Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2013

Polecane posty

King's Bounty: Nowe Światy - pełniak znów nie dla mnie, gdyż zostałem już znudzony tym formatem po Wojowniczej Księżniczce. Dwa pełniaki z szóstego numeru już wylądują w kartonie "może kiedyś, ale raczej nie". Czekam na jutrzejszy przeciek - będzie brum, brum i bip bip na Golden State ? Może smile_prosty.gif

Za to z tego pełniaka ucieszy sie Bazyliani smile_prosty.gif

Dankesche liber daveNWN smile_prosty.gif Gratulacje mistrzowi przecieków składam. Zdecydowanie powinieneś mieć taki status na FA "Mistrz Przecieków" tongue_prosty.gif. Ogólnie powiedzmy, że jestem ukontentowany, choć ostatnio po przejściu trzeciej części miałem pewien przesyt i znużenie. No i myślałem jak było o tym Buncie na Bounty, że dostaniemy Wojowników Północy. A tak na razie mamy mały dodatek. Ale będę czekał, a na razie dziękuję. Skan recenzji na moim blogu (link w sygnaturze).

@A widzisz, jednak miales przesyt? :) [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinieneś mieć taki status na FA "Mistrz Przecieków" tongue_prosty.gif.

Do rangi mistrzowskiej jeszcze mi daleko, ale naprawdę fajnie się czyta wypowiedzi, gdzie ktoś jest pod wrażeniem rozgryzania przynajmniej jednego przecieku na miesiąc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daveNWN

No wiem, że te Smugglerowe się nie liczą tongue_prosty.gif, ale wcześniej rozklepywałeś wiele trudniejszych. No i jesteś najlepszy wśród wszystkich przeciekowców. 25% trafień to i tak lepiej niż moje 0 smile_prosty.gif.

@Banned

Chcesz The Vampire Diares (TWD) w CDA?? tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif

@EDIT

Wielkie dzięki Smugglerowi za niezwykle szybką moderkę w ten urlopowy tydzień :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym sobie Bazylu zasłużyłeś na moderkę, ale mam nadzieję, że ja nikomu aż tak nie podpadnę. :P

A jeśli chodzi o pełniaki, bo wczoraj przespałem temat. Orkowie najprawdopodobniej będą do obadania, bo średnia 83 na metacriticu zdecydowanie do tego zachęca. Co do kolejnego King's Bounty, to jeśli znajdę czas, to zabiorę się za tą Księżniczkę jeszcze raz, bo ostatnią razą jej nie ukończyłem. Generalnie już jest ciekawiej niż ostatnio, teraz tylko czekam na jutrzejszy przeciek. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie już pierwszym pełniakiem kupili, drugi jeszcze dorzucił ziemi do tego kopca.

Mimo, że gry nie są główną atrakcją pisma dla mnie, to i tak zapowiada się chyba najlepszy zestaw pełniaków (for me) w tym roku.

Trolololo! krecka_dostal.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza pełna wersja do sprawdzenia, może akurat mi się spodoba.

Drugi pełniak świetny. Seria KB bardziej mi podchodzi niż HoMM. Niedługo wszystkie cztery części będą w cd-a :) Oby ostatnią grą był jakiś porządny RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King's Bounty to naprawdę dobra gra, jej problemem jest to, że ciągle powiela ten sam schemat. Pierwsza część była super, jakaś nowość, ale po Wojowniczej Księżniczce już się za bardzo nie chce w to grać. Czekamy do jutra :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła gra kiedyś u kolegi trochę testowałem , a czy to przypadkiem nie tam potwory podobnie jak w HOMM IV ganiają naszą armię po mapie? Tak pytam bo trochę już czasu upłynęło i coś mogłem pomieszać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...