Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

[Planszówka] Battlestar Galactica - Lot#1

Polecane posty

- Panie Zarek siłą nic pan tu nie zdziała.

Konsolidacja władzy [1]

minus

Rozkaz prezydencki [2]

Wynik 1-2=-1 Porażka

Ilość kart dorzuconych:

Tom Zarek 0

Sharon "Boomer" Valerii 0

Karl "Helo" Agathon 0

Saul Tigh 0

Gaius Baltar 0

Lee "Apollo" Adama 0

Kryzys:

kkr46.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mówiłem o morale, to że da się je odzyskać. Są do tego karty kworum. To czego wam nie mówiłem, to że jest to najbardziej bombardowany zasób. Proszę więc mi nie wmawiać kłamstw, chyba że przez przemilczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostek.

- Melduje, w ostatniej chwili znaleziono przytwierdzony do skafandra porucznika Agathona ładunek wybuchowy. Technikom nie udało się go rozbroić, ale udało się go zdemontować chwile przed wybuchem.

- Są ranni?

- Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, jedynie kilka osób doznało lekkich poparzeń miedzy innymi porucznik Agathon.

Rozkaz prezydencki [2]

Stan wyjątkowy [3]

minus

Naprawa [2]

Konsolidacja władzy [1]

Wynik 2+3-2-1=2 Porażka

Ilość kart dorzuconych:

Tom Zarek 1

Sharon "Boomer" Valerii 0

Karl "Helo" Agathon 1

Saul Tigh 0

Gaius Baltar 0

Lee "Apollo" Adama 0

Morale spada do 4.

Karl "Helo" Agathon trafia do Ambulatorium.

Aktywacja ciężkich raiderów - brak, więc basestar wystrzeliwuje jednego.

Przygotowanie do skoku - przesunięcie o jedną pozycje(brak możliwości skoku)

Dystans 6

Aktualna mapa:

BSG_CDA_27.jpg

TURA 28

Saul Tigh dobiera XXXXX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jesteśmy w tak wielkiej...dziurze, że nie widzę opcji aby ludzie wygrali poza totalnym fartem. Dwie osoby w pace, surowca na minimum, drugi toster na wolności, który ujawni się w tej kolejce... Nope, ten lot chyba nie wyjdzie :P

Zatem pomysłów na to co robić nie mam, niech się dzieje wola Nieba Lordów Kobolu. Niemniej walczyć możemy do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacku, nie dwie osoby w pace. Trzy ;p I jedna w ambulatorium.

- Mam niezbite dowody, dowodzące na zdradę jednego z nas. Proszę natychmiast aresztować Gaiusa Baltara!

- Prezydenta? Ale...

- Nie możemy pozostawić zdrajcy na wolności. Wykonać!

- Tak jest!

Teraz pozostało tylko jedno...

KL3.jpg

Do więzienia wysyłam Gaiusa Baltara

Odrzucam:

Stan wyjątkowy [3]

Strategiczne planowanie [3]

Cóż Blacku miałeś całkowitą rację pisząc, że drugi Cylon zaraz się obudzi ;p Po prostu nie mogę przegapić tak pięknej sytuacji jaką mamy teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witam, koledzy... - rzucam do świeżych znajomych z aresztu - Cóż... musimy sobie jakoś poradzić. Od nas zależy los ludzkości.

Eh, czyli opcja, której najbardziej się obawiałem stała się faktem, do tego skubany Cylon miał wredną umiejętność na karcie. W każdym razie mamy ciągle jednego poza aresztem i jasną sytuację. Tak czy inaczej walczmy do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko się zastanawiam czy Sefnir był tosterem od początku czy dopiero teraz dostał swoją kartę... chyba jednak po drugim rozdaniu, inaczej mógł nas zaboleć przy akcji z atomówką :P Poza tym cóż... mówiłem, że mamy dwóch a teraz trzech niewinnych w pace.

Aha, w sumie taka przypominajka, że osoby w areszcie nie ciągną kart kryzysu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poruczn... Admirale Agathon, w panu teraz cała nadzieja.

Ok, po rozważeniu opcji, które mi teraz zostały dochodzę do jednego wniosku - nie mam szans wyjść z Aresztu, więc używam Rozkazu prezydenckiego na Helo. W ten sposób w swojej turze otrzyma normalną liczbę kart i sugeruję, by w obecnej dobrał karty. Opcje są dwie - albo przeniesie się na Colonial One i dobierze dwie karty polityki, albo przejdzie do laboratorium i dobierze kartę taktyki. W każdym razie potrzebujemy, żeby jedyna osoba poza aresztem miała w ręku możliwie największą liczbę kart pozwalających uwolnić kogoś z pozostałych. Tak przynajmniej ja widzę tą sytuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio widzę przejście na Colonial One. IMO ktoś musi zostać na Galactice aby mógł odpalić FTLa. Jako, że ty Fel siedzisz w areszcie nie ciągniesz kryzysu, ale zaraz jest P_ z superkryzysem i potem mamy jeszcze normalny (jak to nas nie zoneshotuje to nie wiem :P).

Cóż, gorzej być nie może :| Nie, naprawdę nie mam dobrej sugestii co teraz robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zostałem admirałem floty lecącej na oparach paliwa, ściganej przez żądne ludzkiej śmierci roboty, floty, której ludność niedługo ucieknie się do kanibalizmu? To zaszczyt. Zorganizujcie konferencję.

Przenoszę się do Press Room na Colonial One, odrzucając Manewry Unikowe [1]. Dobieram dwie karty polityki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Populacja to pal licho, ale naprawdę lepiej by było gdybyśmy nie oberwali w morale... dlatego trzeba chociaż próbować zdobyć te +8. Jak zostało powiedziane będziemy walczyć do końca. Swoje co miałem i mogłem dorzuciłem, dobrze by było jakby reszta coś miała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...