Skocz do zawartości

Propozycje nowych tematów


Arnie

Polecane posty

Co powiecie na King's Artur Gold? Gra polskiego twórcy Soldata, robi się coraz popularniejsza i wygrała już kilka nagród, pokonuje takie tytuły jak Minecraft i Bastion ( http://jayisgames.com/best-of/2011/indie/s...laying-results/ ). Na razie alpha, ale szybko się rozwija.

http://kag2d.com/

Edytowano przez Xanoxis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję przemianowanie tematu Colin McRae: DiRT (seria) na DiRT (seria). Pierwszy człon z tytułu już wyleciał, a nie wszyscy muszą znać historię serii. przy okazji trzeba by było przenieść temat pod inną literę katalogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Cześć. Proponuję dodać temat o grze Saw. Jako że będzie w CD-Action to może niektórzy chętnie by o niej podyskutowali. Temat może obejmować pierwszą i drugą część.

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o serii X- Popieram jak najbardziej, seria ma dość długą historię (prace nad X-Tension rozpoczęto w 98, sama gra ukazała się w 2000 roku. ), a w dodatku jest warta zainteresowania. Tym bardziej dziwi mnie, że jeszcze takiego tematu nie ma.

@Down: Dzięki za poprawienie. Doskonale rozróżniam "bynajmniej", a "przynajmniej" jednak jak się jest trochę zmęczonym czasami popełnia się głupie błędy (a ten tydzień mam wyjątkowo zapełniony). Już poprawiłem (zapomniałem również napisać, że to prace rozpoczęły się w 98, a sama gra się pojawiła w 2000 roku).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat o grze Evil Island, myślę , że wiele osób zna tę grę i chciało by o niej podyskutować. Tym bardziej, że to dobra gra, a nie jakaś niszowa produkcja :wink:

////Mały offtop

(bynajmniej od 98)

Przepraszam, że śmiem pouczać ale strasznie mnie irytuje ten częsty błąd. Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej, a wręcz odwrotnie.

bynajmniej ?wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.

Z miłością bynajmniej się nie taił.

przynajmniej ?partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o serii X- Popieram jak najbardziej, seria ma dość długą historię (prace nad X-Tension rozpoczęto w 98, sama gra ukazała się w 2000 roku. ), a w dodatku jest warta zainteresowania. Tym bardziej dziwi mnie, że jeszcze takiego tematu nie ma.

To ja jeszcze sprostuję, że pierwszą częścią serii jest X: Beyond the Frontier, a X-Tension to coś w rodzaju dodatku lub raczej rozszerzenia (co autorzy sprytnie zasygnalizowali w tytule :P). No ale z takimi rzeczami trzeba poczekać aż ukarze się temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...