Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Ja chciałbym zgłosić problem ze zmianą rozmiaru okna na tekst gdy wyświetlony jest podgląd postu. Wystarczy nieco więcej tekstu i okno wariuje, próbując przewinąć cały czas w górę i w dół (to w górę wygrywa) i zmieniając wymiary, pozbawiając użytkownika jakiejkolwiek kontroli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Chrome'a. Podczas tworzenia swojego ostatniego tematu kliknąłem podgląd z niemal ukończonym postem, po czym przy próbie zmiany rozmiaru okna edycji zaczął wariować.

Być może znaczenie ma też fakt, że korzystam z yoyowego "hacka" na rozszerzenie forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, też na Chrome, pojawia się z użyciem moda do CSS i bez niego - przy próbie rozciągania okienka wpisu/komentarza/odpowiedzi strona zaczyna skakać. W Operze jest lepiej, ale okno nie przewija się za rozciąganym polem i trzeba to robić po kawałku, tak samo w FF. W zasadzie detal i da się używać normalnie strony, ale przy dłuższych tekstach wkurza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo - chcę dodać kolejny "paseczek" z "cośtam user", ale mnie wywala do konsoli engine forum z listą errorów. I tak mogę mieć tylko jeden "paseczek". ;( Czasem jak wchodzę do jakiegoś tematu, to podobnie lista błędów, tylko tym razem na białym tle. O.o

Edytowano przez Przyryszczybyszczyk
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zmień tryb edycji" nic nie daje. Nadal widzę kod ze znacznikami (chyba) html. Żadnych obrazków albo kolorków. Sam kod.

Ten błąd pojawia się właśnie wtedy, kiedy zmieniasz - w tę i we w tę - tryb edycji. Nie wiem jak to naprawić... Pewnie trzeba ustawić sygnaturkę od nowa albo wyciągnąć z tego kodu potrzebne rzeczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że się tym nie bawiłem przedtem. Wczoraj do ok 20 sygna była dobra a wchodzę po 20 na forum i coś się spartoliło.

BTW Sygne już sobie ustawiłem (trochę pisania było :P)

@KB1

No u mnie nie bardzo zadziałało i tylko tyle, że miałem wszystkie linki bez zbędnych kodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewien błąd:

Jeżeli śledzę dany temat, a odpowiedzi w nim udzieli użytkownik (moderator! - ważne), to ja nie widzę jego postu. I potem każdego kolejnego zwykłego użytkownika. Co ciekawe ich treść widzę w mailu, który dostaję.

Jak ktoś ma podobny problem, to podaję rozwiązanie:

1. Przestań śledzić temat

2. Udziel odpowiedzi.

3. Znów śledź temat.

4. Zobaczysz "niewidoczne" wcześniej posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edycja sygnatury - u mnie też nie działa...

Ktoś już chyba napisał to jakiś czas temu, ale zauważyłem, że w komentarzach pod newsami na stronie głównej wciąż widnieje mój stary avatar.... Nie wiem, czy tak jest tylko u mnie?

@down - tak się dzieje z tematami, w których są posty nieistniejących już użytkowników. Ponoć już nad tym pracują.

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z otworzeniem tematu "Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu" na pierwszej stronie ponieważ wyskakuje coś takiego " Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 1749

Catchable fatal error: Argument 1 passed to app_forums_classes_topics::parsePost() must be an array, null given, called in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 400 and defined in/home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/applications/forums/sources/classes/topics.php on line 1914 "

Wiecie dlaczego to wyskakuje? Dodam że gdy włączam ostatnią strone wszystko jest ok ale gdy otwieram przedostanią to już wyskakuje to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zmienić skórkę forum na jasną, ale są problemy. Kod CSS autorstwa yojo2 do wtyczki stylish jest chyba niepoprawny, a ja niestety nie potrafię znaleźć przyczyny problemu. Używam Chrome, na pewno nie kłóci się ten problem z wtyczkami, bo próbnie wszystkie powyłączałem, poza oczywiście Stylish.

Mógłbym wprawdzie pisać do niego na PW, ale aktualnie go nie ma, z tego co widać w profilu, a może ktoś jeszcze będzie w stanie pomóc.

Użycie tego kodu:

/* rozszerzenie forum - jasna skórka */
div#content {
width: 96% !important;
}

powoduje "zepsucie się" strony głównej CD-A - część DIVów się przesuwa, część znika. Wygląda to tak. W przypadku forum, po prawej jest luka - dużo większa od lewej strony. Na ciemniej skórce też jest znacznie większa, dopóki nie usunę kodu odpowiedzialnego za rozszerzenie jasnej skórki Czyżbym tylko ja mam taki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...