Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2013

Polecane posty

Pamiętam jak odpaliłem Penumbrę wieczorkiem. Ciemno, słuchawki.... coś tam mi stęka w ciemnościach, otwieram drzwi... Dalszych czynności nie opiszę, bo własnie wtedy kumpel, który wpadł po cichu stuknął mnie w kark. Mało zawału nie dostałem i nie rozwaliłem głośników.

Także jeśli zabierzecie się do grania w Amnesię w ten sposób- zamknijcie się w pokoju.

I gra zdecydowanie nie jest dla ludzi o słabych (nawet średnich) nerwach*. Przy tym Obcy to bajeczka na dobranoc.

*jeśli jest straszniejsza lub na poziomie Penumbry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu. Ostatni numer kupiłem trzy miesiące temu , ze względu na pełniaki. Amnesie kupiłem w Biedronce za 9,99 , King's Bounty WK już kiedyś była a Nowe Światy to zaledwie kilka minut gry więcej , Orcs Must Die to natomiast gra na poziomie tytułów ze smartfonów. Miałem nadzieję na Metro 2033 , bo niedługo premiera Last Light , ale cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak absolutnie nie dla mnie.

Ogólnie pełniaki dla mnie średnie. Jeżeli tekstowo będzie przyzwoicie, to pomyślę o zakupie Cd-action

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany! Raz jeden zdarzyło mi się pojechać do Kanady, toteż tym razem wyjątkowo nie kupię CDA w dniu premiery tylko zaraz po powrocie do Polski, a tu w numerze będą rewelacyjne pełniaki. O tych Orcs słyszałem wiele dobrego, więc z chęcia sprawdzę i zagram, kolejne King`s Bounty to klasa sama w sobie i znów czeka mnie wieeele godzin wspaiałej zabawy, a Amnesie sprawdzę z ciekawości, bo o tej grze też słyszałem wiele dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko się zapytam, bo jakoś mi umknęło - te Nowe Światy to tak naprawdę kilka dodatkowych przedmiotów i czarów, plus dwie maksymalnie liniowe, krótkie kampanie dla dotychczasowej WK? Bo samą Księżniczkę już dorzucano do pisma, więc znowu bym nie miał powodu do kupna (i tak od numeru 208). Tak tylko się zapytam, bo jakoś mi umknęło - te Nowe Światy to tak naprawdę kilka dodatkowych przedmiotów i czarów, plus dwie maksymalnie liniowe, krótkie kampanie dla dotychczasowej WK? Bo samą Księżniczkę już dorzucano do pisma, więc znowu bym nie miał powodu do kupna (i tak od numeru 208).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam większość postów w tym wątku to jestem przerażony tym, że znaczna większość kupuje CDA tylko ze względu na pełniaki! Absurdalne. To czasopismo powinno być głównym punktem zainteresowania. Jest tworzone przez redaktorów z, którymi macie kontakt na forum, a gry to tylko dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może to dlatego, że to jest temat o pełniakach? I to gry są głównym silnikiem napędzającym sprzedaż. Gdyby nie one, sprzedaż pisma spadłaby o jakieś 80%. CD-A narzeka na największego wroga - internet, jednak Piotrek wyrabia dzienną normę, tj. minimum 5 newsów. To trochę paradoksalna sytuacja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może to dlatego, że to jest temat o pełniakach? I to gry są głównym silnikiem napędzającym sprzedaż. Gdyby nie one, sprzedaż pisma spadłaby o jakieś 80%.

O 120%, nie żałuj sobie.

CD-A narzeka na największego wroga - internet, jednak Piotrek wyrabia dzienną normę, tj. minimum 5 newsów. To trochę paradoksalna sytuacja

No właśnie - newsów, czyli informacji powielanych przez każdy serwis internetowy o tematyce growej. Raz na jakiś czas pojawi się też recenzja czy zapowiedź (czyli content wykreowany, nie zaś powielony), które i tak na łamy pisma nie trafiają. Z kolei w papierowym CDA newsy zajmują jakieś 4-5 stron ze 130. Gdzie ty tu widzisz paradoks?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlochatyjoe

A co poradzę na to, że w ciągu kilku lat styl tekstów powoli zmienił się do tego stopnia, że odrzuca mnie samo ich czytanie? Tworzone częściowo już przez innych ludzi, dla innej grupy docelowej ? to tylko pełniaki mi zostały. Aż tak ciężko zrozumieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia bardzo fajna, faktycznie można się wystraszyćicon_wink.gif Jeśli ktoś lubi tego typu gry to polecam Condemned: Criminal Origins. Przechodziłem chyba tą grę z 2 miesiące, nie dlatego, że była długa czy trudna... ale straszna. Oczywiście granie późnym wieczorem w słuchawkach obowiązkowe, jeszcze najlepiej jak nie ma nikogo w domu . Świetny klimat osaczenia, ciekawa fabuła, fajne zagadki. Druga część (która niestety była tylko na konsole) już nie jest aż tak dobra, ale jak ktoś ma możliwość też warto sprawdzić tym bardziej, że gra już ma kilka lat więc można ją wyrwać za niedużą kasę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony, nie mam ani jednej z tych gier i już wiem, że w każdą zagram, wcześniej grałem już w King's Bounty i bardzo mi się podobała, w Amnesie zawsze chciałem zagrać (znaczy się, w grę tego typu) a Orcs Must Die! to świetny odmóżdżacz pomiędzy maturami, w sam raz na rozładowanie stresu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia - oglądałem tylko na YT, chciałem se kupić, ale nie byłem pewny czy będę w nią grać :P dobrze, że nie kupiłem, bo mam z CD-Action :D

Orcs Must Die - Fajna gra, spodobała mi się :P

King's Bounty - Jeszcze nie zainstalowałem, ale zainstaluje kiedyś xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia- naprawdę jest straszna, klimat jest niesamowity, a potwory mogą sprawić, że grający dostanie zawału. Polecam, bo naprawdę banie się może dać w tym przypadku frajdę. biggrin_prosty.gif (8+10)

King's Bounty- naprawdę niezła gra, ale Hirołsi nadal górują. Ale pograć można, oczywiście. biggrin_prosty.gif (7/10)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do Nowych Światów. Czy jeżeli chciałbym przejść wszystko co było wydane w serii King's Bounty, to musze zagrać osobno w legendę, osobno w wojowniczą księżniczkę i osobno w nowe światy? Czy nowe światy zawiera w sobie całą tą zawartość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...