Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Mam pewną propozycję odnośnie forum. Chodzi mi o stworzenie działu, w którym lądowałyby tematy wyjątkowo głupie, których autorzy przed ich napisaniem pili coś mocniejszego niż kawę. Taki dział na pewno wniósłby trochę humoru na forum. Dobrze sprawdza się to np. tutaj: http://www.ps3site.p...-sciana-placzu/

Co Wy na to?

@down - :D

Edytowano przez c0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobre miejsce do napisania o tym, ale próbowałem pisać do webmastera i jakoś nie mogę wysłać emaila więc napisze tutaj :)

Chodzi mi o system komentarzy na stronie głównej. Czy naprawdę nie da się go w końcu zmienić? Np na jakiegoś DisqUSa? Wiem, jest to naprawdę ciężkie, nie chcecie też zaprzepaścić wszystkich wcześniejszych komentarzy, ale czy mógłbym otrzymać odpowiedź na to pytanie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość złożone pytanie. Gdy zaczynam pisać własny post, nie widzę opublikowanych przez innych w czasie pisania. Czy silnik pozwala na wyświetlenie takich postów przed ostatecznym wysłaniem mojego postu?? Zapobiegłoby to dublowaniu odpowiedzi.

EDIT

Wielkie dzięki Treser wink_prosty.gif Przez ostatnie 2 lata korzystałem z forum battlefield.pl i tam działało to trochę inaczej. Silnik blokował publikację postu i wyświetlał napisane w międzyczasie posty. Jakoś się przyzwyczaję biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Grievous94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać PW do huta, który zajmuje się stroną główną.

Tak zrobiłem.

Ten temat to "Propozycje zmian na Forum Actionum", a nie "Propozycje zmian na stronie CD-Action". My nie zajmujemy się stroną. Takie pytania zadawaj w temacie Pytania do redakcji.

Wiem, ale na stronie CDA nie doszukałem się, "kontaktu do webmastera", na mój e-mail wysłany na adres główny CDA nikt nie odpisał, a na forum nie znalazłem tematu "Propozycje/Uwagi do strony CD-Action" więc uderzyłem tutaj. I cel osiągnąłem.

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie dałoby rady założyć w "Programowanie i webmasting" działu dla każdego języka? Tak aby w jednym wątku dało się rozmawiać o C a w innym o javie? Miałem kiedyś mały problem zapomniałem jak się jedna fukcja w C nazywa, nie mogłem tego wygooglowac i co od razy nowy temat zakładać o taką błahostkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomieszałeś pojęcia, bo raz mówisz podziale jeden dział - jeden język, a drugim razem o jeden temat - jeden język.

Jeden dział (czyt. subforum) raczej odpada, zwłaszcza, że ruch i tak jest minimalny.

Jeden temat na język też nie jest dobrym pomysłem, bo zrobi się bałagan.

Założenie tematu wszak w niczym nie przeszkadza, a pozwala zachować porządek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...