Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Mam taki problem, jak zmieniam zdjęcie osobiste, to w profilu (cała strona) pokazuje to nowe, a jak kliknę na forum tę maciupką strzałeczkę (po najechaniu na mą nazwę) to wciąż jest to stare, co zrobić aby w obu przypadkach pokazywało to nowe, i tylko nowe zdjęcie?

Edytowano przez altair14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na forum są takie magiczne wróżki z różdżkami (np. Tórczyna, Kageksia, Gofera, P_aula, i kilka innych wróżek) które magicznie potrafią chować tematy. Ba, niektóre złe forumy same sobie chowają nowe tematy i czekają aż jakaś wróżka da im błogosławieństwo - wtedy się pojawiają.

Jak są problemy z tematem to znika, jak nie ma - to się objawia. Simple, isn't it?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak bardziej po ludzku, to gdy temat zostaje zaraportowany jako błędny/niezgodny z regulaminem, to staje się automatycznie niewidoczny. Wtedy do akcji wkracza wyspecjalizowana grupa ninja moderatorów, którzy rozpatrują sprawę i temat przywracają, bądź kasują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że odkopuję stary problem, choć wciąż aktualny :sleep:

Ostatnio pojawił się problem ze stroną główną forum.

Po odświeżeniu czasem pokazuje się napis: "Prefetching or precaching is not allowed"...

Trzeba chwilę poczekać i strona wraca do normy, jednak denerwuje to strasznie...

O dziwo problem dotyczy tylko głównej strony forum - działy i tematy działają normalnie...

Mam ten sam problem, co Pan Don. Tylko, że u mnie dzieje się na odwrót - błąd wyskakuje w działach i tematach, a na stronie głównej jest w porządku...

Też tak mam. To chyba wina tego, iż jest za dużo zalogowanych userów. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Udało mi się znaleźć rozwiązanie :biggrin:

Jeśli komuś zależy na głównej stronie forum, ale pokazuje mu się "Prefetching or precaching is not allowed", to niewskazane jest wchodzenie na forum z adresu http://forum.cdaction.pl/, lecz lepszym wyjściem jest http://forum.cdaction.pl/index.php.

Z tym drugim adresem nie ma żadnych problemów (nie wiem czemu, ale to działa :tongue: ) :biggrin:

Edytowano przez Pan Don
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć rozwiązanie :biggrin:

Jeśli komuś zależy na głównej stronie forum, ale pokazuje mu się "Prefetching or precaching is not allowed", to niewskazane jest wchodzenie na forum z adresu http://forum.cdaction.pl/, lecz lepszym wyjściem jest http://forum.cdaction.pl/index.php.

Z tym drugim adresem nie ma żadnych problemów (nie wiem czemu, ale to działa :tongue: ) :biggrin:

Wyszukiwanie nie boli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z logowaniem na stronę cda. W sumie nie wiem, czy to jest dobry temat do tego, ale trudno. Mianowicie jak używam mozilli, to mogę zalogować się na konto tylko i wyłącznie na forum. Jak wejdę na stronę główną, to nie ma szans na zalogowanie. Ani jak jestem zalogowany na forum, ani jak jestem wylogowany. Co ciekawe, w internet explorerze ten problem nie występuje, no ale nie będę przecież używać IE :/. Z tego co pamiętam (ale głowy nie dam) to na poprzedniej wersji nowej strony tego problemu nie było.

Tutaj, czyli w głosowaniu na ostatni konkurs było napisane coś takiego:

Jeżeli chcesz oceniać prace, musisz zalogować się na naszym forum (upewnij się, że Twoja przeglądarka może zapisywać ciasteczka [cookies]).

Szukałem więc w opcjach mozilli gdzie mogę to zmienić, ale nic nie znalazłem :/. Da się to jakoś naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z userbarami. Chodzi o to że u kilku osób które mają w podpisie kilka takich, ustawiają się one w jedenj linni, i strasznie wydłuża forum. Czy to problem tylko mój czy człego forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sie ostatnio dzieje bo jak otworzę jakiś temat w nowej zakładce to jestem tam nie zalogowany. A na stonie głównej zalogowany byłem... Nie zawsze tak sie dzieje, tylko czasami. Ktos wie co to może być? Aha i Opery używam.

Edytowano przez assire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...