Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2013

Polecane posty

Pierwszy raz od dawien dawna aż dwa pełniaki zainstaluję. Pierwszym z nich będzie King's Bounty (serię poznałem dzięki obecności na coverze cdaction), drugim zaś Amnestia (niby pełniak mniejszego kalibru, a strasznie się z niego cieszę). Orki sobie podaruję, bo gatunek nie taki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: pełniaki dla mnie to mizga. W OMD chciałem od dłuższego czasu zagrać więc w końcu się za to wezme, mam ostatnio chęć na Heroesy ale że mi się już przejadłu to przetestuje to całe King's Bounty. Amnesia mam od dawna, jedna z moich ulubionych gier na blaszaka i do tego "moder friendly" co oznacza że jeżeli ktoś ukończy tą śmieszną (bo straszną nie mozna jej nazwać) kampanie może sobie wgrać custom story które jako tako potrafią przestraszyć :P Dzieki CDA! :D

PS. Widzę już ten zalew filmów na YT gimbazjanów jak grają w Amnesie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata kiedy to CDA zasypywało nas hitami takimi, że szczęka na ziemi się telepała powoli odchodzą w niepamięć

To jakiś idiotyczny mit, że "kiedyś było ho ho, a teraz to be!". Człowiek to takie stworzenie, że ma tendecje do patrzenia na przeszłość przez różowe okulary, podczas gdy owa przeszłość wcale taka super nie była (polecam przejrzeć pełniaki z 2003-2005 roku...).

Zresztą "hity, że szczęka ląduje na ziemi" lądawały na pełniakach także całkiem niedawno i na pewno będą jeszcze lądować - wszystko tak naprawdę sprowadza się do kwestii gustu bo osobiście chętnie zamieniłbym "wielkiego i głośnego" Devil May Cry 4, na myśl o którym duża część graczy ma mokre spodnie na Kameleona albo na dodatek do np. Spellforce 2 lub Titan Questa.

Inna sprawa, że jak najbardziej zgadzam się z podejściem, co do pełniaków "których sam bym nie kupił w sklepie, bo szkoda kasy i nie wiem czy mi przypasuje, a z pismem wezmę jak najbardziej". I taka polityka coverowa CD-Action jak najbardziej mi odpowiada.

Dlatego też cieszę się z każdego z pełniaków, które wylądują na płycie w nadchodzącym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA mogłoby dawać lepsze pełniaki, gdyby kosztowało 2-3 zł. więcej i miało wysoką sprzedaż. I tak się starają jak mogą. Ten temat był wiele razy wałkowany- to, że gra w sklepie kosztuje 15 zł, nie znaczy, ze licencja na nią jest tania.

Pozostaje tylko powspominać czasy, kiedy w CDA były premiery świeżynek (Scrapland, Bad Day L.A. czy inne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się trzeci numer z rzędu, którego nie kupię. Na King's Bounty teoretycznie mam ochotę, ale za 4 dolary w bundlu na groupees mam oprócz Crossworlds jeszcze kilka innych gier. Amnesię ma każdy, a OMD to gra, która na wyprzedażach kosztuje niecałe 2 euro (i wydaje mi się osobiście niezwykle nieatrakcyjna). Jeśli bonus nie będzie czymś super, to 15 złotych zostanie mi w kieszeni. Thank you CD-Action!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie kupię bo:

a) OMD jest na steama, a steama z radością bym usunął, zniszczył, zutylizował (także z mózgów graczy), więc jedyna gra jaką bym może odpalił jest na platoformę, której istnienia nie uznaję.

b) KB niezbyt mnie rusza, choć lubię strategie tego typu

c) Amnesię mam już w pudełku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się trzeci numer z rzędu, którego nie kupię. Na King's Bounty teoretycznie mam ochotę, ale za 4 dolary w bundlu na groupees mam oprócz Crossworlds jeszcze kilka innych gier. Amnesię ma każdy, a OMD to gra, która na wyprzedażach kosztuje niecałe 2 euro (i wydaje mi się osobiście niezwykle nieatrakcyjna). Jeśli bonus nie będzie czymś super, to 15 złotych zostanie mi w kieszeni. Thank you CD-Action!

To cie zdziwie kolego, nie mam amnezji.

Orcs must die? spoko, bardzo chętnie pogram bez marudzenia tak jak koledzy powyżej.

Kings Bounty? Moja Siostra pogra.

Wilk syty i owca cala. :)

Dzieki Cda super pełniaki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki są super jeśli a) uznajesz steama b) lubisz te gatunki:) c) nie masz tych gier. Nie twierdzę że są złe, po prostu nie moje gusta a jeden mam.

CDA daje co daje, co dać może. Czy kiedyś było lepiej? Nie wiem, w latach 90-tych dawali faktycznie perły (Dark Colony, Prisoner of Ice, Shadow Man i wiele innych) ale krap też się zdarzał. Dzisiaj tytuły są inne bo czasy są inne i gry są inne. Subiektywnie - dzisiaj jest gorzej bo dla mnie najlepsze gry powstawały w latach 90-tych, obiektywnie: jest tak samo jak było.

Ten numer zaś jest ok, nie marudźcie, bo Amnesia to jeden z najciekawszych tytułów ostatnich lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy numer, jeżeli chodzi o pełne wersje zapowiada się świetnie. Orcs Must Die! to najlepszy "tower defense" w jaki grałem. Niektórym może być ciężko się oderwać od tej gry. Z kolei King's Bounty: Crossworlds to kolejna pozycja do kolekcji z tej przyjemnej, strategicznej serii.

Na koniec pozostaje Amnesia: The Dark Descent. Ponoć bardzo niewskazane jest granie w tę pozycję w ciemnościach i z dosyć głośno ustawionym dźwiękiem :trollface: .

Podsumowując: jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli amnesia nie jest na steama, mam wersję pudełkową. Kto nie ma, niech bierze, najlepszy survival horror ever. KB - dobrze, w takim razie mam już wszystkie dodatki. OMD - to jest tak: zagrałbym, ale nigdy bym nie kupił, więc jest git.

I nie dla samych gier kupuje CDA, aczkolwiek od paru lat głównie dlatego.

Na koniec pozostaje Amnesia: The Dark Descent. Ponoć bardzo niewskazane jest granie w tę pozycję w ciemnościach i z dosyć głośno ustawionym dźwiękiem trollface.gif .

Co ty gadasz, tak jest najlepiej. trollface.gif Wiem, bo grę przeszedłem po ciemku w słuchawkach. chytry_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pełniaki są w tym miesiącu spoko. Dla mnie numerem jeden jest Orcs Must Die, w które to nie grałem, a teraz będzie okazja. King's Bounty to nie moje klimaty, niemniej fani z pewnością będą zadowoleni. Amnesia? Mam, kupiłem kiedyś "Biedronka Edition", oprócz tego była do wyrwania kiedyś w jakimś pakiecie gier, niemniej jest to solidny tytuł. Reasumując - bez rewelacji, acz solidnie, także nie ma co narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

SMG nie podał, że na steama, aczkolwiek nigdy nie wiadomo. Nie wiem, co wy macie do steama, przecież w gruncie rzeczy na jedno wychodzi, jeśli macie internet.

@DOWN

Ja o amnesii mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...