Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2007

Polecane posty

To teraz ja się wypowiem na temat nowego numeru :).

Pełne wersje faktycznie trochę średnie, ale jak wiadomo CDA większość kupuje dla czasopisma nie dla gier ale np. Hitman Kontrakty to IMO najgorsza część serii (ale z drugiej strony przecież nikt się Blood Money nie spodziewał prawda :D)

Co do recenzji:

Gears of War- koniecznie muszę przeczytać.

Crysis- jak wyżej, będę miał o czym marzyć jak będę w wakacje w Szwecji pracował na nowego kompa :D.

Hellgate London- mam tą grę, już sobie o niej wyrobiłem opinię i nie spodziewam się wysokich not (śmiejemy się z kumplami z gildii, że nawet cenzura chatu jest zabugowana...)

Co do reszty recenzji też koniecznie muszę je przeczytać, szczególnie nowego NFSa :). Ogólnie dla mnie ten numer ownuje :D. I dobrze bo nie mam już co czytać (bo kto by czytał Dziady 3 na j. polski :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nad chodzi powoli nowy numer CD-Action, co tu dużo komentować i się rozpisywać.

Recenzje są naprawdę ciekawe i zróżnicowane a i tak każdy będzie miał własne opinie na temat zrecenzowanej gry.

Pełne wersje może nie powołają na kolana.

Ale nie można być takim sknero przecież nie zawsze CD-Action musi się starć o naprawdę wielkiego giganta na to są potrzebne nie tylko pieniądze, ale i czas, choć ja sam osobiście przyznam się, że zawsze oczekuje na dobre gry.

Ale jak widać trzeba brać to co dają :D

A napewno znajdzie się w tym zestawie coś dobrego bo aż takiego szajsu tam nie ma.

Dla maniaków gier mogę polecić z pełnych wersji Pierwsza Wojna Światowa PL, Panzer Elite Action, jeżeli lubisz historie okresu pierwszej drugiej wojny te dwie pozycje są dla ciebie czytałem o nich i są naprawde ciekawymi produkcjami.

Co do pozostałych gier to słabe z wyjątkiem Hitmana ich bym odradzał instalować?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer rewelacyjny (196 stron, stare dobre czasy się przypominają...), ale ja nie o tym chciałem...

Jaki macie wpływ na wygląd reklam telewizyjnych CDA? Bo narzeka się na nie chyba od samego początku, a nic się nie zmienia. Rozumiem, mało czasu, dużo informacji do przekazania. Ale czy nie można by chociaz dobrać jakiegos fajniejszego lektora? :roll:

A tak offtopikując trochę... Z łęzką w oku wspominał reklamy nowego Top Secreta. Pomysłowe, dowcipne. Fajne;]

Dobra reklama to skuteczna reklama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie, wszystko fajnie, tylko gdzie demo ProStreeta ja się pytam? W ogóle to coś ostatnio mnie z tymi demami rozczarowują, bo i obiecanego MoH:Airborna się nie doczekałem i Strangleholda... chciałbym zauważyć, że nie każdy ma takiego neta, żeby sobie te demka pościągać, zresztą po co ma to robić skoro od 10 lat nieprzerwanie ma od tego CDA, a tu proszę! Teraz, żeby zobaczyć najnowszego Nfsa, muszę kupić Clicka! Czemu, ah czemu tak jest?!? :(

Ano temu, ze dema zajmuja coraz wiecej miejsca (np. demo Crysisa to chyba cos ponad 1,8 GB) i zwyczajnie nie da sie upchac na plyte wszystkiego, co byscie chcieli. Tym bardziej, ze ostatnio wychodzi sporo glosnych gier.

A no właśnie, sporo głośnych gier... i mam takie pytanie a propo: czy Wy tę liczbę 4 pełniaków traktujecie już jako mus?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno takiego zestawu recenzji nie było i dłuuugo chyba nie będzie... Call of Duty 4, Crysis, Gears of War, Hellgate: London, Need for Speed ProStreet, TimeShift, Unreal Tournament III toż to same WIELKIE hity które mogłyby być ozdobą każdego innego numeru... I wydaje mi się że nawet numer specjalny (13) nie przebije tego świątecznego...

A Panzer Elite kiedyś bardzo chciałem kupić w wersji pudełkowej, jednak po jakimś czasie mi przeszło... A teraz dostane go za darmo! Wielkie dzięki już nie mogę się doczekać... Jak dziecko w wigilie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat pełnych wersji

Hitman: Kontrakty PL - nie interesuje mnie

Panzer Elite Action PL - nie lubie takich gier

Nocna Straż PL - średniak ale zagram

Pierwsza Wojna Światowa PL - raczej nie zagram

Jak dla mnie pełne wersje są jedne z gorszych w tym roku :(

O numerze wypowiem się jak kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chętnie poczytam czemu to edycja kolekcjonerska Wiedźmina przychodzi z takim opóźnieniem ja dopiero 3 dni temu dostałem, a zamówienie było w dniu premiery...

@Pierdzimak - mi też nadal służy ale z napisu same CD- mi zostało już ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to numer najgorszy w tym roku. Ale nie dlatego że recki słabych gier, czy kiepskawe pełniaki. Problem w tym że prawie wszystkie recenzowane gry już kupiłem i sam mogłem je sobie ocenić :).

Ale i tak kupię jak co miesiąc, choćby po to by sprawdzić czy zgadzam się z Waszymi ocenami. Z pełniaków też niestety większość mam, liczyłem na jakieś ciekawe demka, ale i tu zawód. Ale wiem że jak zawsze coś dla siebie znajdę, a podkładeczka się przyda.

Ciekaw jestem jedynie GoWa, Lost Planet mnie nie przekonał, zobaczymy czy po przeczytaniu recki zdecyduję się na tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THitman Kontrakty to IMO najgorsza część serii (ale z drugiej strony przecież nikt się Blood Money nie spodziewał prawda :D)
Po pierwsze to najgorsza część serii, moze i tak nie będę się spierał, ale to i tak jest naprawdę fajna gra. No i czy najgorsza to też sprawa dyskusyjna. Tak na marginesie- grałeś? <offtopmode_off>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Crysisa - Oto na co czekam. Gralem w demko, i muszę powiedzieć że gra ma PRZEOGROMNE wymagania [większe niż FarCry czy DOOM3 w dniu premiery :P].

Pełniaki mnie nie interesuja, w Hitmana grałem... no może zagram jeszcze raz [ale i tak 2 część IMHO RZĄDZI!].

Strategi nie lubię, więc reszty gier nie odpalę.

Bonusy na coverkach jak zawsze zobaczę, MAG'i także [w tym Action Mag mhm... :)]

A co do demek... nie dało by się do pisma dorzucać 1 płyty DVD5 z samymi demami? Już nawet podwyższyć na stałe cenę gazety o koszt produkcji tej płyty [1 zł? :P] ale dla osób z wolniejszym łączem jest to świetne rozwiązanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy ocen:

Blazing Angels 2 - 7

Call of Duty 4: Modern Warfare - 9+/10 (za krótka, liniowa, skrypty, brak swobody)

Gears of War - 9

Hellgate: London - 8 (bugsss)

Kane & Lynch: Dead Man - 7 +

Need for Speed: Pro Street - 7

Timeshift - ?

Unreal Tournament III - 10

World in Conflict PL - 8

Crysis - 10/10

Ogólnie numer zapowiada się bardzo dobrze (prawdziwym zaskoczeniem są recenzje, takiego zestawienia chyba jeszcze nie było). Pełne wersje... Tutaj rozczarowanie (obiecaliście hiciora, hitman może i nim jest, ale to nie mój gust). Ale oczywiście numer kupię. Chociazby dla samej podkładki i oczywiście RECENZJI :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś numer, który bym kupił tylko i wyłącznie dla gry. Jeju! Hitman: Kontrakty! Dzięki Wam dorwałem się do jedynki, potem do dwójki, a teraz dajecie mi możliwość posiadania trzeciej części serii Hitman. Zaprawdę, jestem bardzo zadowolony, nie mogę się wręcz doczekać 4 grudnia, kiedy to sobie po szkole skoczę do kiosku i kupię sobie CDA.

Of course recenzje także z przyjemnością się poczytam (jak zwykle zresztą), szczególnie, że w tym miesiącu są zaprawdę bardzo ciekawe gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam przede wszystkim na testy Lachesis`a, jak tylko dobrze wypadnie to jeszcze przed swietami zagosci na moim biurku :D:D:D gorzej jak wynik bedzie slaby no coz Copperhead tez styknie :). Ciekawi mnie tez Crysis, no i Cod 4 chociaz bedzie troksze brakowac drugowojennych klimatow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest świetny (święty też :D).

Wyrażam się na temat pełniaków.

Hitman: Kontrakty PL - :l (nie interesuje mnie)

Panzer Elite Action PL - :D (supertophajfi ;), uwielbiam II wojnę światową)

Nocna Straż PL - :D (świetnie, uwielbiam gry na silniku S2 i jego twórców)

Pierwsza Wojna Światowa PL - :) (nieźle, lubię Blitz-a i gry na jego silniku)

W tym miesiącu CDA i CyberMycha wymiata! Niestety kupię dopiero 23.12 lub 24.12.

I pytanie do Huta: jesteś naczelnym Click-a, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Thiefie 3 pisaliście, że będzie w tym roku jeszcze lepszy pełniak. W tym miesiącu są dobre, ale nie porywające. Czy wypuścicie jeszcze jeden numer w tym roku? A moze to jeden z tych pełniaków jest TYM SUPER HIPER WYPAS ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos mowil o grach-legendach, ze beda w tym numerze? Nie sadze.

Do tego jeden z dwoch hitow, ktore mialy byc omsknal sie nam na styczen, wiec zestaw jest mniej efektowny niz planowalismy ale IMO daje rade.

Co do tych pełniaków, nadmieniłem przecież, że najlepszy zestaw od jakiegoś czasu, ale spodziewałem się jakiejś growej legendy. "Spodziewałem się" co przecież nie znaczy, że to obiecaliście, widocznie niepoprawnie interpretowałem wstępniaki. Moja wina, moja wina, moja bar....WRÓĆ, to chyba nie tutaj...

I do tego nowka - jak na Cover - bo z wiosny tego roku. To sie tez za czesto nie trafia.

Wiem, że dla Was to powód do dumy, gdy wrzucicie jakąś nową gierkę, i gdybym wiedział, jakie to trudne taką zdobyć, to pewno bym Was podziwiał, ale mnie obchodzi jakość, nie wiek. O coraz częściej przekonuje się, że gra im nowsza, tym lepsza grafika, a gorsze wszystko inne (no, może oprócz kampanii reklamowej :P). Taki ze mnie bezlitosny konsument. A poza tym i tak co nowsze gry pokazują fakalca mojemu 4-o letniemu komputerkowi (żeby nie było, że oceniam bezpodstawnie, w nowsze też pogrywam, tyle, ze u brachola) więc nowości mnie przestały interesować tak, jak kiedyś^^ I mam nadzieje, że nie przestaniecie dawać nieco starszych gier, bo są takie, z których zamieszczeniem nie powinniście mieć strasznego problemu, a biją na głowę w swojej kategorii większość nowości.

Patrz na numer jako calosc - na gadzet, pismo i pelniaki. Summa summarum wypada IMO bardzo dobrze albo znakomicie (a same pelniaki dobrze lub lepiej niz dobrze) wiec - to jak gra, jesli grafika na 7-8 a ocena globalna na 9-9+ to i tak jest OK, nie?

Trudno mi oceniać pismo, skoro jeszcze nie miałem go w rękach, choć nie wątpie, ze jak każdy numer świąteczny, będzie wymiatać i niszczyć. Byle tak dalej! Jedynym powodem moich narzekań była nadzieja na tego killera wśród gierek. Mam jeszcze cichą nadzieję, że NL będzie się bardziej rozwijać i przestanie być kalką JM i basha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu CDA i CyberMycha wymiata!

Mi jakoś nie podoba się ogłupianie ludzi i dawanie gier freeware pod nazwą "Pełna Wersja" (BMW M3 Challange), więc z tym wymiataniem bym tak nie przesadzał. A Sacred to jeszcze nie taka wielka gra. Grałem w tą grę dużą ilość czasu i mogę powiedzieć, że ocena 8/10 w CDA odnosi się tylko dla wielkich i zagorzałych fanów Hack'n'Slash'y... Nawet rozdzielczości nie można zmienić i trzeba się męczyć w 1024x768 (jeżeli ktoś ma natywną 1280x1024 to wie jaki to ból pikselozy i rozmazania)...

Zazwyczaj jest jeszcze 13 numer :)

No i następny... Już kilka razy w tym wątku było, że numer specjalny był w kwietniu. Napisane to było też we wstępniakach itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...