Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Kubuś Puchatek jest zajefajnym rasta-nyga-gangsta gościem. 1000000000000 razy lepszym od Kaidana.

Taka sytuacja:

Shep: Yo Nyga!

Jakub: Yo Shepard! How are you to day? Did you pick somebody up?

Shep: NO! MEN! I have depression! Samara doesn't want me! Ashley left me! Liara doesn't want to see me!

Jakub: Ow! MEN! Don't worred! You still have me! Let go to get plastered!

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ninja ty piszesz po Angielsku :laugh: Hej gadaj z jakiej strony odpisywałeś :smile:

Dobra żarty na bok,ja tam Kaidana bardzo lubię,chociaż grałem facetem to właśnie Kaidan ocalał.Lubiłem z nim gadać,miał nawet ciekawą i smutną historię,normalnie fajny gościu,nie obraziłbym się na jego powrót a nawet bym był szczęśliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ninja ty piszesz po Angielsku :laugh: Hej gadaj z jakiej strony odpisywałeś :smile:

Dobra żarty na bok,ja tam Kaidana bardzo lubię,chociaż grałem facetem to właśnie Kaidan ocalał.Lubiłem z nim gadać,miał nawet ciekawą i smutną historię,normalnie fajny gościu,nie obraziłbym się na jego powrót a nawet bym był szczęśliwy.

Też lubiełm jego historię. Ale tak jakoś mało przyjacielsko było. Pewnie przez tą całą "hierarchię". Z Kubusiem to się skumplować dało.

A propo wyboru Ash/Kaidan. To zero zastanowienia... Kaid zginął jak bohater (ale nie jak Saren). Tylko dlatego że lubiłem bardziej Ash... Okropny jestem nie? Ale tak z logicznego punktu widzenia:

Był technikiem więc posłałem go do bomby. Ash była z salarianami więc ocaliłem nie tylko ją, a gdybym wziął Kadia to gethy/Saren mogłyby bombe rozwalić/rozbroić.

A co do tekstu to sam go pisałem :wink: . Ale nie zdziwie sie jak będą błędy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ninja333

Napierw Saren, teraz Kubek... Kto następny ja się pytam!?

Wracając do tematu - Kubuś jest dla mnie OK, ale nie znienawidzę Bioware jeśli nie dadzą go w ME3... Jeżeli usuną kogoś z mojego Dream Team'u (Liara, Urdnotus (W)rex, Garrrus, Kaidan/Ash, [zależy od save'a] , Thane, Legion, śpiewak aka Mordin, no... Jack może też być, ale tylko w save jako renegat). Ale naprawdę interesujące jest jak sobie poradzą z przeżywalnością drużyny... (Mojemu kumplowi przeżył tylko Grunt...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ninja333

Napierw Saren, teraz Kubek... Kto następny ja się pytam!?

Wracając do tematu - Kubuś jest dla mnie OK, ale nie znienawidzę Bioware jeśli nie dadzą go w ME3... Jeżeli usuną kogoś z mojego Dream Team'u (Liara, Urdnotus (W)rex, Garrrus, Kaidan/Ash, [zależy od save'a] , Thane, Legion, śpiewak aka Mordin, no... Jack może też być, ale tylko w save jako renegat). Ale naprawdę interesujące jest jak sobie poradzą z przeżywalnością drużyny... (Mojemu kumplowi przeżył tylko Grunt...).

A co ma Kubuś Puchatek do Sarena? To dwa osobne światy... Saren to hero a Jakub to nyga i rasta.

Ja tez Bioware nie znienawidzę. Lubię Puchatka ale nie aż tak. Nie znienawidziłem Bioware za brak Ashley tylko za "Kopę lat". Szczeże mówiąc to wszyscy mogli by być w ME3 NPC byle by wróciła możliwość ponownego romansu z ME1 (Ashley albo Liara). Dream Team to coś zupełnie innego.

My dream team: Saren, Ashley, Wrex, Thane, Legion, Jakub, Garrus, Liara.

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wrócą stare romanse. Nie mogą tego tak zostawić przecież. Zresztą lud się tego domaga. ;)

My dream team: Saren, Ashley, Wrex, Thane, Legion, Jakub, Garrus, Liara.

Saren nie wróci do ciebie niestety. ;)

Jeśli się nie mylę priiiize to prize czyli nagroda:)

Indeed. xD

Moja Shepard pozostała wierna Kaidanowi, chociaż jakbym miała wybierać kandydatów z ME2 to najbardziej polubiłam Thene'a.

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... Szkoda, że nie ma modelu Sarena w ME2, nie Ninja333? Wtedy Człowiek Iluzja by zmajstrował kolejną modyfikację i byś grał Sarenem z Shepowym głosem...

Mam nadzieję, że wrócą z romanse z jedynki. Trochę smutno się poczułem jak Shep trzymał/a ramkę ze zdjęciem swojej/swojego miss/tera... Trzeba czekać... I napierać na Bioware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... Szkoda, że nie ma modelu Sarena w ME2, nie Ninja333? Wtedy Człowiek Iluzja by zmajstrował kolejną modyfikację i byś grał Sarenem z Shepowym głosem...

Mam nadzieję, że wrócą z romanse z jedynki. Trochę smutno się poczułem jak Shep trzymał/a ramkę ze zdjęciem swojej/swojego miss/tera... Trzeba czekać... I napierać na Bioware.

Model..???

Plus dla ciebie... nie tylko ciebie ta scenka dobiła... Ale gorzej jest jak miało się romans z Ash/Kaidem. Bo z Liarą to wszystko jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacob...nie trawie organicznie tego faceta.

Zachowuje sie jakby zamiast kregoslupa mial kij od szczotki.Wiecznie na bacznosc,wiecznie wzrok na wprost i salutowanie.

Mam nadzieje ze go moje oczy w ME 3 beda jako NPC co najwyzej ogladac.

Thane lubie ale nie sadze zeby pojawil sie w ME 3 bo chyba w koncu mu sie zejdzie z tego swiata , chory jest przeciez.

Wrex jak pisalem iles stron temu nie ma szans na to zeby sie pojawilo bo byloby to nielogiczne poprostu i smieszne.

Facet ktory jednoczy plemiona krogan nagle wszystko zostawia w cholere i ze tak powiem w d**ie gleboko ma co sie bedzie dzialo z Urdnotami i Kroganami i przylacza sie do Sheparda.

Co za tym idzie cala jego praca legnie w gruzach ale co tam przeciez z Shepardem bedzie tlukl Zniwiarzy to kicha na krogan.

Predzej zobaczymy go jako NPCa na czele armii zjednoczonych krogan tak sadze niz w druzynie.

Legion jego istnienie w ME 3 w druzynie jest wielce prawdopodobne.

Garrus niestety sadze ze tez bedzie...lubie go ale wiecznie mi ginie

Liara mam nadzieje ze dolaczy.

Samara...nie zastanawiam sie nad ta postacia bedzie to bedzie nie bedzie to nie bedzie i tak i tak dobrze bedzie.

Kaidan/Ashley osobiscie wolalbym powrot Ashley bo Kaidan mnie jakos nie przekonal.Musze go kiedys w koncu uratowac na Virmirze :D

Z druzyny z ME 2 mysle ze pojawi sie a przynajmniej chcialbym zeby sie pojawila Kasumi zreszta DLC do ME 2 z Kasumi uwazam za jedna z lepszych jak nie najlepszych lojalnosciowek w ME 2.

Mam nadzieje ze nie poogladam Mirrandy lub bede mial okazje panience dowalic jak i calemu Cerberusowi.

Koniecznie musi byc pilot (zapomnialem imienia..starosc :) )

Zaed co do niego nie mam pojecia zreszta podobnie na niego reaguje jak na Samare

Mordin mam nadzieje ze bedzie,uwielbiam z gosciem gadac a i walczy tez dobrze,nie zawiodlem sie na nim ani razu.

Nie bede pisal o Talii bo wloze kij w mrowisko ale byc musi poprostu i tyle w temacie.

W kazdym razie za okolo nie caly miesiac nastepne DLC do ME 2 i zapowiada sie cokolwiek ciekawie.

Cos mi sie zdaje ze kogos nie wymienilem a nawet chyba na pewno ale po pracy jestem i kapiel z kolacja czeka wiec napisze pozniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacob...nie trawie organicznie tego faceta.

Zachowuje sie jakby zamiast kregoslupa mial kij od szczotki.Wiecznie na bacznosc,wiecznie wzrok na wprost i salutowanie.

Thane lubie ale nie sadze zeby pojawil sie w ME 3 bo chyba w koncu mu sie zejdzie z tego swiata , chory jest przeciez.

Wrex jak pisalem iles stron temu nie ma szans na to zeby sie pojawilo bo byloby to nielogiczne poprostu i smieszne.

Facet ktory jednoczy plemiona krogan nagle wszystko zostawia w cholere i ze tak powiem w d**ie gleboko ma co sie bedzie dzialo z Urdnotami i Kroganami i przylacza sie do Sheparda.

Co za tym idzie cala jego praca legnie w gruzach ale co tam przeciez z Shepardem bedzie tlukl Zniwiarzy to kicha na krogan.

Legion jego istnienie w ME 3 w druzynie jest wielce prawdopodobne.

Garrus niestety sadze ze tez bedzie...lubie go ale wiecznie mi ginie

Kaidan/Ashley osobiscie wolalbym powrot Ashley bo Kaidan mnie jakos nie przekonal.Musze go kiedys w koncu uratowac na Virmirze :D

Mam nadzieje ze nie poogladam Mirrandy lub bede mial okazje panience dowalic jak i calemu Cerberusowi.

Koniecznie musi byc pilot (zapomnialem imienia..starosc :) )

1. Jak dla mnie to Jakub to nyga-rasta-gangsta. Kaidan jest strasznie sztywny. A Ashley... Niby też zachowyję pewnego rodzaju "hierarchię" ale ma teksty których ja bym się powstydził przed swoim przełorzynym (np. "Więc z obmacywania nici").

2. Co do Thanea to musze przyznać rację :sad: . Jak naglę wyzdrowieję to fabułę zpier****. Ale żal mi go jak jasna cholera (za to bedzie pewnie dramatyczna scena jak Thane był PR dla Mrs. Shepard. Thane umiera na łożu smierci a Shepardówka trzyma go za rękę).

3. Wrex i Legion mogli by dowodzić siłami gethów i krogan z Normandi. No wiecie... wojna...

4. Gari ci wiecznie ginie? Zrób misję na lojalność i weź go jako dowódce drugiego oddziału :wink: .

5. Podzielam zdanie co do Mirandy

6. Joker... pilot nazywa się Joker...

Heh, dlaczego wszyscy tak myślą? xD Pewnie dlatego, że mam ją w awatarze. No ale lubię ją. :) Jednak DLC raczej nie zakupię niestety. Szkoda mi jakoś kasy na DLC. ;/ A może dadzą ją za darmo. Byłoby fajnie.

To TO jest Liara??????????????? :blink: DŻIJZAS!

PS: Chodzi mi o twój avatar

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... Szkoda, że nie ma modelu Sarena w ME2, nie Ninja333? Wtedy Człowiek Iluzja by zmajstrował kolejną modyfikację i byś grał Sarenem z Shepowym głosem...

Mam nadzieję, że wrócą z romanse z jedynki. Trochę smutno się poczułem jak Shep trzymał/a ramkę ze zdjęciem swojej/swojego miss/tera... Trzeba czekać... I napierać na Bioware.

Model..???

Plus dla ciebie... nie tylko ciebie ta scenka dobiła... Ale gorzej jest jak miało się romans z Ash/Kaidem. Bo z Liarą to wszystko jest ok.

Co niby z Liarą jest OK? Nic nie jest OK.

Mnie też scenka dobiła:(

Lellandra to jaką ty najbardziej postać lubisz?:P

Ja też się na DLC z Liarą nie skuszę.A skąd wiecie,że następne DLC będzie z Liara?

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno ma być DLC z Liarą, ale sama już nie wiem. :P Ktoś tak wcześniej chyba mówił, więc założyłam, że następne DLC może być z nią. Ale co by to nie było to i tak nie kupię. xD

Ulubiona postać? Hmm chyba Joker. xD Ale Liara i Wrex też.

Dziwne, że nie mam w ulubionych nikogo z drugiej części... Tak myślę i myślę i nikt mnie jakoś nie przekonał, nawet Legion. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker jest najlepszy ever 4ever i koniec kropa -> . O!

Te wszystkie jego teksty w stylu "Ty potrafisz zdołować człowieka" czy "muszę przylecieć tu na wakacje" (to nie są oryginalne cytaty...) kiedy grożą, że mogą zestrzelić Normandię... To on powinien być głównym bohaterem. Szkoda tylko, że chodzić mu ciężko, a z gnatów cięższego kalibru to pewnie nie użyłby bez przykrych wypadków.

Edytowano przez MrHaze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno ma być DLC z Liarą, ale sama już nie wiem. :P Ktoś tak wcześniej chyba mówił, więc założyłam, że następne DLC może być z nią. Ale co by to nie było to i tak nie kupię. xD

Ulubiona postać? Hmm chyba Joker. xD Ale Liara i Wrex też.

Dziwne, że nie mam w ulubionych nikogo z drugiej części... Tak myślę i myślę i nikt mnie jakoś nie przekonał, nawet Legion. xD

Nie jesteś sama w tym,że nie masz w ulubionych postaci z ME2:( Ja tam Thayna i Legiona lubiłem ale do moich ulubionych raczej ich nie wcisnę:) Jokera nie da się nie lubić:) To też jedna z moich ulubionych postaci:)

A co do DLC,to jeszcze nic nie wiadomo,to raczej sugerują tylko na tych plikach znalezionych w folderze z grą:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione teksty Jokera to: "Wiem, wiem nie psuć szefowi zabawek", "Nie potrzebuje SI, która będzie przypominała mi, że Mamy otwartą śluzę"(to jak on powiedział ten tekst rozwaliło mnie). "Nie ufam nikomu, kto zarabia więcej odemnie" Poza tym te teksty, które wymienił MrHaze.

Tak w ogóle to "Dzień Drobny" po mojej małej przerwie. Trochę mnie nie było. A to tylko 5 dni ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker: Wolę złoto... wiesz na medal... ten co go powinienem dostać za wyciągniecie was z tamtej dziury"

Shep: Naprawde chcesz dostać medal? Cały dzień musiał byś siedzieć i słuchać durnych przemówień polityków...

Joker: Masz rację... pewnie kazali by mi sie też ogolić...

To było zajeczefajne :smile: . Joker to najzabawniejsza osoba jaką w życiu widziałem. On jest po prostu gwoździem ME. Bez niego to już nie było by to samo... Mam nadzieję że mi go w ME3 nie uśmiercą...

A tak nawiasem: Zauważyliście że w ME1 Joker mówi że chodzi o kulach? Jakoś w ME2 tego nie uwzględnili...

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego według mnie Cerberus też nad nim popracował. Uleczyli go częściowo, jednak nie całkiem. Jednak niektórzy nie zgadzają się z tym. Dobrze, że Lukaris się na ten temat nie wypowiedział, bo usłyszelibyście parę niemiłych słów ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego według mnie Cerberus też nad nim popracował. Uleczyli go częściowo, jednak nie całkiem. Jednak niektórzy nie zgadzają się z tym.

No wiesz... nie powiem że się nie zgodzę... ale chyba by o tym gościu opowiedział... To że nie chodzi o kulach to możę być po prostu zaniedbanie ze strony Bioware. Wiele takowych było. Ale nawet Joker nie przebiję starego dobrego CDP-owego Wrexia!

NIE UŻYWAMY PRZEKLEŃSTW, NAWET WYKROPKOWANYCH. - Rankin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja333 ...Garrus mi ginie nie w ostatniej misji bo tam sobie radzi swietnie i zawsze go daje jako dowodzacego ale chodzi mi o wbrew pozorom lzejsze misje poboczne.

Co dziwne Talli przetrwa a Garrus padnie jak wezme ich do jakiejs misji.

Co do Talli to owszem lubie dziewczyne :) ale drazni mnie cos nie wiem czy wy tez to macie jak bierzecie ja do misji.

Zawsze lezie do przodu zawsze pod ostrzal ,ani sie nie ukryje ani nic lata za wrogami i popiskuje zamiast sie skryc gdzies i naparzac zza wegla :)

No ale wybaczam jej to :)

Nie chce mi sie szukac tego posta dlatego nie wiem kto mi odpowiedzial ze Parrasini zostala zabita przez Anoleisa wiec jest za cienka dla Shepa.

I tu ma Bioware problem he he...bo u mnie nie zginela a Anoleis siedzi oprzez co mialem okazje na mala misje dla Parrasini w ME 2 no i m0j Shep zarobil buziaka.

Stal oniemialy papa mu sie cieszyla he he.

Oczywiscie zalezy jak kto gra ale problem w tym ze sporo ludzi na forum angileskojezycznym pyta o Parrasini.

Przypuszczam ze jak ktos ma sava z Parrasini zatrobi dodatkowe misje a komu padla w ME 1 to nie pogra w te misje poprostu.

Nowe DLC nazywa sie Overlord wyjdzie w czerwcu.

Bedzie cos o Cerberusie sztucznej inteligencji pojawiaja sie Gethy chyba bedzie pojazd znaczy Hammerek i dodatkowo 5 nowych swiatow do odkrycia.

Na razie to tyle co wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie szukac tego posta dlatego nie wiem kto mi odpowiedzial ze Parrasini zostala zabita przez Anoleisa wiec jest za cienka dla Shepa.

I tu ma Bioware problem he he...bo u mnie nie zginela a Anoleis siedzi oprzez co mialem okazje na mala misje dla Parrasini w ME 2 no i m0j Shep zarobil buziaka.

Tak to ja napisałem. Ale chodziło mi o to że MÓGŁ ją zaciukać Anoleis. A skoro z nim MOGŁA sobie z nim nie poradzić to nie widze jej w walce z gethami. Jak dla mnie prawdopodobieństwo Parasini w squadzie jest jak wskrzeszony Saren. Ale dobra chyba wszyscy mają dość tego tematu :tongue: . Ja osobiście w ME3 najchętniej NIE zobaczył bym Mirandy i zobaczył Ash. Kiedy ME kupowałem to myślałem że ta Miranda to bedzie taka jakaś nastepczyni Ashley (coś w tym rodzaju jak Jakub i Kaid tylko Jakub jest bardziej cool). A tu mi dają takie ***** w obcisłym ubranku i z wiecznym niezadowoleniem z powodu swoich kompleksów na temat własnego wyglądu...

"Czekałam tylko aż zmienisz garderobę... Chyba że Cerberus pozwala puszczać ci się w tym ubranku" :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja333 - Shepard też MÓGŁ sobie nie poradzić ze swoją misją. To samo tyczy się całej reszty ekipy, poza Jokerem. Wniosek? W drużynie jest miejsce tylko dla Jokera?

A tak nawiasem: Zauważyliście że w ME1 Joker mówi że chodzi o kulach? Jakoś w ME2 tego nie uwzględnili...

Faktycznie, pierwszą rzeczą, o jakiej myślisz, gdy Zbieracza porywają Ci całą załogę i prawie rozwalają statek, jest "gdzie są moje kule"!?

Nie róbcie z Jokera większego kaleki niż jest. Poczytajcie trochę o Syndromie Vrolika, to może zrozumiecie. To trochę (od biedy) jak z niewidomym, który porusza się po znanym sobie terenie - niby ma swoją białą laskę, ale równie dobrze (choć z większym dyskomfortem i ryzykiem wypadku) może się poruszać bez niej.

Edytowano przez Alaknar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...