Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Dnia 18.12.2016 o 14:15, Writer napisał:

Hej, też chciałbym zapytać o Battlefield 1, czy będzie mi chodził na wysokich detalach zarówno w singlu jak i w multi?

Mój PC:

Procesor Intel Core i7-4790K, 4.4 GHz

GeForce GTX 970 4 GB

RAM 16 GB (4x4GB)

monitor Monitor AOC G2460PG

miejsce na dysku jest, Windows 10 64 bit.

 

EDIT: Kupiłem już grę i chodzi mi na wysokich detalach, tak więc koledze wyżej na średnich powinno pójść bez problemu. Gra jest dobrze zoptymalizowana i na PC chodzi super.
 

Nie pytam o średnie, bo i na wysokich dobrze mi działała w becie także w pełnej raczej się to nie popsuło. Jestem ciekaw jak kwestia zasobożerności na ULTRA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam laptopa Lenovo IdeaPad 100-15IBY, model name: 80MJ (80MJ00HLPB)(https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-ideapad-100-15iby-80mj00hlpb). Z tego co wiem, posiada on kartę graficzną Intel HD Graphics 4000, podwójny procesor, proszę o sprawdzenie strony którą podałem. 

Zastanawiam się czy mam szansę grać na nim w Diablo III (z dodatkiem czy bez) w rozdzielczości większej niż 800-60 ( w sumie zależy mi na 1286-68, w tych granicach, nie pamiętam dokładnie) bo na takiej gra jest płynna. Chciałbym wiedzieć również czy płynność gry zależy od szybkości działania internetu. Konkluzja: na jaką jakość gry mam szansę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wymagania For Honor. Ta gra jest na czele mojej listy "do zagrania" i chciałbym się dowiedzieć czy mi pójdzie na laptopie. Niestety nic się nie znam na tym wszystkim i szukam kogoś kto powiedziałby mi co i jak.

Specyfikacja minimalna (do gry w rozdzielczości 720p, w 30 kl./s, ustawienia Low, synchronizacja pionowa wyłączona):

  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 w wersji 64-bitowej,
  • Procesor: Intel Core i3-550 lub AMD Phenom II X4 955,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660, GTX 750 Ti, GTX 950, GTX 1050 oraz AMD Radeon HD 6970, HD 7870, R9 270, R9 370, RX 460 lub inna z minimum 2 GB pamięci,
  • Pamięć RAM: 4 GB.

Specyfikacja zalecana (do gry w rozdzielczości 1080p, w 60 kl./s, ustawienia High, synchronizacja pionowa wyłączona):

  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 w wersji 64-bitowej,
  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX-6350,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 680, GTX 760, GTX 970, GTX 1060 oraz AMD Radeon R9 280X, R9 380, RX 470 lub inna z minimum 2 GB pamięci,
  • Pamięć RAM: 8 GB.

 

 

 

Mam asusa x555lj. Specyfikacja:

CPU Type    Mobile Intel Core i5-5200U, 2500 MHz (25 x 100)

Karta     Intel(R) HD Graphics 5500  (1 GB)  |  nVIDIA GeForce 920M

Ram 8gb

Dysk 250gb SSD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy pójdzie mi Mass Effect Andromeda.

Mam win 7 x 64
geforce 750
8 gb ramu
procesor i5 3550 3.30 ghz

Minimalne wymagania MSA:

Specyfikacja minimalna:
System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 w wersji 64-bitowej,
Procesor: Intel Core i5-3570 lub AMD FX-6350,
Pamięć RAM: 8 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850, ewentualnie inna z 2 GB pamięci,
Dysk twardy: co najmniej 55 GB wolnego miejsca.

Czy można dostać jakieś tech demo albo coś w tym stylu, żeby sprawdzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tym co masz to bez przeszkód, ja w Obliviona to grałem za czasów Semprona 2800+ i GF 7800 GT.

 

A teraz zaskocze was, ale mówcie, czy odpalę NieR: Automatę ( czy obejdę się smakiem jak z Mafią i Dishonored 2 bo procesor ) na:

 

Phenom II x4 955 Black Edition

8GB

R9 290X 4GB

Edytowano przez Hrabia93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na laptopie Acer e5-575g i3-6006U/8GB/500/Win10/GT940MX uruchomię poniższe gry(mowa o rozdzielczości 1366x768)?

Battlefield 4, ETS 2, CS:GO, Civilization VI

Ewentualnie jak sytuacja się zmieni przy tej samej konfiguaracji, jedynie z 6 zamiast 8 GB RAMu?

Edytowano przez Morphine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lenovo ideapads 300s z win 10, 4giga ramu i prockiem N3050, grafika zintegrowana . Pytanie - czy pójdzie mi na a) średnich lub niskich b) w odpowiedniej ilości fpsów c) tak by nie przegrzać lapka: Empire Total War? 

Lub ewentualnie dodatek Napoleon total war. 

Od razu mówie - wiem, ze tw ma duuużo lat, ale ja się kompletnie nie znam na ultrabookach  i nie chcę spalić nowego sprzętu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morphine

Moim zdaniem powinno dać radę, choć ilość fps może nie być porażająca.

Dnia 20.03.2017 o 20:43, Coryn napisał:

Czy pójdzie ME:Andomeda?

Procesor Intel core i5-6500
Moduł pamięć DDR 4 8GB
Karta graficzna Radeon HD 6670
Windows 7 64 bit

Jeśli uda się odpalić, to czeka Cię "pokaz slajdów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę o zakupie ME Andromedy tylko nie wiem jak będzie chodzić, o kartę raczej sie nie boję ale ilość ramu i procesor mogą nie podołać wyzwaniu, więc gdyby ktoś życzliwy mógłby mi choć w przybliżeniu nakreślić sytuację byłbym wdzięczny. Z góry dziękuje :) 

Konfiguracja w sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : Czy stare gry kupione na Steam : Atlantis II i Starfleet Command Gold da się uruchomić i zagrać na windows 10? Mam "Starfleet Command Gold " wydanie z CDA (płytka) ale ta po instalacji uruchamia się na kilka sekund i przerywa działanie pomimo uruchomienia w trybie zgodności.
 
Windows 10 home , wersja 1703 , x64 
8 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 750
Procesor Intel core i3-4170 CPU @ 3,70GHz
 
 
Edytowano przez cichy40
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...