Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2007

Polecane posty

I dla jasności - nie chcę tu biadolić, wiem że recenzje super gierek będą, tylko ze żadna z nich mi prawdopodobnie nie poszłaby nawet w low detalach ;) Nie mam potrzeby sięgać do recenzji tak wymagających gier. Cóż. Może w przyszłym miesiącu, albo 13 numer mnie wgniecie w podłogę. Liczę na Was, bo jesteście najlepsi. Udowodnijcie to ;)

Gdzie ty byłeś? Od tego roku niema już 13 numeru. Jest tylko numer specjalny który wydawany jest w maju. I sorry że pisze tak póżno ale wczoraj niemogłem wysłać wiadomości bo serwer był zapchany :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie, wszystko fajnie, tylko gdzie demo ProStreeta ja się pytam? W ogóle to coś ostatnio mnie z tymi demami rozczarowują, bo i obiecanego MoH:Airborna się nie doczekałem i Strangleholda... chciałbym zauważyć, że nie każdy ma takiego neta, żeby sobie te demka pościągać, zresztą po co ma to robić skoro od 10 lat nieprzerwanie ma od tego CDA, a tu proszę! Teraz, żeby zobaczyć najnowszego Nfsa, muszę kupić Clicka! Czemu, ah czemu tak jest?!? :(

Sory nie Clicka, ale wydanie specjalne Komputer Świat Gry - w sumie to bez różnicy, ale nie chciałem wprowadzać w błąd o!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem reklame na waszej stronce. Fajnie, ale strasznie szybko ten numer opisujecie. Niemal tak szybko jak sie przedstawia mój kolega. :) Fajnie, że dojaecie Gadżet 2008 - fajny bajer, lubie to! :P O reszcie się wypowiem we wtorek ajk kupie, tylko co tobedzie ten konfigurator na święta??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie, wszystko fajnie, tylko gdzie demo ProStreeta ja się pytam? W ogóle to coś ostatnio mnie z tymi demami rozczarowują, bo i obiecanego MoH:Airborna się nie doczekałem i Strangleholda... chciałbym zauważyć, że nie każdy ma takiego neta, żeby sobie te demka pościągać, zresztą po co ma to robić skoro od 10 lat nieprzerwanie ma od tego CDA, a tu proszę! Teraz, żeby zobaczyć najnowszego Nfsa, muszę kupić Clicka! Czemu, ah czemu tak jest?!? :(

Ano temu, ze dema zajmuja coraz wiecej miejsca (np. demo Crysisa to chyba cos ponad 1,8 GB) i zwyczajnie nie da sie upchac na plyte wszystkiego, co byscie chcieli. Tym bardziej, ze ostatnio wychodzi sporo glosnych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę tak:

Okładka - świetna :). 10/10

Worek - świetny :). 10/10

Pełniaki:

Hitman 3 - genialnie chciałem tą gierke sobie kupić, ale coś czułem, że będzie w jakimś czasopiśmie. A niechciało mi się wydawać 25 zł. na tą grę na którą chce. 10/10

Panzer Elite: Action - może zagram. Dobrze, że nówka:). 8/10

Nocna Straż - zagram, żeby sprawdzić :). 9/10

Pierwsza Wojna Światowa - raczej nawet nie zainstaluje 6/10

Czyli pełniaki u mnie: 8

Podkładka pod myszkę z kalendarzem :) Świetny pomysł na dodatek, chociaż liczyłem na oddzielny kalendarz, lub karty do gry, czy też Tipsomaniaka. Myślałem też, że może dacie ten mały poradniczek (np. do Crysisa :)). Ale ta podkładka nie jest zła. 9/10

Teksty - jeśli patrzeć na to jakie recenzujecie gry, to 9+/10

Teledysk Vader'a oczywiście: 10/10 :)

Dema - nie ma wielu tytułów, ale rozumiem was :). 7/10

Gadżet 2008 - lubię ten dodatek, tylko szkoda, że wchodzi w te 196 stron :). 9/10

196 STRON! - świetna sprawa, szkoda że nie na stałe. 10/10

5 Urodziny Klary - Super. Mam nadzieję, że w numerze też jest więcej o niej i o jej przygodach :). 10/10

Ogólna ocena numeru! - 9+/10 :) - Czyli znakomicie :).

PS. Czy możecie powiedzieć kidy będzie numer 01/08 :)? Bo jest możliwość, że będą tam 2 HITY :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może popadam w hurraoptymizm, ale dla mnie jest to najlepszy numer CDA ever (u mnie ever=2002 rok, od tego czasu kupuję regularnie CDA). Ocenię zawartość wzorem kolegi wyżej o sympatycznym nicku Glazio :)

OCENA ZAWARTOŚCI

Okładka & worek, czyli opakowanie Wygląda świetnie. Mnóstwo ciekawych recenzji (w cz. II mojego posta pt. "Spekulacje" rozpiszę się bardziej), Klara, fajny "króliczek miesiąca" :)10/10

Pełniaki Ogromny plus za Hitmana, Panzer Elite, a także dla Nocnej Straży (zawsze mnie ciekawiłą ta gra...). Pierwsza Wojna Światowa to coś w rodzaju dobrej jakości zapychacza jak mniemam, ale gry nie znam więc nie narzekam. 9/10

Inny stuff na coverku Demo Crysisa na plus. Jest to zdecydowanie dobry wybór na demo miesiąca. Rozumiem, że reszta się nie zmieściła, możnaby jednak wrzucić jeszcze coś kosztem Pierwszej Wojny Światowej, ale co tam... 8/10

Gadżet - podkładkokalendarz Nie uwierzycie, ale ani nie mam porządnego kalendarza, a wasza pachnąca podkładka jest już baaaardzo wysłużona... Strzał w... 10/10

Teksty Recenzje wprost rewelacyjne, same hity. Zapowiedzi i temacik mniej widowiskowe, ale nie ma się czemu dziwić - na święta gry się wydaje, nie zapowiada. 10/10

Inne sprawy Ogromny plus za liczbę stron, za Gadżet 2008 i za Megakonfiguratora. Jeżeli o czymś zapomniałem to sorry, ale tak czy tak, duży plus - +

Podsumowanie Jak pisałem we wstępie - najlepszy numer CDA w historii. Rewelacyjne teksty, pełniaki i dużo bonusów to najlepsze przesłanki ku temu, że ten numer to numer na... 10/10

SPEKULACJE

Dwa tytuły nie dostały znaku jakości, czyli 8 dostało. 8 tytułów na okładce daje pewność, że to właśnie te gry mają znaczek jakości. Znak jakości chyba nigdy nie został przyznany grze z oceną poniżej 9, tak więc, zakładając, że będą 9+ a także 10/10 (wydaje mi się, że tym razem więcej niż jedna...) średnia ocen będzie wyższa niż 9. Albo się mylę, albo jest to rekord ? Wg mnie gry z szansami na 10 to:

- Crysis - wiadomo dlaczego

- Gears of War - też wiadomo

- Call of Duty 4 - nie aż tak duże oczekiwania jak dwójka powyżej, może zaskoczyć

Tak więc odrzuciłem...:

- Kane'a & Lyncha - obawiam się, że ta gra będzie tylko bardzo dobrze (a nie perfekcyjnie) wykonaną bardzo brutalną pozycją, która jednak nie zasługuje na 10.

- Need for Speed - już dawno samochodówka nie dostała 10/10. Sądzę, że Pro Street na najwyższą ocenę nie zasłuży - nie jest to na pewno gra przełomowa, wątpię też by EA ustrzegło się od błędów.

- Unreal Tournament - ta gra zbiera regularne dziewiątki. Sądzę, że kolejną część spotka taki sam los - nie wierzę, że aż 3 redaktorów obstało za 10/10 dla UT

- Hellgate - podobno potwornie zabugowana

- Timeshift - nie wiem dla czego, ale po prostu nie wierzę w 10 dla tej gry.

Podsumowując, posunę się do obstawienia ocen dla poszczególnych gier. Zobaczymy ile się sprawdzi :)

Alfabetycznie:

Blazing Angels 2 - 7

Call of Duty 4: Modern Warfare - 9+ (przypuszczalnie będzie za krótka ;) )

Crysis - 10

Gears of War - 10

Hellgate: London - 9

Kane & Lynch: Dead Man - 9

Need for Speed: Pro Street - 9+

Timeshift - 9+

Unreal Tournament III - 9+

World in Conflict PL - 8

Ale się rozpisałem. W końcu święto - 4 grudnia powitamy najlepszy numer CDA w historii - wielki dzień, warto pisać na tym forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może też przyłącze się do spekulacji na temat ocen w najnowszym CDA:

*Blazing Angels 2 - 7+

*Call of Duty 4: Modern Warfare - 9

*Gears of War - 10

*Hellgate: London - 8+

*Kane & Lynch: Dead Man - 8+

*Need for Speed: Pro Street - 9

*Timeshift - 9

*Unreal Tournament III - 9+

*World in Conflict PL - 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jedno słowo HTAMAN!!Dzięki CDA będę miał wszystkie części 1 i 4 kupiona a 2 i 3 z cda.

Coż jestem tuż po Pierwszej cześci (piszac ten post jestem osoba ktora ukoczyla Codname 47 4 godziny wczesniej)

Oczywiscie Crisis Mniam mniam COD 4 :P.

A inne pelniak (I wojna swiatowa) Tez zapowiada sie fajnie...Cóz Cda sprezentowalo nam hiper mega ultra prezent..No i Kalendarzyk :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tradycyjnie pozrzędzę, bo to co dobre w numerze zostało nadmienione w postach jak wyżej. ;)

Pełniaki - tylko Hitman ratuje ten numer. Reszta pełniaków poniżej przeciętnej. Zapowiadany hicior się "omsknął", bo głupotą byłoby wrzucanie go do numeru, który z taką ilością recenzji hitów i gadżetem i tak sam się wybroni. "Chłyt matekingowy". ;)

cover DVD - nadal oczekuję aż zostanie dołączona druga płytka DVD9, bo na razie pod tym kątem CDA słabo wypada (i znów się pojawiają problemy że np. wypadło demko NFS: PS, bo "płyta nie jest z gumy")

reklama - znów mamy w teleexpressowym tempie wymienianie co jest w nowym numerze; konia z rzędem temu, co zapamiętał zawartość numeru tylko na podstawie reklamy; dlaczego CDA nie może mieć CIEKAWEJ reklamy? pamiętam reklamę niemieckiego PC Games - pokazano jak w realu kolo zdobywa nowy nr pisma, ale z dźwiękami i sposobem poruszania się a'la Quake i Unreal; taką reklamę pamiętam już od jakichś czterech lat, tak się w pamięć wryła! a ile osób zapamięta nową reklamę CDA po miesiącu?

Do reszty przyczepić się nie sposób. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie, wszystko fajnie, tylko gdzie demo ProStreeta ja się pytam? W ogóle to coś ostatnio mnie z tymi demami rozczarowują, bo i obiecanego MoH:Airborna się nie doczekałem i Strangleholda... chciałbym zauważyć, że nie każdy ma takiego neta, żeby sobie te demka pościągać, zresztą po co ma to robić skoro od 10 lat nieprzerwanie ma od tego CDA, a tu proszę! Teraz, żeby zobaczyć najnowszego Nfsa, muszę kupić Clicka! Czemu, ah czemu tak jest?!? :(

Ano temu, ze dema zajmuja coraz wiecej miejsca (np. demo Crysisa to chyba cos ponad 1,8 GB) i zwyczajnie nie da sie upchac na plyte wszystkiego, co byscie chcieli. Tym bardziej, ze ostatnio wychodzi sporo glosnych gier.

Hmm.. hmm... a jaka jest szansa, że dacie je za miesiąc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Need for Speed - już dawno samochodówka nie dostała 10/10. Sądzę, że Pro Street na najwyższą ocenę nie zasłuży - nie jest to na pewno gra przełomowa, wątpię też by EA ustrzegło się od błędów.
Jak to nie? A Test Drive? Recenzja w urodzinowym numerze, ocena 10/10. A co do samego NFSa to słyszałem, że za bardzo się nie udał. Obstawiam 7/10. No, ale to nie temat do wróżenia z fusów. Przekonamy się 4 grudnia.

Co do pełniaków, to jak mówiłem, jest nieźle. Szkoda tylko, że zapowiedzianego bodajże już w numerze styczniowym pełniaka killera jeszcze nie dostaliśmy...

EDIT: Czy będzie w tym roku ankieta, czy już skończyła się ta tradycja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też przyłącze się do spekulacji na temat ocen w najnowszym CDA:

*Blazing Angels 2 - 6+

*Call of Duty 4: Modern Warfare - 10

*Gears of War - 10

*Hellgate: London - 7+

*Kane & Lynch: Dead Man - 9

*Need for Speed: Pro Street - 8+

*Timeshift - 9+

*Unreal Tournament III - 9

*World in Conflict PL -9

*Crysis-10

no ale przekonamy sie niedługo a kalendarz mi sie bardzo przyda dzieki CDA za taki prezent

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Need for Speed - już dawno samochodówka nie dostała 10/10. Sądzę, że Pro Street na najwyższą ocenę nie zasłuży - nie jest to na pewno gra przełomowa, wątpię też by EA ustrzegło się od błędów.
Jak to nie? A Test Drive?

Test Drive'a świadomie opuściłem - ta gra to coś więcej niż samochodówka - to wirtualne samochodowe życie :) Poza tym jest to gra sieciowa. Ale niech będzie. A poza TDU jaka samochodówka dostała 10/10 ? NFS: Porsche ? Głowy nie dam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się przednio :) Jednak obrodziło nam graczom na ten koniec roku... To moje prorokowanie:

*Call of Duty 4: Modern Warfare - 9+/10 Chociaż będą narzekać na długość i skrypty...

*Crysis - 9 (jestem pewien ,że nie będzie dychy)

*Gears of War - 9+

*Hellgate: London - 8

*Kane & Lynch: Dead Man - 8+

*Need for Speed: Pro Street - 8

*Unreal Tournament III - 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer rewelacyjny (196 stron, stare dobre czasy się przypominają...), ale ja nie o tym chciałem...

Jaki macie wpływ na wygląd reklam telewizyjnych CDA? Bo narzeka się na nie chyba od samego początku, a nic się nie zmienia. Rozumiem, mało czasu, dużo informacji do przekazania. Ale czy nie można by chociaz dobrać jakiegos fajniejszego lektora? :roll:

A tak offtopikując trochę... Z łęzką w oku wspominał reklamy nowego Top Secreta. Pomysłowe, dowcipne. Fajne;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez się dołączę, w końcu takie paplanie to cecha Polaków :D

  • Blazing Angels 2 - 7+

Call of Duty 4: Modern Warfare - 9+/10

Gears of War - 10

Hellgate: London - 8

Kane & Lynch: Dead Man - 7

Need for Speed: Pro Street - 8

Timeshift - 9

Unreal Tournament III - 10

World in Conflict PL - 8

Crysis - 9+/10

Mam nadzieję, że niewiele się pomylę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, to się zowie potężna dawka CDA! Wspomniał A.L., że stare czasy się przypominają - dokładnie tak. Tyle że wtedy poza wypasionym czasopismem nie dostawaliśmy mousepada, tylu hitowych gierek, a ponadto płacimy teraz mniej. Mimo, iż więcej. ;] W każdym razie będzie co czytać (świetne gierki w reckach!), będzie w co grać, normalnie przyszły Święta i trafiły nas workiem z prezentami. W czoło. Respekt, panowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pełnych wersji to tylko Hitman jest głośny i znany. Pozostałe produkcjom można więc pewnie określić mianem solidnych pozycji. W każdym razie w trójkę na pewno pogram. A zawartość pisma jest wręcz bomboma! Skoro jest napisane, że to najlepszy zestaw gier w dziale recenzi w historii CDA to pewnie jakaś dycha się trafiła. Cieszę się też, że umieliściliście na płycie kawałek grupy Vader o nazwie Miecz Wiedźmina. To naprawdę bardzo dobry utwór ostatnio słucham go parę razy dziennie. A wracając do tematu pełnych wersji głośne to tytuły (oprócz Hitmana) to nie są, ale my czytelnicy powinniśćmy mieć na uwadze to, że wkrótce 12 urodziny CDA. A trzeba wspomnieć, że będzie to 150 numer naszeko ukochanego czasopisma! Więc pewnie tam należy się spodziewać pełnych wersji uznanych i kultowych gier (klasy np. Thief 3, Gothic 2 wraz z dodatkiem, czy też Morrowind).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...