kart w kolorze. Choć w sumie można powiedzieć, że akurat nieprzejście tego kryzysu aż tak nas nie zaboli chociaż kto wie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...