Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

@Lord Nargogh

Ja byłbym zainteresowany.

http://www.youtube.com/user/er0l18 - tutaj masz adres profilu jednego z lepszych reżyserów. Stworzyl on dośc długą opowieść w trzech "sezonach" - Wiedźmin, Ostrze Czasu, Krew Bogów.

Ta ostatnia jest zdecydowanie najlepsza, chociaż historia zaczyna się od "Wiedźmina". Autor zasadniczo używa Ivony do nagrywania, ale z czasem zaczyna ten głos przerabiać w taki sposób, że odnosi się wrażenie że mówi kilka różnych osób.

http://www.youtube.com/user/ezi39 - kolejny link do profilu. Zawiera nieco śmiesznych filmików też wykonanych w Gothicu, trafia się rowniez nieco poważniejszych (Swordmaster na przykład). Dość popularny jest cykl "Sklejamy", w którym autor montuje prawdziwe wypowiedzi z Gothica w taki sposób, by brzmiały zabawnie.

Ogólnie zachęcam wszystkich do zapoznania się z Gothicową twórczością :) Często reżyserzy posługują się Ivoną, ale ostatnio coraz popularniejsze są filmiki z normalnym, ludzkim dubbingiem. Mam tych linkow dużo więcej i jeśli komus się spodoba, mogę polecić kolejne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Nargogh

Dzieki, jak wroce do domu to sprobuje zrobic Wladce Pierscieni w Gothicu:)

Cos na pewno z tego wyjdzie, ale... ciagle nie wiem jak sterowac kamerom-.-

Moglby ktos napisac(pomijajac "Marvin")?

PS Jakby ktos chcial kody to ja mam dosyc duzo.

Edytowano przez Rafik995
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do trudnośći Gothica 3 ostatnio sobie śćiągnąłem patcha w wersji 1.71 i zauważyłem, że walka choćby z bandytami, czy orkami stała się trudniejsza, a gram ciąglę na średnim poziomie trudnośći. Co prawda klimat gry jest innych niż w swoich poprzedniczkach, ale trzeba docenić wysoką grywalnośći tej pozycji. W czasie ostatnich świąt wielkanocnych grałem w ten tyt jednego dnia aż 6 godzin! Rzeczywiśćie inność Gothica spowodowała, że fani są podzieleni na temat tej odsłony, ale trzeba pamiętać, że inny nie znaczy gorszy. Sytuacja związana z tróką trochę mi przypomina sytuację z czwartą częśćią Heroes of Might if Magic. W stosunku do trójki zmiany były duże i tu również fani się podzielili, jedni się zachwycali, inni krytykowali je. Całe szczęśćie, że Pirahnia Bytes nie skończyło jak studio 3DO.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Nargogh

Ja byłbym zainteresowany.

http://www.youtube.com/user/er0l18 - tutaj masz adres profilu jednego z lepszych reżyserów. Stworzyl on dośc długą opowieść w trzech "sezonach" - Wiedźmin, Ostrze Czasu, Krew Bogów.

Ta ostatnia jest zdecydowanie najlepsza, chociaż historia zaczyna się od "Wiedźmina". Autor zasadniczo używa Ivony do nagrywania, ale z czasem zaczyna ten głos przerabiać w taki sposób, że odnosi się wrażenie że mówi kilka różnych osób.

http://www.youtube.com/user/ezi39 - kolejny link do profilu. Zawiera nieco śmiesznych filmików też wykonanych w Gothicu, trafia się rowniez nieco poważniejszych (Swordmaster na przykład). Dość popularny jest cykl "Sklejamy", w którym autor montuje prawdziwe wypowiedzi z Gothica w taki sposób, by brzmiały zabawnie.

Ogólnie zachęcam wszystkich do zapoznania się z Gothicową twórczością :) Często reżyserzy posługują się Ivoną, ale ostatnio coraz popularniejsze są filmiki z normalnym, ludzkim dubbingiem. Mam tych linkow dużo więcej i jeśli komus się spodoba, mogę polecić kolejne.

Bardzo wilkie dzięki za filmiki :) Jak bede miał czas oglądne... Widać, że będą ciekawe...

@goliat

Trzeba to stwierzić - Gothic 3 grywalność ma wielką, mimo wielu niedociągnięć i bugów. Ale najnowszy path zwany Edycją Rozszerzoną wiele poprawia i zmienia... I dobrze, bo z tyloma bugami nie da sie czasem grać. Nowa łatka do G3 jest naprawde porządna i wprowadza wiele świetnych zmian. :]

Edytowano przez KamilosD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Nargogh

Ja byłbym zainteresowany.

http://www.youtube.com/user/er0l18 - tutaj masz adres profilu jednego z lepszych reżyserów. Stworzyl on dośc długą opowieść w trzech "sezonach" - Wiedźmin, Ostrze Czasu, Krew Bogów.

Ta ostatnia jest zdecydowanie najlepsza, chociaż historia zaczyna się od "Wiedźmina". Autor zasadniczo używa Ivony do nagrywania, ale z czasem zaczyna ten głos przerabiać w taki sposób, że odnosi się wrażenie że mówi kilka różnych osób.

http://www.youtube.com/user/ezi39 - kolejny link do profilu. Zawiera nieco śmiesznych filmików też wykonanych w Gothicu, trafia się rowniez nieco poważniejszych (Swordmaster na przykład). Dość popularny jest cykl "Sklejamy", w którym autor montuje prawdziwe wypowiedzi z Gothica w taki sposób, by brzmiały zabawnie.

Ogólnie zachęcam wszystkich do zapoznania się z Gothicową twórczością :) Często reżyserzy posługują się Ivoną, ale ostatnio coraz popularniejsze są filmiki z normalnym, ludzkim dubbingiem. Mam tych linkow dużo więcej i jeśli komus się spodoba, mogę polecić kolejne.

Bardzo wielkie dzięki. Jak bede miał czas pooglądam. Napewno fajne... :)

@goliat

Gothic 3, trzeba przyznać, że ma wielką grywalność mimo niedociągnięć i masy bugów. Naszczęście nowy path wszystko poprawia. Wiele bugów usuwa i wprowadza do gry wiele świetnych zmian. Szkoda tylko, że nie czyta starszych save'ów :/ Właśnie dlatego go nie pobrałem, bo nie chciałem przechodzić wszystkiego od początku...

@Damek94

Dzięki... :D

Edytowano przez KamilosD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największą *niedoróbką* Gothika 3 były questy - te fajne były jedynie w Varancie. Myrtana zaś była do bólu schematyczna, w prawie każdym mieście robiło się to samo. A najbardziej irytowało nabijanie reputacji, gdzie to musiałem nosić jakieś worki pszenicy (Ja! Który zabił Śniącego!) żeby tylko podbić kilka punktów. Bezsensu.

Trzymam kciuki za Quest Packa. :'D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największą *niedoróbką* Gothika 3 były questy - te fajne były jedynie w Varancie. Myrtana zaś była do bólu schematyczna, w prawie każdym mieście robiło się to samo. A najbardziej irytowało nabijanie reputacji, gdzie to musiałem nosić jakieś worki pszenicy (Ja! Który zabił Śniącego!) żeby tylko podbić kilka punktów. Bezsensu.

Trzymam kciuki za Quest Packa. :'D

Mnie ta reputacja tez wnerwiala :/, ale czego sie nie robi dla zobaczenia naszego starego kumpla z poprzednich czesci (ktorego zabilismy dwa razy, w obydwu czesciach), a mianowicie Thorusa... ktory dalej pilnuje bramy (to glowna rzecz wokol ktorej kreci sie jego kariera:D).

Mimo to ubolewam, ze w 3ciej czesci nie umiescili Gorniczej Doliny Khorinis :´( fajnie by bylo znowy sie pobawic w tej wyjechanej w kosmos wiezy Xardasa... albo poczytac magiczny napis za barykada orkow:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem po co nabijało się się miastach reputację skoro orkowi przywódcy nie mieli nic ciekawego do powiedzenia tylko cały czas kazali nam wybijać obozy buntowników. Do tego jeszcze są łatwi do pokonania nawet na pierwszym levelu. :down:

Edytowano przez jacksonheyes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho?

Slyszal/czytal ktos cos na temat czwartej czesci Gothic?

//edit

Ja w ogóle nie rozumiem po co nabijało się się miastach reputację skoro orkowi przywódcy nie mieli nic ciekawego do powiedzenia tylko cały czas kazali nam wybijać obozy buntowników. Do tego jeszcze są łatwi do pokonania nawet na pierwszym levelu. :down:

Ja sie z wbijaniem reputacji u orkow nie meczylem... jak zrobilem questy w miescie to "wyzwalalem" dane miasto i problem byl rozwiazany :cool:

Edytowano przez Rafik995
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem po co nabijało się się miastach reputację skoro orkowi przywódcy nie mieli nic ciekawego do powiedzenia tylko cały czas kazali nam wybijać obozy buntowników. Do tego jeszcze są łatwi do pokonania nawet na pierwszym levelu. :down:

Troche mądrego coś powiedzieli, ale za te wszystkie męczarnie z misjami (niektóre byłby głupi i niektóre ciekawe) liczyć można na coś więcej... :/ Ale i tak się fajnie grało :happy: Mam sentyment do tej gry... Kocham ją :P

@Rafik995

Od razu wyzwalałeś, nie rozmawiając z przywódcą? Ja tak nie robiłem... Zawsze wolałem pobawić się wykonując misje i poznać okolice bardziej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jakie mieliście najwyższe levele w Gothic 3 ?

Ja jak kiedyś grałem na patchu 1.7 to miałem wysoki 94 poziom tylko, że przy końcu nie chciało mi się grać. Powiem wam, że wybijanie wszystkiego jest banalnie proste.

Edytowano przez jacksonheyes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jakie mieliście najwyższe levele w Gothic 3 ?

Ja jak kiedyś grałem na patchu 1.7 to miałem wysoki 94 poziom tylko, że przy końcu nie chciało mi się grać. Powiem wam, że wybijanie wszystkiego jest banalnie proste.

Jeśli gra jest za łatwa polecam Gothic 3 Edycję Rozszerzoną;) Tam możesz jeszcze bardziej podwyższyć trudność.

Gothic na telefonach jest słaby. Mnie zupełnie nie wciągnął. Ot taka bezduszna siekanina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...