Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Napisałem post i zgłosiłem tu że jestem za utworzeniem łącznego działu serii gier Heretic i Hexen. Ja wiem że to stare gry ale może dac im szansę skoro o starym Doomie ludzie piszą? Swoją drogą już od trzech dni nawet nie dostałem odpowiedzi czy taki wątek powstanie czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo za sprawą paru 'głośnych' gier EA, ostatnio popularny stał się ich Origin i tutaj moja propozycja: czy dałoby radę założyć temat ze zbiorem ksywek z Origina? Ja mam tylko jednego znajomego na liście, bo nie mam skąd ich brać - prawie nikt z mojej okolicy nie ma tam konta, a fajnie by było pościgać się o każdą sekundę w jakimś NFS, albo pograć 1 vs. 1 w Fifę z kimś z tego forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę takiego sensu. Jest dział GwS, na pewno znajdzie się parę tematów dotyczących spotkań sieciowych w grach ze stajni EA (jak np. Battlefield 3) a jak jakiegoś nie ma to można go stworzyć ;) Ogółem nie sądzę, że taki zbiorczy temat z ksywkami by pasował, w końcu np. zawsze można sobie je spisać do sygnaturki (nie tylko z Origina, ale także Steama) ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy, któryś z moderatorów mógłby założyć temat do dyskusji o Skyrim ? Czy w ogóle jest taka możliwość?

W tym temacie można dyskutować ogólnie o serii TES ale osobnego tematu do Skyrim nie zauważyłem, wydaje mi się , że mógłby być oddzielny tak jak to jest dla poszczególnych części Assassins Creed. Na dniach ma się ukazać piąta część TES i w wyżej wymienionym przeze mnie temacie coraz więcej stron zajmują posty-dyskusje dotyczące Skyrim'a, taki oddzielny temat mógłby 'odciążyć' tamten ogólny temat dotyczący całej serii. Oczywiście to tylko propozycja, nie pogniewam się gdy zostanie to uznane za niepotrzebne i zostanie tak jak jest :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...