Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2013

Polecane posty

Czy to nie był przypadkiem rekord w szybkości odgadnięcia przecieku? biggrin_prosty.gif

Rekord, nie rekord, ale mi przy Driverze Parallel Lines (przecieki do numeru 9/12) rozkminienie zagadki Ghosta zajęło 3 minuty smile_prosty.gif Tytuł geniusza przeciekowego nadany przez pana Ghosta zobowiązuje tongue_prosty.gif

Nie tam żebym się chwalił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra po Saint's Row 2 i remake'u Painkillera, która na 100% pojawi się u mnie w bibliotece Steama. Na ogół nie interesuje się grami, który są pełniakiem na Steama, lecz na tą grę sam polowałem, ale na szczęście CD-A mnie wyręczyło :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggi, wiem że masz nawał obowiązków w redakcji + dodatkowe za sprawą urlopu Ghosta i chcesz robić szybkie przecieki, ale może jest szansa, abyś jutrzejszy zorganizował w formie pytań z odpowiedzią TAK lub NIE. Tak dawno tego nie było. Pomyślisz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pełniak, koniecznie trzeba w niego zagrać! Kupiłem tę grę wraz z DLC i drugą częścią na bodajże wyprzedaży świątecznej na Steamie. Przy pierwszej części spędziłem dobre kilkanaście godzin, bawiąc się wyśmienicie. BRAWO!

Mój klucz prawdopodobnie powędruje do jednego z kumpli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...