Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Dobra mamy sentyment Rozego i misiępodoba mateusza(stefana). Nie żebym oczekiwał w takim temacie merytorycznej odpowiedzi.

Nie było propozycji.

Edytowano przez Trymus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej bym był za połączeniem religii z "Sensem życia". Jeśli ktoś jest bardzo religijny, to jest to dla niego najważniejszy "sens". Ewentualnie do religii możnaby dodać temat ezoteryczny(nie pamiętam tytułu ale jest coś takiego). IMHO uważam że temat "Sens życia" jest na wyczerpaniu, powoli staje się wyliczanką, albo offtopem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens życia to taki specjalny temat, założył go kiedyś Hut w ramach czegoś w rodzaju testu. Niech sobie będzie. Co do Mitologii, to opcją byłoby przerzucenie jej do działu "O nas" bo jest głównie dla osób interesujących się mitologią w ramach zainteresowań... Niestety spowoduje to zmniejszenie liczby tematów w "Poglądach"... Moim zdaniem może sobie być jako relikt dawnych czasów. Sentymentalna podróż do przeszłości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to są dostępne obydwa. Stosowany jest ten, który jest z powodu zaszłości historycznych jak sądzę. Problem jest taki, że na tym forum lepiej sprawdza się ten rodzaj, który jest stosowany, bo ładniej wygląda ukrywanie pojedynczych zdań, czy słów. Choć i ten drugi spoiler w pewnych sytuacjach pewnie byłby przydatny (np. przy umieszczaniu logów). Tzn. ja bym nie zastępował obecnego spoilera tym, który Ty proponujesz, ale raczej zrobiłbym to tak, by obydwa istniały obok siebie. Nie wiem, by trzeba poczekać co na to powiedzą niebiescy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział na takie info.

W profilu, w zakładce "o mnie" jest błąd w statusie: "Ten użytkownik jeszcze nie ustawił jeszcze własnej strony 'O Mnie' i nie dodał sygnaturki do profilu."

Takie coś.

Jeśli zły dział to przepraszam, chciałem dobrze:)

Pozdrawiam

Jarek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu na tę sugestie, więc z góry przepraszam, i proszę o ew. przeniesienie.

Czy jest możliwość aby każdy news pojawiający się na stronie głównej, pojawiał się także na waszym profilu na Facebooku? Myślę, że byłoby to bardzo ciekawe rozwiązanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby każdy news pojawiający się na stronie głównej, pojawiał się także na waszym profilu na Facebooku? Myślę, że byłoby to bardzo ciekawe rozwiązanie. :)

Zadaj to pytanie w "Pytaniach do redakcji", albo w "Pytaniach do Huta", bo on odpowiada za internetowe wcielenia CDA. Moderatorzy mają na to raczej mizerny wpływ.

http://forum.cdaction.pl/Pytania-do-redakc...z-7-t73683.html

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t=0&start=0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu, a ten wydaje się odpowiedni, aby zadać to pytanie. Jeśli źle trafiłem, to przepraszam.

Chciałem spytać, czy jest możliwość ustawienia w profilu "dawnego" widoku tematów, tj. każdy post widoczny. Moim zdaniem klikanie na kolejne posty z listy jest bardzo niewygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jedną sugestię, która powinna znacząco poprawić funkcjonalność forum oraz sprawić że ponownie chciało by się je przeczesywać uczestnicząc w życiu forumowym. Mianowicie chodzi o powrót do poprzedniej formy przeglądania postów napisanych w temacie. Ówczesny pomysł może jest nowy, ale nic poza tym. Aby przeczytać dany temat musimy kilkakrotnie klikać odnośniki "odpowiedzi". Jeden klik, by przeczytać jeden post - a użytkownikom ze słabszym internetem włos siwieje na głowie. Według mnie opcja ta jest nieczytelna i niefunkcjonalna. A nasz post ginie w tłumie setek odnośników, w które nie będzie am się chciało kliknąć.

NIe wiem dlaczego to zostało zmienione, może są jakieś zalety, których ja nie dostrzegam ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Demetrius

Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Stary widok, to niby kiedy był? A od kiedy jest ten nowy?

Może masz włączony widok - drzewo (albo linearny). Dlatego to wszystko tak nieczytelnie wygląda. Weź zajrzyj na górę tej strony. Pod ikonką Nowy temat (po prawej stronie), jest ikonka opcje. Kliknij i rozwiń menu. Tam, na dole masz opcje widoku. Kliknij na standardowy, jeśli jest zaznaczone co innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gxkrizard

Opis działu Magazyn CD-Action: "W tym temacie piszcie swoje uwagi na temat naszego pisma." Powinno być: "W tym dziale piszcie swoje uwagi na temat naszego pisma."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PanKarmel - I'm here! click me! w sumie nie widzę potrzeby, by było coś ponadto. najwyżej można by pomyśleć o temacie "jakie inne strony internetowe [w domyśle: prócz cdaction.pl] często przeglądam i dlaczego?". posty takie musiałyby mieć uzasadnienie, żeby nie było suchego ciągu onet, gry-online, joemonster, demoty. ewentualnie zrobić taką swoistą "ankietę dla forumowiczów", w której forumowicze podawaliby strony WWW z nickami, jakich na danej stronie używają, ew linki do swoich kanałów na YT itp, o ile ktoś w ogóle będzie chciał się podzielić takimi informacjami.

------------------

i taka jeszcze jedna sprawa, pytałem już kiedyś, ale odpowiedzi nie uzyskałem. otóż w chwili obecnej śledzenie tematów wygląda tak, że na naszą pocztę przychodzi mail z powiadomieniem, że w subskrybowanym temacie napisano nowy post. a ja chciałbym, by to mogło odbywać się również przy pomocy Asystenta - gdy pojawi się post w śledzonym temacie, Asystent powiadomi mnie o tym, tak jak o nowej PW. czy to jest wykonalne? jeśli tak, to proszę o tym pomyśleć, bo wg mnie ułatwiłoby to nieco poruszanie się po forum :)

@ down - ja dobrze wiem, że tak jest teraz :) zapytuję się, czy możliwe jest stworzenie opcji opisanej wyżej. jeśli "nie, bo nie", to trudno.

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...