Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2007

Polecane posty

Zacznę może nietypowo, od pełniaków. Hitman- gra dla której warto kupić CDA. Co prawda mogę mieć troszkę wypaczone zdanie, ponieważ jestem fanem tej serii, jednak mimo wszystko uważam, że jest to gra wysmienita (no, niech będzie, jest to wyśmienita seria). Jednak jeszcze niestety Kontraktów nie ukończyłem, choć kupiłem je w dniu premiery w Kolekcji Klasyki. Cóż, może to będzie bodźcem motywującym?

Jednak pomijając Hitmana. Panzer Elite Action i wszystko jasne. Na gierkę miałem swego czasu niezłą ochotę. Pamiętam, że w wakacje w sklepie cenega.pl można było ją kupić bodajże za 15 zł. Jednak się wstrzymałem. Teraz dostanę ją z CDA. Nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Reszta pełniaków mnie raczej nie interesuje.

Natomias zawartość tekstowa jest ok. Jakoś nie odczuwam dzikiej radości, jak niektóre z osób piszących w tym wątku- w końcu czego można było się spodziewać w okresie świątecznym?

Byle do wtorku.

P.S. Co z tym pełniakiem killerem? Jest nim Hitman, czy jeszcze na niego czekamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie odczuwam dzikiej radości, jak niektóre z osób piszących w tym wątku- w końcu czego można było się spodziewać w okresie świątecznym??

Racja, ale porównaj sobie z innymi świątecznymi CDA, takiego natężenia zapowiadanych od dawna (często jako przełomowe) tytułów jeszcze nie było :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a gdzie ta "finalna aria"? Bo jakoś jej nie widzę.

Ale przynajmniej recki fajne, nawet bardzo, bardzo, bardzo fajne 8)

Jak dobrze, że dla mnie liczy się głównie pismo, a nie płyty... :roll:

EDIT: 800 post :faja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka:

376e9277b3e16824m.jpg

zajęliśmy się sprawą „wiedźmingate” czyli problemów z dostarczeniem na czas zamówionych wersji kolekcjonerskich gry.

Taaaa już ponad miesiąc po polskiej premierze, a EK dotarła dopiero wczoraj ._.

O ile Zapowiedzi jakoś efektywnie się nie zapowiadają, to recenzje kompletnie miażdżą. Takiego nagromadzenia tak zapowiadanych gier od dawna nie było. Na pierwszy odstrzał polecą recki GoWa i UT3 ;]

Podkładka pod mysz - może być, przyda się, bo stara jest badziewna, a nowa pojawi się dopiero z EK UT3 :wink:

Pełniaki też dobre, może nawet to całe Panzer Elite Action zainstaluje :D Zobaczymy, czy da radę odciągnąć mnie na dłuższy czas od multi CoDa4 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo świetne. Gadżet też. Ale to odbiło się na zdecydowanie słabej płytce. Zwłaszcza pełne wersje są takie sobie - nie ma nic ciekawego wśród nich, oprócz Hitmana. Ogólnie numer świetny, troszke nieco psuje jego obraz płytka. Ale to tylko moje zdanie, niektórzy piszą że pełniaki są świetne :) więc nie każdemu dogodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Fajny numerek się zapowiada...

Hitman: Contracts ---> YES YES YES! Wreszcie będę miał wszystkie części (z czego pierwsze trzy z CDA :D )!

Recki ---> Właściwie wszystkie jak lecą będą ciekawe. Szczególnie interesi mnie CoD4 (chociaż demo mi nie chodzi...) :P

Wiedźmingate ---> Jest akcja, no to i reakcja... Ech... Ja na szczęście dostałem już wszystkie elementy (wcięło gdzieś tylko nalepkę z logiem wiedźmina, ale to mało istotne :P), a kupon na 100 zł rabatu jest w drodze, więc jest, mimo wszystko, gites.

e: Szafa ---> A widzisz, w końcu się doczekałeś :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, gratuluję. Będzie co czytać :D. Dawno tak wypasionego numeru nie było. Recki na które czekało wielu i bdb pełniaki. szacun

Hitman: Contracts ---> YES YES YES! Wreszcie będę miał wszystkie części (z czego pierwsze trzy z CDA :D )!:roll:
- ja też :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zajefajne czasopismo :D Gdzie za 16zl dostane tyle do poczytania, recek a jakie pelniaki ? Akurat mialem chrapke na Hitmana, a tu prosze 3 czesc dadza. Na Panzer Elite'a tez mialem kiedys ochote 8) No i jakis gadzet mi jeszcze dadza. Podkladka zawsze sie przyda, do tego z kalendarzem...Co to byla za gazeta...Argh chyba czasopismo...Noo taak, przeciez to CD-A ktore co miesiac przyzwyczaja nas do tak wysokiego poziomu grania :DWielkie brawa ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szlag! A ja w środę 5.12 i czwartek 6.12 mam dwa egzaminy po połowie semestru...:/ No, lecz jednak zakupię tenże numer... dla samej radości czytania. W końcu zabije trochę czasu w oczekiwaniu na świeta:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na szkolną 5, jednak we wstępniakach hucznie zapowiadany na co najmniej 7. Gdzie te hity? Hitman, fakt, b.dobra, ale to nie "dwojeczka"; grą-legendą bym jej raczej nie nazwał. Panzer elite- fajoska gra akcji, i nic więcej. Druga wojna światowa, jw. tyle, że strategia. Straż nocna, tu już nawet rozczarowanie. Przy tych zapowiedziach liczyłem na jakiegoś kosmicznego killera. Nie powiem, dano nie było takiego zestawu, ale jednak to nie to, co miało być. Przynajmniej zawartość pisma będzie (mam nadzieję),jak zwykle, "świąteczna".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na szkolną 5, jednak we wstępniakach hucznie zapowiadany na co najmniej 7. Gdzie te hity? Hitman, fakt, b.dobra, ale to nie "dwojeczka"; grą-legendą bym jej raczej nie nazwał.

A czy ktos mowil o grach-legendach, ze beda w tym numerze? Nie sadze.

Do tego jeden z dwoch hitow, ktore mialy byc omsknal sie nam na styczen, wiec zestaw jest mniej efektowny niz planowalismy ale IMO daje rade.

Panzer elite- fajoska gra akcji, i nic więcej.

I do tego nowka - jak na Cover - bo z wiosny tego roku. To sie tez za czesto nie trafia.

Druga wojna światowa, jw. tyle, że strategia. Straż nocna, tu już nawet rozczarowanie. Przy tych zapowiedziach liczyłem na jakiegoś kosmicznego killera.

Przy JAKICH konkretnie zapowiedziach?

Nie powiem, dano nie było takiego zestawu, ale jednak to nie to, co miało być. Przynajmniej zawartość pisma będzie (mam nadzieję),jak zwykle, "świąteczna".

Patrz na numer jako calosc - na gadzet, pismo i pelniaki. Summa summarum wypada IMO bardzo dobrze albo znakomicie (a same pelniaki dobrze lub lepiej niz dobrze) wiec - to jak gra, jesli grafika na 7-8 a ocena globalna na 9-9+ to i tak jest OK, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam takie małe pytanie do Smugglera/ offtopic. wiem że to nie tutaj, ale może raz z okazji zbliżajacych się świąt się niezbanuje użytkownika/.

Pytanie brzmi:

Kto się cieszył z recenzowanej przez siebie gry. Kto robił największą mine oranguta gdy otrzymał swoją "świeżą bułeczkę" do recenzji? Osoba która otrzymała Gears of War? A moza ta, która grała w Crysisa?

A tak juz w temacie. Skład naszej mieszaniki świątecznej wygląda całkiem nieźle. Zarówno okładka jak i zrecenzowane gry... No no, nie mówię że "się postaraliście tym razem" bo w sumie się staracie za każdym razem. ALe jak zwykle "FóL WypPass"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem pełniaków jak dla mnie grudniowy Cd-Action ratuje Hitman reszta mi w ogóle nie podeszła. Recenzje niezłe i ciekawie się zapowiadają, niestety tego numeru nie kupię. Skuszę się chyba numer poprzedni bo czekałem z decyzją kupna właśnie na zapowiedzi grudniowego numeru.

Smuggler pytanko do ciebie czy jest możliwość wydania styczniowego numeru jeszcze przed świętami lub zaraz po nich? Czekam na pełniak na styczeń i mam nadzeję, że będzie po polsku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny gruuubas, kupują jak zawsze! ;) Rewelacyjne teksty, COD4 już mam, zastanawia mnie ocena Redakcji :) Klara ma 5 lat, co jeszcze zwiększa objętościową-tekstową rewelację.

Recenzje w 50% to FPSy :D Zapewne - po zagraniu w demo - stwierdzam, że nowy Pro Street oraz Blazing Angels (IMO po recenzji w Clicku! niezła gierka może być) nie dostaną znaku jakości. NFS ma wielką spadkę zniżkową. Obstawiam 6+/10 dla nowego NFSa.

Ale macie konkurencję pełniakową w postaci.. Wyborczej! Teraz co Czwartek będą gry w tym: Spellforce złota Edycja, Ghost Master, Painkiller Złota Edycja :shock: Kapitalne fulle. W dzisiejszym numerze Wyborczej: Gothic (CDA), Alone czwarty (CDA) i inne, w cenie 5,99 zł!. Ale kurcze - Painkillera Złotą Edycję liczyłem, że dostanę z CDA właśnie :)

Hitman faktycznie może być uznany za hita, ale z pewną dozą niepewności. OK, będę miał 3 Hitmany z CDA i Blood Money z konkursu Cenegi SuperSellera :D A więc seria cała, ale najlepsze jest to, że w żadnego nie grałem... Święta idą, nadrobię zaległości :)

No i czy będzie 10/10 odwieczne pytanie.. mimo wszystko Gearsy, UT3, COD4,K&L - zasługują na oceny od 8+ do 9+. Jedynie Crysis ma szansę na 10/10. Ale nie wiem, nie grałem w demo (do 4 grudnia :twisted: ) to zobaczę czy da się jeszcze wycisnąć ostatnie soki z mojego GF6600. Nadzieja nie zawodzi nigdy, czy nadzieja matką głupich? Zobaczymy ;)

Ostatni chyba 200 - stronowy CDA mam z 2001 roku bodaj :) Przeczytam od deski do deski szkoda, że nie wychodzicie na weekend, tak to szkoła jest czasu mniej ;) Co do gadżetu - fajna sprawa, niezły bonus :) Na pewno użyje.

Takie małe pytanie - kiedy numer 1/07? Bo mi się kojarzy data Sylwestrowa, a na stronie bauera nie mogłem znaleźć.

Summa summarum kupię, nawet wstanę o 7.00 i przejrzę numer przed lekcjami :) Great job, boys!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...