Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

od dwoch dni

komputer to Dell inspiron 6400 2 gig ramu, cpu t2050 1.6gig dualcore, ati x1400.

System Xp home + Litestep i rainmeter

Antywirus - windows essential i ad-adware

Chrome 5.0.342.9 beta z extensions - session menager, AdThwart, Chrome Clock, Facebook for Google Chrome, FlashBlock, Google Mail Checker, Google Reader Notifier, Session Manager, Turn Off the Lights, WOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie probowalem. Zaraz wyczyszcze i jak wieczorem wroce na forum by poodpisywac na posty to sprawdze czy zadzialalo.

EDIT: po wykasowaniu cookie i internet data, problem wciaz wystepuje. Od dzis uzywam jedynie FF do FA :P

Edytowano przez latouffe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwny problem z forum.

Mianowicie w TYM aktualnie ostatnim postem jest post usera Jedrek13, czyli TEN post. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że w spisie tematów ostatni post napisał Stillborn(KLIK), a powinien być tam też mój post. A te posty(i tylko te dwa) można znaleźć TU, więc ocb? o_O

EDIT:@DOWN - U mnie już też wszystko w porządku, ale przez pewien czas tak nie było :)

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... co? o_O

Wydaje mi się że masz ustawiony tryb forum na "Drzewo" Spróbuj podjechać na sam szczyt tematu i na belce z nazwą po prawej stronie jest przycisk "Opcje". Kliknij tam i wybierz tryb wyświetlania na "Standardowy". Pomogło?

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Wczoraj wieczorem miałem 2598 postów, a dzisiaj już o trzy mniej. Niby to szczegół, ale mnie to ciekawi :P

Matko! Ludzie jeszcze liczą ilość postów przy takiej liczbie? Ja tam przestałem po trzech (nie, żebym dalej nie umiał). Imponujesz mi. Chyba zaproponuję Cię na eksperta z matematyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy użytkownik może usunąć swój blog, czy może zrobić to tylko moderator? Mam całkowicie wyczyszczonego bloga, ale żadnego sposobu na jego usunięcie nie znalazłem i link pod moim avatarem przekierowuje do pustego bloga..proszę o usunięcie mijego bloga, ew. o wskazówkę jak to zrobić.

@down

no nic, pozostanie taki :) Dzięki...choć zdawało mi się, że przez pewien czas twój był usunięty. Mylę się? :wink:

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny error...

Jestem zalogowany i przegądam sobie stronę główną forum. Kiedy wychodzę na główną stronę cda, wyskakuje mi, że jestem niezalogowany i nie mogę pisać komentarzy w newsach! A jak klikam na forum, to znów jestem zalogowany.

Próba logowania na głównej nic nie daje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę dodawać nowych tematów? Chcę dodać temat w forum " Ogólnie o grach" i nie mogę. Jak klikam "Napisz nowy temat" to po prostu wraca mi na stronę początkową tego podforum. Mam Windows 7, problem wystepuje zarówno na Firefox jak i na świeżutkiej, nowo zainstalowanej Operze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...