Skocz do zawartości

Propozycje nowych tematów


Arnie

Polecane posty

prośba o dodanie gry breach

http://store.steampowered.com/app/72300/?snr=1_4_4__100

Powiem ze nawet niezła gra, gdyby poprawic pare efektów dzwiekowych oraz male bledy techniczne gra bylaby genialna ! :)

W skrocie gra laczy zniszczalne srodowisko rodem z bf, oraz perki i gadzety z cod. Mamy 4 klasy i 5tą dodatkowa. Niby kazda postac jest inna, ale gadzety i perki moga sprawic ze mozemy robic taktyczny chaos :) Najwazniejsza i tak chyba rzecza w tej grze jest aktywna oslona, cos a'la chowanie sie za oslony jak gears of war :) mozna strzelac slepym ogniem badz wychylac sie, a wszystko z widoku 3-osoby, po wyjsciu z oslony mamy widoc fpp.

Jest pare mapek, pare trybów i poki co nie ma chyba jeszcze wymiataczy, bo nie widzialem u nikogo 5tej dodatkowej klasy aktywnej ;)

Póki co jest promocja 20 % off co daje mniej wiecej 48 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym temat o grze This is vegas która została oficjalnie zamknięta jakiś czas temu ( http://www.cdaction.pl/news-14397/this-is-...l-do-kosza.html ) jednak na stronie http://www.thisisvegasgame.com/ jest napis Coming Soon... Czy może to być jakąś nadzieją na powstanie gry?

Edytowano przez nortalf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodline Champions - gra wyszła już z fazy beta testów. Jest o niej tylko temat w "Gramy w sieci". Gra podobna do League of Legends, tylko stopień skomplikowania mniejszy. Myślę, że trochę ludzi w to gra... A jeżeli nie, to się ich zachęci, bo jest F2P :P

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inną propozycję... Brink :) [klik!] Single, co-op i multi połączone w jedno doświadczenie, niezłe strzelaniny, ciekawa stylistyka + sposób poruszania się odrobinę podobny do tego z Mirror's Edge a przynajmniej tak gdzieś przeczytałem ;] Znalazłby się kto chętny do podyskutowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosiłbym o stworzenie tematu dotyczącego gry Original War. Ostatnio zrobiłem o tym wpis na blogu, odzew był dosyć spory, tak więc myślę, że kilka osób chętnych do dyskusji by się znalazło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Airline Tycoon ? Myśle jest wiele fanów tej jakby nie było kultowej już serii a właściwie podstawki plus dodatki ;) Ostatnio nawet aby w nia zagrać na win 7 x64 musiałem się nieźle napocić i naszukac aby znaleźć rozwiązanie. Do tego cały czas przekładana data premiery i sprzeczne informacji o sequelu. Myślę, że dyskusja mogłaby byc ciekawa !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje temat dla serii. Age Of Empires.

Zainspirował mnie Opti swoim wpisie na blogu o tej serii, to pomyślałem że temat się przyda, bo go nie ma coś. ;) Szukałem. :P

@Xysiu.

Użyłem wyszukiwarki tak jak mówiłem, ale nie wyszukało mi tematu. Hmmm. :P Przepraszam za problem. :P

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Spisu tematów nie łaska zajrzeć?

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...&hl=Empires

Szukaj następnym razem dokładniej ;]

Edit: Żaden problem. Wyszukiwarka nie odnajduje frazy jeśli któreś słowo posiada mniej niż 3 litery (np. of). Dlatego lepiej skorzystać ze Spisu i ewentualnie "szukajki" wbudowanej w przeglądarkę, z której korzystasz ;]

Edytowano przez Xysiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można składać o freeware, ale co tam: moja propozycja to Mugen - silnik do tworzenia bijatyk doskonały do stawiania pierwszych kroków w kodowaniu, sam jestem kreatorem i mam na koncie kilka uznanych tworów(aczkolwiek nie chcę zdradzać swojej tożsamości). Mugen głównie kojarzą ludzie z stworzonymi na nim bijatykami spod znaku DragonBall lub Naruto, ale poza tym znajdziesz każdą bijatykę 2D (Street Fighter? KOF? SVC? CVS? MVC? Mortal Kombat? no problem!), oczywiście nie trzeba się ograniczać tematycznie: Mugen to "Szwedzki stół" i nie stoi nic przeciwko by stoczyć walki Naruto-Goku, Ryu-Scorpion czy Ktokolwiek z kimkolwiek, bo postaci zostało już stworzonych tysiące (30% to kiepskie, 40% jest niezłe i kolejne 30% są wyśmienite! Dowody? Youtube + hasło; Mugen Pots, Reu lub Warusaki3), a sam przecież nie jesteś ograniczony tematycznie co chcesz stworzyć. Aby dowiedzieć się więcej wystarczy odwiedzić Mugen-Infantry, Mugen Samouczek czy MugenGuild. Ostatnimi czasy twórcy silniczka "Elecbyte" wydali wersję obsługującą grafikę jakości HD.

Zanim ktokolwiek zacznie wymieniać śmieciowe postacie, proszę pamiętać że nikt nie musi ich pobierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim to wciąż gra należąca do serii Elder Scrolls. Więc nie ma takiej potrzeby tworzenia tego tematu.

Tak że więc jestem przeciwny powstaniu tematu o Skyrim i za tym by pogaduszki o tej części przekierować do tematu o serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...