Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2013

Polecane posty

King's Bounty to nie moje klimaty. Wypróbowałem Wojowniczą Księżniczkę z numeru 7/2011 i nie przypadła mi ta gra do gustu, także sobie odpuszczę tego pełniaka.

Mam nadzieję, że jutrzejszy pełniak trafi w mój gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie jest pewne,że nie będzie.^^

Śmiem twierdzić, że gdyby Dead Island miało być kolejnym pełniakiem, to a) Smuggler już dawno by "odtrąbił" wyrwanie znanej i świetnej gry b) nie byłoby przecieków w odwróconej kolejności alfabetycznej, lecz normalnie III, II i najmocniejsza I (czy jak kto woli na odwrót). Kolejność zastosowana w tym miesiącu daje do zrozumienia, że mamy 3x II - tytuły ani słabe, ani mocarne. Z resztą niektórzy już wiedzą, jaka gra zostanie dzisiaj podana :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to Dead Island to sobie kupcie na steamie albo gdzieś indziej w pudełku (będzie ładniej wyglądał). Może być tak, że Dead Island w ogóle nie pojawi się w tym roku na krążku. Oni starają się dać nam najlepsze pełniaki jakie mogą w tej chwili dać. Oni dają nam idealne pełniaki jakie można dać do czasopisma: nie za mocne, nie za słabe, tylko w sam raz. A co do pełniaków: Orki i King's Bounty? Kocham was. Naprawdę dobre pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no miałem już niekupować cd action ale jednak przekonaliście mnie i kupie macie wielki plus ode mnie i jeszcze drugi plusik ze dwa razy trafiliscie w mój gust jak będzie jeszcze 3 gra zaje... to na mówię kolege zeby kupił też i bedziecie mieli 16 zł wiecej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler napisał zaraz zaczynamy tongue_prosty.gif

A co do pełniaków nie podoba mi sie tylko kings bounty .

Edit: buga miałem pisało mi że smuggler napisał że zaraz zaczynamy o 10:50 potem odswieżyłem i była 11:50 blink_prosty.gif

Edit2: no niestety Amnesia ;/ nie lubie gier horrorów .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia: The Dark Descent - mam, ukończyłem i jest to dobry tytuł :) Jako jedyny trafia w me gusta, ale numer raczej i tak kupię ze względu na przyzwyczajenie :) Do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia. Pożyczyłem od kolegi ale do dziś nie skończyłem. Będzie okazja do nadrobienia. I znów to uczucia bicia twojego serca wraz z każdym krokiem bohatera. Oraz momentalny zawał gdy ktoś wchodzi do pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem super zadowolona - właśnie kończę HOMM V a dzięki wam w przyszłym tygodniu zabieram się za Kings Bounty :D Dzięki CDA!ok.gif (Reszta gier poczeka na więcej czasu - mityczny urlop?) icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo w poprzednim numerze też nie było rewelacji.

Osobiście mi to nie przeszkadza, ale lata kiedy to CDA zasypywało nas hitami takimi, że szczęka na ziemi się telepała powoli odchodzą w niepamięć i teraz czekają nas lata, gdy będziemy otrzymywać solidne pełniaki, których sam bym nie kupił w sklepie, bo szkoda kasy i nie wiem czy mi przypasuje, a z pismem wezmę jak najbardziej i dzięki temu mogę przeznaczyć swoje pieniądze na gry, których nie będzie nigdy w piśmie - NBA 2k13, GoW 3, LEGO Władca Pierścieni czy Dishonored (ostatnio zakupione tytuły). A jaki jest sens dawać jakieś Deus Eksy, Wiedźminy czy Asasyny (tego to moglibyście dać tongue_prosty.gif), pomimo tego, że tyle osób o nie prosi, jak sprzedaż i tak pewnie będzie na poziomie obecnych numerów z obecnymi pełnymi wersjami, gdyż tyle osób już to ma i po co im duble. Są i tacy co i tak by kupili, bo pismo kupują dla treści, ale nie zmienia to chyba faktu, że nawet ultra pełniaki nie pociągną sprzedaży nie wiadomo jak długo. A pieniędzy dodrukować też się nie da smile_prosty.gif

Tak czy siak - obecna polityka pisma związana z grami na cover odpowiada mi z całą pewnością. Dzięki wersji z pisma, wrócę do Amnesii bo swój egzemplarz gdzieś zgubiłem smile_prosty.gif

PS ~ Bazyliano Recenzja Amnesii w numerze 10/10 - ocena

+8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...