Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Ja bym proponował wywalenie/ewentualnie poprawienie tej reklamy CDA z Call of Duty u góry strony. Doprowadza mnie już do szału. Jest zapetlona, i odtwarza sie w kółko na nowo, i opcja "wycisz", w ogóle nie działa, muszę za każdym razem gdy się wyświetli odświeżać strone tak długo, aż sie pojawi jakaś inna reklama na jej miejsce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa pod tytułem "Przypominanie o nowych numerach". Czy moglibyście zainstalować jakiś moduł do Kalendarza Google, który jednym kliknięciem dodawałby nowe wydarzenia? Moglibyście przy tym przypominać ludziom o różnych odrobinkę mniej ważnych wydarzeniach, jak np. targi czy inne PGA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Świąt, nie przesadzajmy. Wystarczy wszędobylskich reklam ze zblazowanymi Mikołajami, promocji świątecznych (czyt. wciskania ludziom kitu, którego się nie udało wcisnąć w "normalnym" okresie), szmerów-bajerów wprowadzających rzekomy nastrój. Nie dodawajmy jeszcze do tego absurdu świątecznego wystroju forum. Na forum się pisze, czyta, wymienia poglądy, szuka pomocy, a nie wprowadza w atmosferę Świąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidek3294443 -> Jeśli masz ochotę, to po prostu rzuć linkiem tutaj, znajdź też skórki do IPB - gotowce do wgrania. Jeśli Ghostowi się spodoba pomysł i skórka to ją wrzuci. Jest teraz mało czasu ze względu na skrócony czas do wydania kolejnego numeru, więc redakcja ma dużo roboty, ale jak mówię, skórki gotowe do załadowania w 3 kliknięcia IMO mają szansę.

Natomiast sprawa wyboru stylu forum jest prosta: mamy porządny serwer, porządny skrypt, więc dorzucenie jednej skórki na czas świąt raczej nie zarżnie naszej dzielnej maszyny. Co za tym idzie, może być po prostu jedna skórka więcej do wyboru - komu się spodoba, to ustawi wystrój świąteczny, komu się nie spodoba, pozostanie przy starym. I wilk syty i owca cała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie a raczej uwagę i nie wiem czy ktoś już o tym tu pisał. Mianowicie czasem, kiedy chce się zalogować

na stronie głównej to pojawia mi się komunikat o błędzie logowania. Piszę nie żeby coś komuś wytykać, ale ktoś może mieć ten sam problem. Lecz sam nie wiem czy może jest to spowodowane używaną przeze mnie przeglądarką(Google Chrome) lub czymś innym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ja bym zaproponowal, zeby w ostatnio dodanych postach nie pokazywane byly te, ktore trafily do kosza. nie jest to koniecznie, ale jak temat jest bardzo popularny (przecieki przewaznie) to sie uzbiera i kilkadziesiat usunietych zen postow :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czy na rynku niemieckim występuje cd-action w wersji niemieckiej?

Chcialabym zaprenumerowac synowi :rolleyes:

No cóż, mnie wiadomo było tylko o jednym numerze w Czechach, ale nie udanym w wersji DVD. Zresztą kto chce czegoś o CDA to na Wikipedii CDA w wyszukiwarce, wbrew pozorom dużo też o forum(żeby nie było że nie na temat) :P

Edytowano przez dragon784
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...