Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2013

Polecane posty

Wie ktoś kiedy zapowiedź numeru ???

Jutro.

Na koniec pozostaje Amnesia: The Dark Descent. Ponoć bardzo niewskazane jest granie w tę pozycję w ciemnościach i z dosyć głośno ustawionym dźwiękiem trollface.gif .

:trollface: Zdecydowanie nie wskazane :) Niewskazane jest również przeżuwanie, przełykanie, picie czegokolwiek w czasie gry, gdyż niechybnie może skończyć się to zgonem :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły zestaw, zwłaszcza dla osób które nie posiadają King's Bounty :) co do Amnesia to na muve jest darmowy patch 1.2 wraz z DLC Justine (o ile w wersji na płytce już go nie ma). Tutaj link: muve.pl/digital/przygodowe/amnesia-mroczny-obled-pc-pl-digital-patch-1-2-dlc-justine/5190

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia to naprawdę świetna gra; nic według mnie nie straszy tak bardzo, z gier, w które grałem. OMD też bardzo ciekawy pełniak. Niestety z tych 3 pełniaków nie mam tylko KB, do którego jakoś nie żywię symapatii, ale numer jak zawsze kupię. W końcu CDA nie kupuje się tylko dla dodatku, którym jest płytka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie CDA! Najlepszy pełniak od kilku numerów! Pierwszy raz gra, na którą liczyłem że będzie u was! Pewnie większość już upiła, ale ja jakoś nie mogłem znaleźć czasu i coś mnie odpychało, a tak wystarczy zajść do kiosku i kupić. To jest gra wiecznie żywa jak dla mnie, przez te wszystkie Custom Stories!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka platforma Desura, tam można dodać grę z dowolnej edycji i ściągać customy. Legalnie i za free.

EDIT:

Znaczy się, tak jest wygodniej, ale można po prostu je ściągać i wrzucać do folderu z grą.

@DOWN

A właśnie, z Amnesii taka przygodówka... Wszystkie zagadki są banalne, ale nie o to w tej grze chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę przez całkiem długi czas na muve.pl można było dostać Amnesia: Dark Descent zupełnie za FREE. ;) Gdzieś u mnie na mailu jest nawet link do pobrania mojego własnego egzemplarza w ten sposób "kupionego", którym nawet się nie zająłem do tej pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę przez całkiem długi czas na muve.pl można było dostać Amnesia: Dark Descent zupełnie za FREE. wink_prosty.gif Gdzieś u mnie na mailu jest nawet link do pobrania mojego własnego egzemplarza w ten sposób "kupionego", którym nawet się nie zająłem do tej pory.

W CDA też maż pełniaki "za free" :P:):D. Przynajmniej Smuggler tak kiedyś ciągle mówił :). Dla mnie słabo. Na przyszłość prosiłbym by przeciek z przygodówkami dawać od razu na początek (jak było choćby z Jolly Rover). To przynajmniej nie będę się napalać, że dacie coś większego. Gra nie dla mnie, nie grywam w takie, więc jestem rozczarowany. IMHO tylko bonus mógłby podratować sprzedażowo ten numer. Jeśli byłby ewentualny kod do LoLa to kupiłby brat. Jeśli plakat to ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę przez całkiem długi czas na muve.pl można było dostać Amnesia: Dark Descent zupełnie za FREE. wink_prosty.gif Gdzieś u mnie na mailu jest nawet link do pobrania mojego własnego egzemplarza w ten sposób "kupionego", którym nawet się nie zająłem do tej pory.

Też mam ten link do wersji digital, tylko że jest to tylko patch + DLC, który wymaga pełnej wersji Amnesii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu wszystkie trzy pełniaki trafiają w moje gusta, a do tego żadnego z nich jeszcze nie kupiłem - nieczęsto zdarza się takie kombo :). Najbardziej cieszy mnie obecność Mrocznego Obłędu - słyszałem wiele dobrego o tym tytule. Dziwi mnie trochę nazywanie tej gry przygodówką - a w każdym razie z tradycyjnymi point 'n clickami Amnesia nie ma zbyt wiele wspólnego. Swoją drogą dawno, bo od czasu przeciętnego 'Jolly Rovera', na cover DVD nie było żadnej gry przygodowej - mam nadzieję, że w kolejnych miesiącach zostanie to nadrobione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę grał we wszystkie trzy pełniaki bo:

a) Lubie orki a dwójkę wykoksowałem to wróce do jedynki.

b) King's Bounty to gra podobna do Heroesów a więcej chyba nie musze mówić.

c) Penumbra była dla mnie dobra a Amnesia podobno jest jeszcze lepsza, po prostu lubię Horrory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...