Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Talislam - hehe dobre. :D

Jeśli chodzi o Morinth to po prostu zła kobieta była. Nie widzę niczego na jej obronę, ani na usprawiedliwienie jej uczynków.

Ale za to fajna była misja z nią. xD

Masz u mnie piw... kawę.

Fakt fajnie jej mózg rozlatywał się po ścianie.

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem grać, a jak wracam znów tyle postów...

Ta cała brutalność... Fajnie jej mózg rozlatywał się na ścianie... Z kim ja tu piszę? :happy:

Na szczęście (w większości przypadków) wątek z Morinth kończy się szybko, boleśnie i bardzo biotycznie.

Co do Tali - jakoś za nią średnio przepadam i nie pasuje mi, że nagle stara się rozwalić związek Shepa z Liarą... Dlaczego od razu nie zarywała do Shepa, tylko dopiero wtedy kiedy jego romans ucichł przez wiadome wypadki? Ahhh... Szkoda gadać...

@Piszę tu z pozycji której Shep romansował z Liarą... I jeszcze chyba za bardzo poważnie bierzesz sobie niektóre posty... Przecież to oczywiste, że nie chce. Tylko prawdziwe SI może coś chcieć...

Edytowano przez MrHaze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Samara ma 600 a mnie się podoba :smile:. Tylko troche jest niedostepna (nie dziwę się). No i ma... ten no... czym oddychać... (to taki joke nie jestem zboczony :smile: ).

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak skomentujecie podobieństwo Samary do pożal się bożę Morinth? Bo jak dla mnie to one są niemal identyczne, tylko Morinth troche młodsza się wydaję. Ale Samara jest ładniejsza.

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt, ale ile będziemy biadolić o kobitkach z gier i ich wyglądzie? :smile:

@Down: W szczególności, że one nie istnieją.. (No może Lara Croft... ale to tylko udająca ją aktorka! :tongue: )

Edytowano przez MrHaze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na trajlerach o Samarze kamera specjalnie najeżdżała na...klatkę piersiową :icon_redface: jak to oglądałem to przyszedł mi do głowy tylko jeden pomysł:Oj Bioware,tanie sztuczki w złym kierunku idziesz.I choć Samara nie jest zła z charakteru to już z wyglądu hmm niezbyt urocza jak dla mnie:)

No wiesz MrHaze-faceci często o tym mówią,zauważyłeś jak w CDA często przy recenzjach np:Tomb Raider piszą o wyglądzie Liary (ba nawet to na screenach pokazują;)).Ale może rzeczywiście zostawmy te dziewczyny już w spokoju;)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu nie zbyt urocza...? Nie obczajam... I nie kapuję "gadania o wyglądzie kobiet z gier". To przecie zdjęcie jest w pewnym sensie, więc morzna się spierać o wygląd i o to czy jest... seksowna. Np. mnie się bardzo podoba Ashley i co? Wariatem nie jestem (na ten temat to sam ze sobą bym się spierał :smile: ).

A propo Morinth: Dobra ludzie. Przyznawać się! Kto by się skusił (musze tłumaczyć na co?)!? Bo ja od razu pomyślałem "ale to pi*da jest..." a później to pomyślałem "Jezu ale ona brzydka jest!". Szczeże mówiąc to nie wiem co ci ludzie w niej widzieli... A jak czytałem pamiętnik Nef... :sad: Morinth to potwór... Co ona z nią zrobiła?

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ninja333 - Teraz przypomniałeś mi o kumplu, którego głównym tematem jest jakie to fajne laski są w grach... :turned:

Może ktoś zaproponuje jakiś inny temat? :wink:

o Jezu! No bez przesady! Nie mam zamiaru gadać o tym że podniecam się kobietami z gier (nie twierdze że się podniecam). Ale chodzi mi o to że jak już weszliśmy na ten temat to nie widze powodu by z niego schodzić :smile: . Hej Darkmen! Pamiętasz możę jak na Bioworld komentowali wygląd Tali (dziwne bo ja nie wiem jak ona wygląda)?

Tak, tak... widziałem to zdjęcie... w grze jakaś ładniejsza jest... w porównaniu do Mirandy...

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dwa pytania:

1 Widział ktoś Jannifer Hale która podobnierz użyczała face Liarzę? Porażka...

2. http://www.breakitdownblog.com/wp-content/..._buy_hooker.jpg oraz http://blog.al.com/techcetera/2007/12/masseffectgroup.jpg yyy... coś mnie omineło? To stare zdjęcia i widziałem je jeszcze przed ME1. Ale nadal nie przestają mnie zadziwiać...

Edytowano przez Rankin
ortografia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łej, skąd ty masz takie informacje? Hale nie jest nawet podobna do Liary. Liarą jest inna modelka/aktoka i to była Jillian Murray. Hale podkłada głos pod kom. Shepard. Twarzy użyczyła Bastili z Kotora (głosu zresztą też). :)

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lellandra mnie ubiegła... A już miałem taki ładny cytat z angielskiej Wiki na podorędziu. : /

Szczerze mówiąc, to w ME (obojętne którym) nie ma zbyt wielu ładnych kobiet... Np. taka Ash mnie ujęła bardziej charakterem niż wyglądem (no, dobra - twarzą. Ciało wszystkie kobiety w tym uniwersum mają identyczne). Chyba najbardziej podobała mi się Kelly, ale to też nie ze względu na rysy twarzy, a na oczy.

Bida z nędzą, choć modelki, które zatrudnia Bio, są naprawdę niczego sobie. Magia grafików. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam wygląd: Ash, Liary, Kelly, Mirandy itp. bardzo podobał. Z tą różnicą że ta pierwsza wyszła w grze lepiej od orginału... cóż... masz rację... magia grafików... :tongue:

Edytowano przez Lord Nargogh
Ponownie ortografia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki to ja go w błąd wprowadziłem z Hale,pomyliły mi się nazwiska,sorry Ninja.

No cóż,mi się wydaje,że dziewczyny z ME 1 to (Ashley i Liara) to najładniejsze dziewczyny w grach ale o gustach się nie dyskutuje,więc temacik który się może rozpocząć radzę nie rozpoczynać bo i tak nic z tego nie wyjdzie:P

Ma ktoś jakieś pomysły na inne rozmowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...