Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Bo ja nie szukam po internecie, Ninja, tylko gram. Liara sama mówi, po uratowaniu, że "nie chcę się chwalić ale mam 107 lat" na to Ashley "kurde chciałabym wyglądać tak w twoim wieku".

A co do pytania Darkamen...pogadałbym o DLC, ale nie wiem kto z was ma Kasumi Stolen Memory i Zaeed'a i resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki to ja go w błąd wprowadziłem z Hale,pomyliły mi się nazwiska,sorry Ninja.

No cóż,mi się wydaje,że dziewczyny z ME 1 to (Ashley i Liara) to najładniejsze dziewczyny w grach ale o gustach się nie dyskutuje,więc temacik który się może rozpocząć radzę nie rozpoczynać bo i tak nic z tego nie wyjdzie:P

Ma ktoś jakieś pomysły na inne rozmowy?

aha... soł wery fenks. A propo Liary i Ash. Ma ktoś link do filmiku prezentującego kłótnie pomiędzy tymi dwiema o Shepka? Tylko w PL. W ANG to na you tube oglądałem i zrozumiałem tylko jeden tekst...

Takeru, sorki ale ja miałem ten tekst w PL i nie pamiętam "108". Pamiętam że mówiła "mam 100 lat". I mogę się odrazu wyłączyć z rozmowy o Kasumi i Zeadzie bo nie mam...

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale z uszu ci tekstu nie napiszę. A podpisy są niewyraźne (albo ja jetem ślepy).

A propo Liary i Ash... To zdjęcie mnie wręcz użekło :smile:

http://img412.imageshack.us/img412/6375/as...rabyjhourne.jpg

A te dwa dobiły :sad:

http://img195.imageshack.us/img195/9732/31637.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/7126/30167.jpg

Najśmieszniejsze jest to że w jednym z tych dwóch jest napisane "forever". Pff... A Shep na to? "Kopę lat!".

I jeszcze propo tekstu Ashley: Bardzo mi się podoba. To chyba jej pierwszy komplement w kierunku Liary (i chyba ostatni). Mniej więcej dlatego bardzo podoba mi się zamieszczone wyrzej zdjęcie.

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idzie mniej więcej tak:

Liara : Komandorze, musimy porozmawiać. Jeśli nie rozwiążemy tej sytuacje teraz, obawiam się, że może się zrobić niezręcznie.

Ash: Oh, niezręczne, huh. xD

Liara : Mam nadzieję, że załatwimy to w sposób cywilizowany. Nie chciałabym, żeby zrobiło się nieprzyjemnie.

Ash: Bo ostatnio między nami było bardzo przyjemnie. Ktoś w tym pokoju musi dokonać wyboru. To nie jestem ja ani ty.

Shep: Może powinniśmy to jakoś rozwiązać.

Liara: Myślę, że musimy. Nie wiem zbyt wiele na temat ludzkich związków, ale rozumiem koncept zazdrości.

Ash: Zazdrość?! O ciebie? Nie jesteś nawet z naszego gatunku.

Liara: Być może właśnie dlatego czujesz się zagrożona. Jestem rywalką jakiej nigdy wcześniej nie miałaś. Wrogość jest powszechną reakcją na nieznane.

Ash: Jeśli nadal będziesz się wymądrzać, to pokaże ci jak wygląda moja wrogość.

Shep: Uspokójcie się obie. Możemy to załatwić jak dorośli.

Ash: To jest głupie. Nie jesteśmy małżeństwem Shepard. Jeśli chcesz się związać z jakimś obcym, proszę bardzo. To nie moja sprawa.

I teraz są różne wersję. W tej on mówi.

Shep: Jesteś dla mnie kimś wyjątkowym, ważnym, Ash.

Ash: Tak? Jakoś trudno poczuć się wyjątkową, kiedy ciągle urządzasz sobie pogawędki z małą, niebieską przyjaciółką na boku. Chyba, że to moja rola?

Liara: To jest dokładnie to czego starałam się uniknąć. Nigdy nie powinnam ci powiedzieć o moich uczuciach, Shepard. Postawiłam Cię w okropnej sytuacji, przepraszam.

Shep: Dobrze zrobiłaś Liaro. Ja czuję to samo.

Ash: Usłyszałam już dosyć. Rozwiążemy to teraz, Shepard. Ja czy ona?

Shep do Ash: Nigdy nie chciałem cię skrzywdzić, ale to na Liarze mi na prawdę zależy.

Ash: Hej, wszyscy jesteśmy dorośli, co nie? Mam nadzieję, że będziecie razem szczęśliwi. Jeśli nie masz nic przeciwko muszę wyczyścić mój sprzęt.

Liara: Czuję się źle. Mam nadzieję, że nic jej nie będzie.

Shep: Porozmawiam z nią później. Dam jej szansę ochłonąć.

Liara: Myślę, że masz rację. Przykro mi, że postawiłyśmy cię w tej sytuacji, ale cieszę się, że wybrałeś

mnie.

No i tam ble ble, że pogadają póżniej i wiesz gdzie mnie znaleźć.

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takeru2009 mam wszystkie DLC.

Co do kobitek w ME uiwazam ze rewelacyjnie jest Liara zrobiona,Mirranda tez niczego sobie aczkolwiek moja ocena moze wynikac z tego ze jej nie lubie :P

Ash...jest fajna ale jakos mi tez nie przypadla do gustu aczkolwiek fajna babka.

Jesli chodzi o Talli to figure ma swietna o reszcie nie pisze bo znowu nie bedzie to ocena prawidlowa dlatego ze ja lubie :) po za tym malo co widac po za nosem czasami.A nie o charakterach rozmawiamy.

Parrasini mi sie podoba

zreszta po calusie jaki Shepard dostal na Illium

byc moze cos wiecej z Parrasini bedzie a moze lepiej zeby nie bo Simsy czesc osiemdziesiata z tego wyjdzie :D

Ale uwazam ze rewelacyjnie i kapitalnie i wogole cudownie i pieknie i wogole achy i ochy nad ta kobieta i nie ma slow na opisanie tego jak im wyszla Aria z Omegi.

Malo tego ze kapitalnie i rewelacyjnie graficy podeszli do tej postaci to jeszcze nawet polski dubbing tej Assari jest swietnie dopasowany do tej postaci.

Uwielbiam z nia gadac.

Gdzies pare stron wczesniej ( nie chce mi sie szukac teraz) ktos napisal ze skierowal wzrok na piersi jakiejs kobiety i zaznaczyl od razu w nawiasie ( nie jestem zboczony) :)

Ubawilo mnie to bo ktos kto to pisal ma raczej zdrowe objawy niz zboczone :)

Jakby patrzyl z pozadaniem na Sheparda to rozumiem ze cos nie tak (zakladajac ze facet bo kobiete kierujaca wzrok na Sheparda zrozumiem)

Dobra koncze bo 2 w nocy i cos mialem napisac jeszcze i zapomnialem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tali ma świetną figurę...? Ja chyba ślepy jestem bo tego nie zauważyłem coś... Cóż trudno...

Nie no co ty! Parrasini na pewno nie będzie. Jestem tego tak pewny jak tego że Bush nie jest już prezydentem. Jak ona mogła zginąć z rąk Anoleisa to już widzę ją walczącą z gethami :tongue: ...

Cóż Aria może wyszła fajnie... ale ja jej nie za bardzo lubię. Dobra ale faktycznie o charakterach tu nie gadamy.

Jeżeli chodzi o "ktoś", to proszę bardzo mów po Nicku. Ja się nie obrażę :wink: . Z resztą nie mam o co. Każdy człowiek myśli inaczej i niektórzy mogli pomyśleć że zboczony jestem. Chciałem tylko dać takie jakby sprostowanie. Często je daję.

Nie cytujemy w całości poprzedeniego posta. Ponadto sprawdzaj ortografię. Wreszcie, Dyskusje mają być prowadzone o grach - Rankin

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż "don't [beeep] with Aria" przetłumaczyli na "nie podskakuj Arii" :dry:

Taaa...wiem za bardzo narzekam na polskie tłumaczenia.

Nie bez jaj! Naprawde tak przetłumaczyli!? :laugh: LOL! EA ma coś nie po kolei w głowie!

OK, a teraz mam małe pytanie. Jak się kupuję dodatek z Kasumi? Bo jeszcze do tego nie doszedłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takeru-jeśli chodzi o tłumaczenie,to do mojego narzekania to ci jeszcze brakuje :laugh: Ale chyba mamy podobne zdanie o Mass Effect 2 PL.

A mnie się Aria nie podoba jakoś tak...staro wygląda ale daję linka z zdjęciem bo nie wiem czy o nią chodzi,może wy o jakiejś innej Arii rozmawiacie :smile:

http://img688.imageshack.us/img688/8981/me2aria.png

Zresztą o gustach się nie dyskutuje :smile:

Ninja Neoficie chyba chodziło o romans między Parasini a Shepardem,w sumie to mogło by być mnie się ona nawet podoba i fajna jest :smile:

Neofita mogę się mylić ale czy to nie przypadkiem ty wcześniej pisałeś,że Liara grafikom paskudnie wyszła?

Co do tłumaczenia:EA nie chciało przeklinać,przecież Mass Effect 2 to gierka od lat 7 więc przekleństwa są zabronione.Ojć chyba EA musi się opamiętać,że ME2 to gra dla dorosłych:)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na Bioware social club logujesz się. U góry jest panel i na samy końcu "Gry". Najeżdżasz myszką na "Gry", potem na Mass Effect 2, a na koniec na Oficjalne DLC. JEśli chcesz kupić klikasz Buy Now. A potem możesz go sobie ściągnąć ze swojego konta. Kasumi kosztuje 560 BWP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kupione punkty Bioware lub konto mieć :smile: Szczerze? Mnie szkoda wydawać ponad 50 zł na te punkty,tak samo jak kasy na DLC,czekam aż coś lepszego wypuszczą.

PS:Ciekawe jak by się potoczyła walka Aria vs Wrex:) Już raz była wiec mogli by walnąć podobną

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:Ciekawe jak by się potoczyła walka Aria vs Wrex:) Już raz była wiec mogli by walnąć podobną

Była...? Jednak muszę tą gre przejść jeszcze raz...

Chyba że chodzi ci o... Aleene? Jakoś tak się nazywała ta "twarda pluskwa". Ale po tym jakiego doświadczenia Wrex nabył w walce z Suwerenem to tak by Arię załatwił że by flaki na scianie nie zostały :smile: .

Ale chyba masz rację. Aleena wysyła do Wrexa lisy "więcej szczęscia następnym razem". Tak samo Aria mówi do Shepa.

A co do słownej walki: To Wrex by wszechswiat rozwalił... gdyby zabrało się do tego CDP...

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację,to Aleena była nie Aria,jejciu muszę w końcu zacząć lepiej zapamiętywać te imiona:)

Ale ja mam sklerozę i to w tym wieku ech:)

A ja coś czuję,że w ME3 w drużynie może się pojawić ten Volus co biotyką się posługiwał (Biotic God czy coś takiego).Co byście powiedzieli na Volusa w drużynie,jak dla mnie to troszkę głupie by było,wyobraźcie sobie takiego grubego karzełka plątającego się nam pod nogami gdy strzelamy do Gethów:D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam Volusa... Dajmy Elkora albo Hanara!

Ale tak na serio to Salarianin też był trochę dziwnym nabytkiem. Co prawda był ten cały Kirrahi ale rzadko widywało się salarian z bronią. A tu nagle Mordin wylatuję i zaczyna do wszystkiego strzelać. Jeżeli miałby być Elkor albo Hanar to bym się zdziwił ale Volus...? Na pewno mniej. Trochę bym posiedział ze szczeką do podłogi ale po chwili bym się przyzwyczaił.

A propo Volusów (wkraczam tu też lekko na temat Sarena, rady oraz Cerberusa): Ja osobiście uważam że rada chamsko z nimi postąpiła. Z opowieści "Dina" w ME1 (ambasada Volusko-Elkorska) dowiadujemy się jak durzo Volusy zrobiły dla Cytadeli. Jak rozkręcili interesy, unowoczesnili handel itp. A po tym wszystkim dostali po 1000 latach ambasadę która dzielą z Elkorami. Ja więc nie dziwię się Sarenowi ("uważa że za bardzo rządzimy się w galaktyce"), tej asaari z Nos Astra ("albo od ludzi którzy ledwo co pojawili się w galaktycę i już chcą wszystkim rządzić") i innym osobą. A to dlatego że z opowieści Dina wynika to że ludzie załorzyli ambasadę po kilku tam latach (nie pamiętam konkretnie) a normalnie rasy mogły zakładać ambasadę po 1000 latach. Już na początku ludzie dostają się do widm a na końcu ME1 do rady cytadeli. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy innych ras. Volusy nie maja nawet Widma a są w Cytadeli dwa razy dłurzej niż ludzie. Rada uwarza bowiem że rasa powinna się spełnić w walce, ale nie każda rasa ma do tego predyspozycję. Według mnie ludzie faktycznie rządzą się w galaktycę (nie mówiąc już o ludzkiej radzie).

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaasne...Elkor będzie idealny. Podejdzie do Getha i powie. Ostrzeżenie: Nie podchodź albo będę zmuszony Cie unicestwić. Przypomina mi to HK - 47 z KOTOR'a. Hannarzy...hmm i tu jest problem. Nie wyjaśnili dokładnie tego w jaki sposób Hannarzy szkolą zabójców. Jak każdy wie Hannarzy brzydzą się wulgarnym słownictwem, a i przemocy specjalnie nie kochają.

Ale odszedłem od tematu. Myślę, że skoro Shepek ma już swój zespół, to BioWare radykalnie go nie zmieni. Może 3-4 postaci ale nie wszystkich.

Edytowano przez Takeru2009
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thane podczas jedenj z rozmów powiedział, że hanarzy korzystają z drellskich zabójców. A zanim wyruszą w świat, to przechodza kursy mające na celu zmniejszyć ich wrażliwość na słownictwo.

Ale może pojawić się jakiś wyjątkowy hanar, np. jak ten z opowieści Zaeeda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaasne...Elkor będzie idealny. Podejdzie do Getha i powie. Ostrzeżenie: Nie podchodź albo będę zmuszony Cie unicestwić. Przypomina mi to HK - 47 z KOTOR'a. Hannarzy...hmm i tu jest problem. Nie wyjaśnili dokładnie tego w jaki sposób Hannarzy szkolą zabójców. Jak każdy wie Hannarzy brzydzą się wulgarnym słownictwem, a i przemocy specjalnie nie kochają.

Ale odszedłem od tematu. Myślę, że skoro Shepek ma już swój zespół, to BioWare radykalnie go nie zmieni. Może 3-4 postaci ale nie wszystkich.

Ostrzeżenie: zaraz rozbijemy się o tą asteroidę.

Śmiertelne ostrzeżenie: Przed nami... żniwiarz... :laugh: HK-47 - No podobny tylko HK zazwyczaj mówił "Stwierdzenie".

Szkolić to mogą wszyscy... Czy wedłóg ciebie trener Barcelony gra lepiej niż Ronaldinho? Do trenowania wystarczy wiedza o okreslonym temacie.

Ja tam mam nadzieje na cały team z ME1 i osoby z ME2 (te które mam w sygnaturcę).

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volus to co najwyżej może być jakimś naukowcem, chociaż oni lepiej znają się na finansach.

Ja tam mam nadzieje na cały team z ME1 i osoby z ME2 (te które mam w sygnaturcę).

W sumie się zgadzam, ale za Jacobem bym nie płakała. Zauważyliście, że za każdym razem jak werbujemy kogoś nowego, to on mówi mu że "będzie cennym nabytkiem dla naszej drużyny"? No i to jego "but the priiize". xD Ogólnie śmiechowy gościu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się zgadzam, ale za Jacobem bym nie płakała. Zauważyliście, że za każdym razem jak werbujemy kogoś nowego, to on mówi mu że "będzie cennym nabytkiem dla naszej drużyny"? No i to jego "but the priiize". xD Ogólnie śmiechowy gościu.

"but the priiize"?

Error! Oprogramowanie Ninja 333 potrzebuję słownika angielsko-polskiego inaczej nie będzie w stanie kontynuować konwersacji!

Kubuś to najlepszy polski nyga i rasta! "Upijemy się na Cytadeli". To taki kumpel Shepa. Taka prawdziwa przyjaźń nygasów. Tylko oni to potrafią. A co dopiero nyga-gangsterzy albo nyga-żołnierze. Oni to wiedzą co to honor i przyjaźń (związana zazwyczaj z durzym kielichem wódy). Lepiej niż z Kadianem który był nawet fajny ale nudny trochę...

Ale najbardziej się wkurzę jak mi nie dadzą Thanea, Legiona, Wrexa i Ashley. Wtedy po prostu wezmę tasak i zaciukam całe Biowarwe.

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"but the priiize"?

Error! Oprogramowanie Ninja 333 potrzebuję słownika angielsko-polskiego inaczej nie będzie w stanie kontynuować konwersacji!

Heh, musisz popracować nad angielskim. :) BTW, on mówi coś takiego podczas romansu z FemShep. Widziałam na YT.

Ja znowu nie znam się na eee "nygach". xD

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"but the priiize"?

Error! Oprogramowanie Ninja 333 potrzebuję słownika angielsko-polskiego inaczej nie będzie w stanie kontynuować konwersacji!

Heh, musisz popracować nad angielskim. :) BTW, on mówi coś takiego podczas romansu z FemShep. Widziałam na YT.

Nie no na ANG to się nieźle znam (z Nowo Zelandczykiem kiedyś gadałem) ale nie czaję słowa "priiize".

Też oglądałem ten filmik. Ale nie wybrałem Kubusia dla mojej Mrs. Shepard. Wolałem Thanea. W pierwszej części Kaidan i w drugiej znowu człowiek? Nudnie by wyszło... Poza tym wolałem Thanea...

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę priiiize to prize czyli nagroda:) Jakubek chce nagrody?Ja mu dam kulkę w łepetynkę,taką ładną, błyszczącą kuleczkę zwaną pociskiem :laugh:

Żartuję Jakubka też lubię :smile:

JA bym chciał drużynę z ME1 (minus jedna osoba)+ z drużyny ME2 parę osób (Thane,Legion i Mordin,Kubuś też może być,mam sentyment do soczków i Puchatka :laugh: ).Lepiej niech Bioware zajmie się postaciami które już stworzyli zamiast wymyślać nową drużynę,będzie lepiej dla nas:) ME powinni zakończyć tak,by większość była zadowolona:)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...