Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2007

Polecane posty

Zapowiada się całkiem dobry numer, zwłaszcza dział recenzje powinien najbardziej mnie zaciekawić. Z pełniaków nie jestem jakoś szczególnie zadowolony, choć pewnie w Hitmana popykam, może i w Panzer Elite, a reszta odpada. ;] Ale jednak wielkie hity to nie są. Choć jest HITman. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no może czas zmienić nazwę na "Panzer Cd-War" ?

Znowu strategia wojenna, znowu czołgi, znowu wojna !? Tylko hitman was ratuje bo tak to słabiutko. Oczywiście czepiam się tylko płyt, bo tak to pismo jest samo w sobie rewelacyjne, nie podlegające krytyce :)

Pozdro !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie numer całkiem dobry!!! Mógłbym powiedziec, że najlepszy w tym roku!! Dobre pełniaki: Hitman 3 PL!!! Ah...

Inne gry też są spoko!!!

Recenzowane gry są ciekawe i zróżnicowane!!!!

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i oczywiscie ekipę CDA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no może czas zmienić nazwę na "Panzer Cd-War" ?

Znowu strategia wojenna, znowu czołgi, znowu wojna !? Tylko hitman was ratuje bo tak to słabiutko.

Że jak? Panzer Elite Action to nie żadna strategia a zręcznościówka z czołgami w roli głównej. Natomiast Straż Nocna to RPG. Jedynie 1 Wojna Światowa to strategia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no może czas zmienić nazwę na "Panzer Cd-War" ?

Znowu strategia wojenna, znowu czołgi, znowu wojna !? Tylko hitman was ratuje bo tak to słabiutko.

Że jak? Panzer Elite Action to nie żadna strategia a zręcznościówka z czołgami w roli głównej. Natomiast Straż Nocna to RPG. Jedynie 1 Wojna Światowa to strategia

Nie mówię tylko o tym numerze. Jak napisałem "znowu" czyli kolejna gra z serii RTS wojenny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjdzie grudniowy numer i rodzinka go przeczyta do wysla mi go do Sydney, gdzie od niedawna mieszkam (razem z numerem listopadowym), bo gdy wyjezdzalem to najnowszy byl pazdziernikowy. I tak chyba co 2-3 miesiace bede dostawal paczke z CDA :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to najgorsza część serii, moze i tak nie będę się spierał, ale to i tak jest naprawdę fajna gra. No i czy najgorsza to też sprawa dyskusyjna. Tak na marginesie- grałeś? <offtopmode_off>

Oczywiście, że to sprawa gustu (dlatego napisałem to magiczne IMO :) ). Tak grałem i ukończyłem, Hitman Contracts tak samo jak grałem (i prawie ukończyłem, ale to z pewnych przyczyn :P) wszystkie poprzednie części i Blood Money :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zestaw recek jest mocny... Ale przed momentem ukazał się nowy nr zinu Playback

http://www.playback.pl/numer24/start.html

I chyba pod tym względem CD-A zostaje wyprzedzone :)

Nie ma Crysisa i Ut3 :) Zresztą ja wolę trzymać w dłoni 200-stronowego gruubasa niż czytać w sieci, jeszcze o wiele słabszej jakości teksty :) Ale numer przejrzałem, a jak, ładna okładka, tekstów sporo - jak na Zin to jest nieźle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE2 to gra z poziomu AoE3, zresztą ta pierwsza i tak jest słabsza od swojego M$ odpowiednika, więc ja bym sobie odpuścił umieszczenie tego tytułu na coverze. O wiele lepszym wyborem była złota edycja EE1. :)

Co do pełniaków w grudniowym numerze, to świetny prezent pod poduche. Nic tylko pozazdrościć takiego mikołaja, napewno każdy znajdzie u mnie chwile między kolejnymi kolosami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest naprawdę bardzo dobry jeśli chodzi o recenzje i zawartość czasopisma po prostu miód,natomiast jeżeli chodzi o pełne wersje to jestem trochę zawiedziony zapowiadaliście WIELKI HIT finalną arię po dodaniu takich gier jak Gothic 2 czy Morrowind mogliśmy spodziewać się więcej. Oczywiście Hitman 3 dobra giera ale wyżej wymienionym do pięt nie dorasta trochę nie fair było robienie smaka a potem wyszły z tego nici. Mam w związku z tym pytanie czy zapowiadany hit zostanie dodany w styczniowym numerze dlatego że nie zdołaliście go wyrwać do grudniowego numeru czy doszliście do wniosku że sama zawartość recenzji sama się wybroni a Hitman 3 da radę póki co nas zaspokoić albo wielki bum zachowacie sobie na 150 numer. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś z redakcji rozwiał moje wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tydzień temu byłem w Empiku i wszystkie te gry były...szkoda że dosyć drogie - najtańszy w sumie był Timeshift (niecała stówa) zaś orange Box i tak nie przebił ceną wersji specjalnej Crysisa (160 zł) - fajne dosyć płaskie i ciężkie pudełko - i dlaczego tak nie można z innymi tylko się robi te opasłe boxy xD Ale nie mówiąc o grach...

Ten Cda będzie wymiatał - tak dobrych recek razem nie widziałem dawno. "Dziesięciu Wspaniałych" to zestaw który POWINIEN zapewnić wam spory nakład. Zaś co do wiedźmińskiej podkładki - kalendarza to trochę taki mix wam wyszedł xD Szkoda że moja myszka nie potrzebuje podkładki - chyba że będzie to powierzchnia raczej stała (na podczerwień) Mi tam złotówka nie robi różnicy a pełniaki...cóż, coś ciekawego choć jakbyście kiedyś dali coś z serii Starwarsowych ale to niemożliwe...Hitman starczy.

A teraz czekamy tylko na premierę we wtorek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy CDA ukaże się na 48 godzin przed moimi maturami... Co prawda próbnymi, jednak ich wyniki będą miały duży wpływ na oceny na semestr, a te na oceny z całego roku bo 2 semestru prawie nie mam (jestem w III klasie LO). :(

Cóź, CDA będzie musiało poczekać cierpliwie do weekandu obok pełniaka Wiedźmina... Wiecie co to za uczucie mieć pełną ORYGINALNĄ wersję Wiedźmina i nie mieć czesu w nią pograć? A teraz dodatkowo CD-Action będzie kusić do olania nauki... :)

Co do pełnych wersji, niestety IMO jest słabo. Z całej 4 interesujący byłby Hitman. Byłby, gdyby nie to, że jest najsłabszą częścią serii. Może bym pograł, ale sorry - z Wiedzminem nie ma szans.

PS. Wbrew pozorom nie oczekiwałem w CDA gry na miare Wiedzmina, ale po zapowiedzi we wstępniaku 11/2007 spodziewałem się jednak czegoś lepszego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...