Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Więc tak

Zauważyłem że ostatnio występuje pewien problem ze stroną/forum

Klikając ŚPM (kółeczkiem się znaczy rolką :P) na przycisku "forum" na stronie głównej, otwiera mi się owo forum na nowej karcie jednak karta z główną stroną także zamienia się na forum (czyli tak jakbym klepnął ŚPM i LPM). Wcześniej takie cuś nie występowało.

Deczko uciążliwe bo nie mogę sobie szybko otworzyć forum na nowej karcie i przeglądać strony głównej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KafarPL: Kiedyś miałem podobnie na Chromie. I to przez dobre kilka miesięcy... Ale w końcu samo się naprawiło i do dzisiaj nie mam tego problemu. Wciąż używam Chroma, więc nie wiem, czy aby na pewno wina leży tylko po jego stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak 47 od dawna używam Chromea. Tak samo jak u niego, kliknięcie kółkiem powoduje natychmiastowe otwarcie się nowej zakładki z linkiem. Natomiast na obecnej stronie nic się nie dzieje. Sprawdźcie, którą wersję Chromea macie i na jakim OSie. Na najnowszym Chrome 23.0.1271.97 m działającym pod WinXP SP 3 taki błąd nie występnuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeszukałem forum z tym problemem, zastosowałem się do porady dwukrotnego wciśnięcia ctrl+f5 i nic. Avatar na forum jest nadal inny niż na głównej. Jakieś pomysły?

Najwyraźniej strona główna nie obsługuje gravatarów - liczy się dla niej obrazek załadowany na forum. Zgłoszę problem.

Jakieś postępy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmienić mail na inny jednak kiedy próbuje to wyskakuje mi - ten adres e-mail jest już używany. Nawet spróbowałem założyć całkiem nowy email i jest dokładnie to samo. Email nie ma końcówki .pl może o to chodzi? Z tym, że byłby to niezły bezsens wtedy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbując zmienić sygnaturkę wyskakuje mi ten oto błąd:

An error occured with the SQL server:

mySQL query error: SELECT pp_member_id FROM ibf_profile_portal WHERE pp_member_id=184942

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój panel jest przez cały czas zepsuty. ^^ Już się przestraszyłam, że postanowiono zrezygnować z tego paska, na szczęście to tylko usterka.

Swoją drogą reklamę możecie sobie zablokować, przynajmniej tak w oczy nie razi. Jednak problemu to nie rozwiązuje. :]

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z forum.

Przyciski np: Forum Acitionum>Targowisko>Sprzedam>Temat, są całkowicie niewidoczne i zupełnie płaskie. Przyciski Szybkiej Nawigacji oraz kolorystyki najeżdżają na siebie. Gdy klikam "Pokaż nową zawartość" przez połowę strony idzie tabelka, która zwykle była z prawej, a dopiero pod nią zaczynają się wyświetlać posty.

Jeszcze gorzej jest w blogach, gdzie nie mogę ustawić czasu dodania wpisu np. na jutro, bo brakuje mi tej opcji zupełnie. Do tego pomiędzy "tytuł", a tabelką na tytuł jest ogromny kawał wolnej przestrzeni, gdzieś na pół strony. Najbardziej brakuje mi przycisku do ustalania zdalnej publikacji wpisu. Można to jakoś naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...